Kočárek Roan 4 Runner Bebé Beni, máte zkušenosti?

yesu
21. led 2012

Ahoj maminy nebo snažilky, moc se mi tento kočárek líbí, ale chtěla bych slyšet názory druhých.... 🙂

dzej
13. únor 2012

@yesu já se na něho dnes byla dívat v obchodě na Tomkově náměstí. Moc se mi líbil. Je polský a prý na něho nemají žádné reklamace.

yesu
autor
13. únor 2012

@dzej polskej sem sice nechtěla, ale mě se moc líbí 🙂

dzej
13. únor 2012

@yesu no, taky jsem v první chvíli byla zklamaná, ale pak mě to přešlo... my máme dětskej pokoj z Polska a je kvalitnější než třeba naše IKEA apod... tak snad i kočár bude v pohodě. Jediný, co mi vadí je, že má nafukovací kola. Jaká se ti líbí barva?

yesu
autor
13. únor 2012

@dzej Vadí?to já právě nafukovací chci....mě se líbí ten béžovej....

dzej
13. únor 2012

@yesu já chci taky ten béžovej. V reálu vypadá ještě líp. No já u prvního kočáru neměla nafukovací kola a super a co mají kamošky nafukovací, tak věčně jezdí kola dofoukávat nebo jim praskají duše.
Na Tomkáči ho měli za 8 775Kč a já ho ted našla v Praze za 7 750Kč s dopravou zdarma 🙂

mamavit
19. únor 2012

já ho mám taky objednaný, nezdá se vám malá korba?

kubinkov
19. únor 2012

Mě připadá na nic ten sporťák, má jakýsi podivně krátký nánožník A přístupnost košíku je asi taky mizerná. Já nemám polské těžké kočáry ráda. 🤐

dzej
19. únor 2012

@kubinkov právě do košíku se dostaneš dobře, z obou stran a dáš tam balík 6vod, takže mi přijde dost velkej. A těžkej není, on má nějakých 13kg... to je pohoda 😵

kubinkov
24. únor 2012

@dzej Z obou stran se do košíku nedostaneš. Navíc když budeš chtít z koše něco vyndat, tak musíš kočárek oběhnout, protože od madla tam bude překážet ta konstrukce. Když bude sporťák ve směru jízdy se spuštěnou podložkou pod nožkama dítěte, tak to bude problém z koše cokoli vyndat, nebo tam najít. U sportovní verze uvádí hmotnost 14 kg, což u polského kočárku znamená alespoň 16 kg s boudou a nánožníkem. A to není lehký kočárek. Fotky sportovní verze jsou těžko k najití, ale se sporťákem se jezdí několikrát déle než s hlubokým, takže je to důležitější vědět, jak vypadá. Jsou lepší kočárky za srovnatelnou cenu.

dzej
24. únor 2012

@kubinkov tak dej nějaký tip prosím na lepší kočárek 🙂

werunqa
11. bře 2012

Ahojky, ja uvazuji o tomhle kocarku..moc recenzi jsem na neho nenasla..doufala jsem, ze sem napise nejaka mamina, co ho ma..jestli je spokojena nebo ne.. ☹

danka1984
18. bře 2012

Milé maminky, vlastní tento kočárek a jsem s ním naprosto spokojená. Kupovala jsem ho v Polsku jak se teprve začal prodávat a každý mi ho chválil. Ještě ted a to je dva roky jsem nezahlédla nikoho se stejným kočárkem. Všude samé Tako, Jané, atd.Korbička vypadá, že je malá, ale když si ji porovnáte s druhýma kočárkama. tak výjdou stejné rozměry. Uplně nejlepší na něm je jeho jednoduchá manipulace při sundání korby a dání sportovní korby. A kdykoliv se mi zachtělo jsem prostě přehodila jednoduše směr korbičky. Má obrovský nákupní koš, fakt se tam strašně moc vleze a jednoduše se skládá do auta. Nezabere moc místa. A lehký opravdu je !!!!! Ted čekám druhé a jinačí kočár nechci. 😵

werunqa
18. bře 2012

@danka1984
My si ho nakonec privezli vcera domu a ja jsem zatim spokojena-sice to skladani jsem zatim nezkousela (mam rizikove tehu, takze se s tim nechci tahat).Ale jinak se mi libi designove a je opravdu lehky 😉

blahova_andrea
6. dub 2012

Ahoj holky. Já ho mám v zelené barvě. Designově jsem tedy chtěla kočárek jiný a pár maličkostí bych na něm taky našla, ale já i můj náročný partner jsme s ním moc spokojení. Sporťák jsme zatím nezkoušeli, malýmu nejsou ani 4měsíce, ale korbička je větší než u mnoha kočárků, které jsme potkali. Je fakt, že tento kočár jsme nepotkali ještě nikde a v žádném barevném provedení. Oproti kočárkům kamošek je tento vážně znatelně lehčí, báječně se ovládá a skládání je nejlepší, jaké jsme potkali a že už máme zkušenosti s mnoha kočáry. Košík je obrovskej, já tam toho občas narvu 😀

yesu
autor
8. dub 2012

@danka1984
@blahova_andrea Holky díky za zkušenosti s kočárkem, moc recenzí se totiž najít nedá...Já se do něj zamilovala na první pohled! Během dubna ho chci objednat a mys vezmeme asi tu béžovou barvu...a máte k němu original autosedačku nebo jinou?Já bych asi chtěla maxi cosi, autem jezdíme docela dost, tak ať je mimi v co největším bezpečí!

