Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

vendeta
18. pro 2007

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárken roan marita kortina atd. Nebo nákej podobnej styl jako je tento? 😅

many
2. únor 2008

kuk 😉 nejsou tu zase nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem 😀

swetlus
2. únor 2008

Maminky co uz jedete ve sportaku? jak je to tam s tema popruhama? my jsme na to ted koukali a je tam jen pasek z boku a mezi nozkama, ale jsou na nem ocka, takze predpokladam ze se na to daji koupit dalsi sraky, mate s tim zkusenosti? jaky ty popruhy mam dokoupit?? 😕

many
4. únor 2008

no tak maminky raďtě ať to víme i my,co to teprve budeme pořizovat 😀 😀 😀 😀

hanzuli
5. únor 2008

My teda používáme zatím jenom hlubokou korbičku, ale musím se přidat mezi vás, spokojené roankářky 😉 Hlavně si libuju to houpání, stačí trošku pohuštat a Kačka je v limbu. Navíc se skvěle ovládá, jezdí skoro sám 😵

aponchie
5. únor 2008

chystam se na maritu na druhe mimi ale nechce se mi ho kupovat novej spis jety ale nikde ho nevidim v bazarech jak je to mozne? 😀

marselina
5. únor 2008

tak i já jsem na mimi měla roan marita a musím říct že naprostá spokojenost,do kočárku nikama netáhne,zažili jsmezrovna tu zimu kdy bylo -25C.když jsem ho dala po roce a půl užívání do bazárku byl ještě ten den pryč,možná to bylo i nízkou prodejní cenou(3000kč).
na sportáčku jsme měli také jen ty popruhy mezi nožkama a kolem pasu,koupila jsem si ale 5ti bodový pás a používali jsem ten,z tříbodového dítko snadno vypadne(osobní zkušenost) 😉

aponchie
5. únor 2008

marselina:u nas v bazaru porad lezi Tako a trojkolky myslim ze znam hodne lidi co uz upousti od modnich trendu a davaji prednost jednoduchosti eleganci a krase ja myslim ze ditko se ma houpat a ne ginglat do stran,a 3000tisice?ty blaho ja bych ho asi vzala hned na pudu nekam pac to je krasna cena a byl ten tmavomodrej s bilou?

many
6. únor 2008

ahoj holky 🙂
aponchie - tak já už ho našla na netu - jedna holčina ho prodává za 5 000,- z Olomouce a má ho od dubna,se vším všudy 😉 ještě čekám jestli si nekoupím od známých a jinak bych se jí ozvala,pokud ho nebude mít prodaný 😀

swetlus
6. únor 2008

Marseli, tak te vidim poprve i na MK 😉 A jak jste ty pasy pridelaly nepamatujes se. Ja to zkoumala a asi by to slo za ty bocni opery, musim to vyzkouset, teda az koupim ty pasky 😉 pak dam vedet. Ale jinak muzu potvrdit ze polovina cervencovek uz vytahla sportak pac jim miminka do hlubokych nevejdou a nas Roan je zatim porad dost velkej i s fusakem 😉 a to jsme docela obri 🙂

marselina
7. únor 2008

swetlus:ahojky já na MK chodívám a tak si pročítám co se děje,jaké má kdo trápeníčko a tak,sem tam taky něco napíšu.Na ty pásy,byly přidělaný pod korbičkou na konstrukci a zároven i na té korbičce,ale takhle to moc vysvětlit neumím,ale konkrétně na kočárku není problém.
aponchie:já jsem prodávala tmavě modrý kočárek s béžovým károváním,jemný pěkný.dokonce jsem si ho dovezla z polska za 6500kč,dokonce u nich není problém když si z katalogu vybereš jinou kombinaci barev dodají ti ji do 14dnů,záruka je normálně 2roky a začíná platit dnem narození miminka,tak že pokud kočárek koupíš třeba o 2-3měsíce dřív,záruka ti neběží dnem koupě,což je podle mě paráda.

