Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

vendeta
18. pro 2007

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárken roan marita kortina atd. Nebo nákej podobnej styl jako je tento? 😅

many
12. únor 2008

jééééééééééé super,hned mrknu 😉

many
12. únor 2008

je fakt pěkný a zakolik ho budeš chtít prodat 😉 nebo ještě nevíš 😉

dendisa
12. únor 2008

holky, setkávám se s velkou poptávku po naší Maritě. Chtěla jsem ji nechat na další, ale vzhledem k nedostatku skladovacích prostor a obrovskému zájmu v našem okolí půjde v srpnu z domu. Kolik tak za ni můžu chtít? Rok jetá manšestrová verze s adaptérem, autosedačku si nechám. Netuším, jak moc se počítá amortizace a tak, ať nevezmu někoho na hůl a zároveň neokradu sebe 😉

hejdita
12. únor 2008

ahoj my mame taky roan marita a sme spokojeni a vubec by sme nemenili 😉

many
13. únor 2008

ahoj holky 🙂 tak já teď hodně sháním přes bazary a sehnala jsem roan marita za 5 000,- a má ho maminka od dubna a je na něho ještě záruka a teď jsem sehnala další roan marita za 4 200,- po 8 měsících používání - prý skoro jako nový,tak ho chci a jsem první zájemkyně,tak čekám kdy se paní ozve,inzerát jí podávala kamarádka,tak se to domlouvalo pořád přes ní a už mi na ní dala email,tak čekám a doufám,že napíše,jááááááááá fakt chci tento tip kočárku - roan je nej.....................

many
13. únor 2008

tak teď se mi paní ozvala,tak to vypadá,že to klapne 😉 ještě se musíme domluvit telefonicky na převzetí,to nechávám na manžílkovi,aby měl o víkendě čas, a řídit bude on,tak se musejí nějak domluvit,jééééééééé držte pěsti ať mi to výjde 🙂 za ty prachy - bomba 😀 😀 😀 polovinu ušetřím 😀

many
13. únor 2008

dendisa - většinou co tak sleduju teď tak holky ty kočárky prodávají o polovinu levněji 😉 já si našla že roan marita stojí 8 490,- přímo v roan a roan kortina 6 něco a někde stojí ty kočárky o pár stovek víc 😉 takže když mi to fakt klapne a budu ho mít tak ušetřím dost

zanetka82
13. únor 2008

ahoj holki 🙂 . s Many jsme se nedohodli tak kdyby měl někdo z vas zajem tak kočarek je na prodej 😉

many
13. únor 2008

holky - měla jsem nabídku toho roan marita - za 4 200,- a paní je z Vizovic,kočárek je tměvě modrý se žlutou barvou,fakt pěkný,našla jsem ho v minibazárku,podávala tam inzerát její kamarádka od Zlína,tak kdyby jste měly zájem,pošlu vám kontakt,nechám si ho uložený,já si ho brát nebudu,teď jsem byla u známých a koupili jsme si od nich kočárek podobný roanu,takový proutěný fakt super 😀 jen za 3 000,- to jsme neodolali té ceně 🙂 takže tamten je taky volný 🙂

many
13. únor 2008

v mimibazárku 🙂

mirin
14. únor 2008

Ahoj holky, kupte si Maritu, je prostě úžasná!!! 😉 😉 😉 Jezdíme 3 měsíce, a paráda, krásně vypadá, krásně jezdí, houpe, všichni nám ho chválí, jenom ta brzda maličko blbne.......četla jsem někde, že jsou dost poruchový, tak nevím, no a když se něco stane, máme záruku, tak to neřeším. Je úžasný......... Máme bordovo-béžovou verzi. Jinak jsem taky zvědavá na sportovní verzi, ale máme ještě čas 😎

marselina
14. únor 2008

mirin:stačí když tu brzdu ze spodu promažeš,stačí na to obyčejný stolní olej a pak to bude v pohodě,taky mi to sem tam blbo,jak jsem to namazala,měla jsem klid.

cipin
15. únor 2008

Ahoj holky, vidím, že vás je tu pár, co nabízíte Roan Marita, já o něm začínám pomalu uvažovat, ale ještě máme dost času a ani jsem ho ještě neviděla naživo a mám i pár dalších favoritů, který chci omrknout, ale v nejbližší době už chci začít , tak se kdyžtak ozvu... 😉

siima
15. únor 2008

Ahojky holky, přidávám se do klubu spokojených roankářek 😉 , sice jsem nebyla přesvědčená, že je to ON 🙂 když jsem ho kupovala, měla jsem jiného favorita a Marita se mi zdála předpotopní, ale jen jsem prvně vyjela, už bych neměnila! Chci si ho nechat na druhé, máme béžový s kostičkou, tak je jedno jestli to bude kluk nebo holka 😀 . Malá bude mít 9 měsíců a má 8 kg, vejde se s fusakem a ještě mám místo, nikde do něj nefouká, prostě nádhera 😉 . Dvakrát zahoupu, zatáhnu boudu a spí 😀 ... Mého původního favorita Casualplay S4 si koupila kamarádka a ve čtyřech měsících musela dát terezku do sporťáku, protože se do korby s fusakem prostě nevešla, resp. vešla, ale nemohla se ani hnout ☹ .