yesu
autor
18. dub 2012

Tak dneska sem si tenhle kočárek objednala, tak sem zvědavá 🙂

pajafra
25. kvě 2012

Já tento kočárek mám, máme k němu autosedačku Maxi Cosi. Taky jsem o něm nesehnala mnoho informací, několikrát jsem se na něj byla dívat v prodejně na Tomkově náměstí. Jsem s ním spokojená, lehkoučká korbička, dobře a rychle s mi skládá do auta. Bála jsem se, že bude malá korbička, dcerka má 6 měsíců a zatím se tam bez problémů vejde. Jediné, co mi vací, že není moc odpružený, ale kamarádka mě uklidnila, že Jané se odpružený ještě daleko méně. Takže já ho chválím🙂

danka1984
7. čer 2012

@pajafra Dobrý večer, prosím o radu. Vlastním tento kočárek a nemám k němu autosedačku. Píšete, že máte autosedačku Maxi Cosi. Dá se tato sedačka nacvaknout na podvozek nebo jste musela shánět adaptéry. děkuji

pajafra
9. čer 2012

@danka1984 musí se dokoupit adaptér asi za 500 Kč. já si ho přímo objednala s kočárkem.

danka1984
9. čer 2012

@pajafra děkujiiii

pajafra
9. čer 2012

Za málo. Já jsem ho kupovala na www.anicka.cz - pokud bys ho nemohla sehnat.

okaca
30. srp 2012

ahoj,taky mám tento kočárek ještě z první kolekce,máme zelený.Jako za sebe můžu říct že kočárek je lehoučký,nákupní košíl bezva,vozila jsem v něm tašku s nákupem.Tento kočárek je opravdu málo kde vidět,ve městě jsem nepotkávala maminky se stejným kočárkem jak je běžné i u jiných značek.To že je z Polska mi ani trochu nevadí,když se začnetě zajímat o jiné kočárky tak vlastně zjistíte že se skoro každý druhý vyrábí v Polsku i X Lander.Korbička je stejně tak do půl roku.Určitě neváhejte,budete spokojené!!!! 🙂

werunqa
30. srp 2012

@yesu
ja mam k nemu original autosedacku a jinek kocarek uz bych nechtela 😉

werunqa
30. srp 2012

@okaca
Taky jsem byla nadsena, ze ho nikdo nema.Kupovala jsem ho v breznu v jinem meste, pac u nas se neprodaval..Bohuzel se tedka u nas zacala prodavat a ja uz potkavam maminy se stejnym kocarkem ☹ .A tedka je i nova verze Roan Teo a ten ma vzadu na hluboke korbe vetraci sitku-kamoska si ho nedavno koupila..

danka1984
19. zář 2012

maminky neprodáváte některá z vás vajíčko k tomuto kočárku? 🙂

aadrika
19. zář 2012

Ahoj holky, pridávam sa k majiteľkám kočíku Roan, my máme novejšiu verziu Teo v limetkovej farbe a sme s ním zatiaľ maximálne spokojný.Je ľahučký, dobre sa skladá do auta a máme k nemu autosedačku Maxi-Cosi. Mne sa páčila už prvá verzia Roan 4runner, ale keď prišli s verziou Teo, ktorá má pár vychytáviek naviac tak sme neváhali...Určite odporúčam aj iným maminám 🙂

buluna
1. říj 2012

ahoj holky, mám dotaz jak se jezdí v terénu a ve sněhu s roanem teo? Má totiž trochu menší přední kolečka

alesea
25. říj 2012

ahoj, taky se mi líbí a to roan teo je také moc pěkné, akorát se k těmhle kočárkům asi nedá dát autosedačka Cybex, kterou bysme chtěli...

herkuleska
25. říj 2012

@dzej @yesu @mamavit ahoj holkly, uvažuji také o kočárku Runner. Koupily jste si ho nakonec?? A jak jste s ním spokojené ?

dzej
25. říj 2012

@herkuleska ahoj, tak já spokojená jsem. Kočár se dobře ovládá, je lehoučkej a zvládne i lehčí terén. Taška na normální nákup, v pohodě se tam vleze. A věřím, že malej se mi vleze do hlubokýho až do jara 🙂 Já mám fialovou barvu.