many
8. únor 2008

marselina - myslíš,že je v Polsku mají levněji 😉 moc by mě to zajímalo,když tady roan marita stojí všude přes 8 490,- tak jestli mám jet tam,jestli se to vůbec vyplatí,díky 😉

silvik
8. únor 2008

Ahojky,
tak naše malá bude mít za týden 9 měsíců a furt jí ještě mám v hlubokém kočárku... a s fusakem.... fakt na toto je Roan ideální..... 😀

aponchie
8. únor 2008

holky a mate nekdo na tip treba tim smerem jak je cesky tesin nebo opacne ratibor ze maji maritu?a za kolik v kamennem obchode?tech 6500???toz to bych koupila i novej

many
8. únor 2008

jáááááááááá taky 😉

zanetka82
8. únor 2008

ahoj holki vidím že stale hledate roan marita a co roan kortina 😉 ...nema někdo zajem? 😉

aponchie
8. únor 2008

ja nevim jak kortina vypada ani 😀 jinak ja zatim koukam jeste necekam ani mimi 😒

zanetka82
8. únor 2008

vypada uplně stejně akorat tam není v te hluboke korbičce polohovatelne dno toť vše 😉 ...zkus se podívat

many
8. únor 2008

no a ty ho prodáváš 😉

zanetka82
8. únor 2008

no chtěla bych ...v dubnu by byl k maní 😉

aponchie
8. únor 2008

neznate nejaky polsky server nebo stranky s kocarky

many
8. únor 2008

tak ukaž fotečku 😉

many
8. únor 2008

aponchie - dej si do vyhledávače - kočárky a to tě navede na více stránek 😉

zanetka82
8. únor 2008

dobře dam si jí do alba ale tak začatkem přištího tydne...neumím to tam dat dava mi tam fotky sestra 😅 😀

many
8. únor 2008

tak ju,počkáme 🙂

aponchie
8. únor 2008

uz sem kukala je taky hezkej ale ja mam svuj favorit samo ze musi byt zase nejdrazsi ten tmavemodrobilej skoro 9tacu uf...mate nekdo tip na ten polsky server na kocarky ?kdyztak ho sem hodte dik

swetlus
8. únor 2008

tak ja byla v PL jen v tesine u te vody hned za hranicama tam je obchod s kocarky ale nevim kolik tam stal. Nicmene kdyz spocitam cestu tak by musel byt hoooodne levnejsi aby se mi to vyplatilo. My nakonec nasli nas kocar skoro "za domem" ve Vyskove, mame to 12 km, mam ho z obchodu (takze supr kvuli reklamaci) a nikde jinde jsem ho nevidela levneji.
Maji i internetovy shop, tady:
http://mimi-vyskov.com/informace/

aponchie
8. únor 2008

no u nas bych jela z opavy do tesina taky dlouha cesta cca za300kc ale kdyby stal treba 6misto 9tis toz by se to oplatilo ale uz sem v polsku nebyla od roku2004

marselina
8. únor 2008

já jsem kupovala ten kočárek v červenci roku 2005 a kupovala jsem ho za 6500kč,jestli mají nějaký servr nevím,koupila jsem ho hned za hranicema se dáte do leva,pak bude cestička do kopce na pravé straně,tam je malinký dřevěný obchůdek a tam jsem ho koupila já,jela jsem tam vlakem,cesta mě stála necelé 300kč a nakoupila jsem tam rovnou prakticky celou výbavičku od peřinek až po kolotoč nad postýlku.
je fakt výhoda že když nemá zrovna ten kočárek v barevném provedení který chcete,ukáže vám katalog a vy si můžete vybrat jakou kombinaci barev chcete,dá se u nich samozřejmě koupit i autosedačka vajíčko které se dá připevnit na konstrukci kočárku,parádní věc když jede člověk narychlo třeba do města.

petrunecka
11. únor 2008

Ahoj maminky, také máme doma kočárek Roan Marita. Byla to sice láska až na 2. pohled, ale teď jsem moc ráda, že ho máme. Nejdřív se mi (i přes doporučení od paní prodavačky) vůbec nelíbil, ale spíš to bylo tím, že v obchodě neměli moc na výběr z barviček (a že jich je) a že jsme ještě nevěděli co vlastně chceme. Čím víc jsem se ale pídila, tím víc jsem se do něj zamilovávala 🙂. Koupili jsme ho v barevné kombinaci antracit-zelená a jsme unešeni. Je mnohem hezčí než na obrázcích - tam se zdá černo-zelený, kde ta zelená je dost svítivá. Je fakt praktický, lehounký a moc hezký za přijatelnou cenu. Mimínku čekáme na konci února tak doufám, že bude taky tak nadšená.

zanetka82
11. únor 2008

ahoj many....tak par foteček mam v albu, když tak jukni 😉