petra2204
23. únor 2008

Ahoj, taky vozím v Maritě a jsem s nim naprosto spokojená. Není to sice žádný výkřik současné moderny, ale je fakt suprový. Krásně houpe, je prostorný (malý má v 6 měsících 9 kg a vejde se v pohodě i s fusakem), má prostorný koš na větší nákupy a hlavně nemá spousty těch zbytečných hejblátek a čudlíků. Se sportovní verzí zatím nemám žádné zkušenosti a dokud to půjde, budu vozit v hlubokém. Polohování korbičky je další velkou předností. Bohužel jsem zaváhala a autosedačku mi půjčila kamarádka. Pokud bych ho kupovala znovu, pořídila bych si i sedačku s adaptérem kvůli snadnější manipulaci s malým třeba na nákupech. Kočárek tedy můžu jen a jen doporučit !!! 😵 😵 😵

janickabez
23. únor 2008

mám kortinu a jsem mooooc spokojená, nečetla jsem to tady celý, ale mám jej z vyškova,jsem spokojená moc 😉

beruskablanka
25. únor 2008

Ahoj holky,
tak my si chcem rozhodne poridit Roan Maritu, jen váhám nad tou autosedačkou s adaptérem. Nikde jsem nenašla zmínku o testech této autosedačky 😒 Ani na stránkách výrobce není nic uvedeno 😕

cipin
26. únor 2008

Taky bych na ni chtěla slyšet názor, od vás, které ji už třeba máte. Viděla jsem ji jen na obrázku a připadala mi taková moc jednoduchá, ale nechci ji odsuzovat předem... A je tu už někdo, kdo má zkušenost se sportovní sedačkou?

beruskablanka
1. bře 2008

Žádná nemáte autosedačku k Roanu??? 😕 😕 😕

dendisa
1. bře 2008

beruško, já ji mám. Dávali nám k ní papíry na atesty, protože v Polsku musíš při policejní kontrole prokázat, že ta autosedačka má atest. Takže snad je to košer. Určitě hezky vypadá, až překvapivě, řekla bych 🙂. Je k ní i novorozenecká vložka, i když jsme měli velké miminko, pár týdnů se nám dost hodila.
Adaptér máme taky, ale jeli jsme tak snad dvakrát - autosedačka na tom podvozku vypadá docela hnusně. Radši s sebou bráváme i celou korbičku. Sporťák jsme ještě nevytáhli, pak poreferuju.

janesm
4. bře 2008

Ahoj holky!!!
máme také Roana Maritu v růžovo bordo barvě....jsem naprosto spokojená jen mám nějaké výhrady a to jsou brzda která se zasekává a jde špatně zabrzdit a odbrzdit...a druhé mínus je mělký košík hledala jsem jestli neexistuje nějaký naástavec ale nic jsem nenašla a ještě jeden problém jsou druky kterými je připevněná boudička a nánožník špatně drží a na tašce se mě během měsíčního používání vyrval.Jinak myslím že i sporták vypadá dobře ještě jsme ho zatím nepoužily ale co vidím venku je super a těchto kočárků jezdí celkem dost a různé batrevné kombinace.

eps
4. bře 2008

Mám i autosedačču, nějaké označení atestu to na sobě má, já jsem s ní spokojená, ale neznám jinou (na používání). Strašná výhoda je, že vemeš podvozek, dítě v sedajdě a vystačíš si na celý den...nemusíš s sebou táhnout korbu, protože už jsem psala (snad tady), že do auta se musí dát zvlášť podvozek a zvlášť hluboká...s(sporťák už prý dohromady).
Novorezoneckou vložku jsem osobně vytahovala, až měla Madla půl roku (v zimě) 😀
A asi to nevypadá úplně elegantně (ta sedačka na podvorzu),ale já tak jezdím 8.měsíc a nepřijde mit o a lidi ve městě se na to koukají a většinou to chválí, jak je ta sedačka praktická!!! a někteří se diví, že mám malý kočárek, tak těm to vysvětluju. Jo, já na ní stabilně vozím i stříšku, tak to není taková hrůza!

janesm: košík mi stačí, jen musím dát pozor,ja tam tašku s nákupem dám, druk na tašce mi vypadl taky -teda jen ta krytka z venku 😒 , druky na boudičce i nánožníku se sice hůř rozepínají, ale ne samy od sebe...

eps
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ammalka
16. čer 2008

Ahojky, mám kočárek Roan Marita,koupili jsme ho i se sportovním vybavení, myslím tzv. sesličkou, od kdy myslíte, že by v ní mimísek měl být???

beruskablanka
3. črc 2008

Ahoj,
si myslím, že do sporťáku patří děti nejdřív od půl roku, je to kvůli zádům, mám ten dojem 😎 Já plánuju dát malého do sporťáku, až bude umět sám sedět, dřív ne, pokud se mi teda ještě bude vejít do hlubokého 😝

robin154
8. pro 2008

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde na roan nasadit i jiná autosedačka než stejné značky?

alterna
17. únor 2009

ahoj, máte někdo zkušenost se sportovní sedačkou. Hluboká korba supr, ale dnes jsem zkusila dát malou do sportovní a ten kryt co je připlej k boudičce je naplej, rozepíná se hrůza:( 😉

tereziep
17. únor 2009

Alterna, ségra jí má a je to dobrý. Pokud myslíš tím krytem k boudičce nánožník, tak to má taky docela dost napnutý. Je tí tím, že tam má pytel. Když měla jen deku tak byl docela supr.

mm1
3. únor 2010

prodávám roan Maritu... komplet sama včetně adaptera s vajíčkem... v případe zájmu mi napište do IP.

rok2008, kombinace béžová s oranžovou.... k tomu síťka proti hmyzu, pláštěnka, náhradní duše a fusak.... 🙂

michamicha
31. bře 2010

ahoj, chci se zeptat, dá se sporťák polohovat až do lehu???