Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

vendeta
18. pro 2007

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárken roan marita kortina atd. Nebo nákej podobnej styl jako je tento? 😅

eps
18. pro 2007

Vendeta, mám ROAN Maritu, jsem moooooc spokojená, jediná nevýhoda je, že ho naráz nesložíš do kufru, musíš sundat hlubokou korbu, dát do kufru podvozek a na něj tu korbu, nedá se přetáhnout jen rukojeť. Na SRPEN 2007 ho mají další 3 maminky, plus moje švagrobá měla Kortinu, fakt spokojenost. Doporučuju i s adaptérema a sedačkou, jezdím tak sama do města a je to výhoda, že pokud ti mimi usne, nemusíš ho přendávat ze sedačky a budit ho tak...
Marita je novější typ, má v hluboké korbě polohavání, já to využívá teď, Madlenka má 5 měsíců a jak měla rýmů, zvedla jsem jí to a už to tak zůstalo, líp mě vidí přes nánožník.

Mezi Maritou a Kortinou nejsou velké rozdíly...nebo až "tak velké"...myslím, že je tu někde i téma přímo na ROAN...

A pak tomuto podobné je INGLESINA, ale to už je o ceně, a ROAN má víc barevných variací...

eps
18. pro 2007

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Doporučuju se přemístit sem a požádat admini o uzavření tématu....

eps
18. pro 2007

Pokud budeš chtít vědět něco konkrétního, piš mi do IP... Jo, a doporučuju zkoušet přímo do auta, my máme Fabii combi, tam se vleze...

swetlus
18. pro 2007

Ahoj, mame ROAN Kortina a maximalni spokojenost 😵 😵 😵 😵
Matysek je uz docela obr a zatim nam tam pohodlne vejde i s fusakem. Kocarek je strasne jednoduchy, zadne miliony pacek, cudliku apod. jak znamo cim vic veci tam je, tim vic se muze pokazit, ze jo 😉
Navic se kocar hezky houpe a ma dobry kolecka. jezdi fakt skoro sam. Na jaro hodime sportovni sedacku ktera byla k tomu a za ty prachy....proste doporucuju 😉

swetlus
18. pro 2007

vejde i do kratke Felicie 😉

eps
18. pro 2007

😀

zanetka82
25. pro 2007

ahoj mam taky Roan kortina a je skvělej 😅 nemužu si ho vynachvalit

nadik
2. led 2008

ahojky taky budeme kupovat Maritu, je fakt nej 😉

beruskablanka
17. led 2008

Ahoj,
taky uvažuju o koupi Roanu Marity, někdo mi ale říkal, že nánožník je na sportovní verzi krátký, že když má dítě sklopené nohy dolů, tak nánožník nedosáhne na druky co jsou na boudě. Je prý akorát pokud má dítě natažené nohy. Můžete mi to některá potvrdit, vyvrátit, popřípadě jak jste to řešily? Mě se ten kočárek jinak moc líbí 🙂

swetlus
17. led 2008

tak my jeste sportak nevytahli ale nejak nevim co myslis tim nanoznikem? ten horni kryt na hlubokem kocarku? nic jineho k tomu nemame a ten kryt je delany podle me jen na ten hluboky, na ten sportak je to asi blbost, to by stejne nemohlo zakryt cele nohy 😕

beruskablanka
17. led 2008

Ahoj swetlus, jestě se dělá nánožník na sportovní verzi. Takže ke kočárku bys měla mít dva. Jeden na hlubokou verzi a jeden na sportovní. Ale ten na sportovní verzi je prý krátký, když má děcko sklopené nohy.

zanetka82
17. led 2008

je to přesně jak piše swetlus. ten nanožník je jen na hlubokou korbičku. na sporťak to nejde zapnout

swetlus
17. led 2008

aha, tak ten my nemame. a ani jsem nevedela ze neco takoveho je. 😕 takze ani neresim jestli je kratky.
Neboj, ja bych se tim tak netrapila. do sportaku stejne das mimco kdyz uz je vetsi a to uz jednak se lip oblika, jednak ma lepsi termoregulaci a "vic vydrzi" a kdyz by bylo nejhur tak bych misto nanozniku pouzila fusak.
Matej ma pul roku, 9 kg a 70 cm a porad se nam v pohode vejde do hlubokeho kocaru i s fusakem. Na jare vytahnem sportak ale jak rikam to uz to s nim bude lepsi, bude vetsi, odolnejsi 😉

swetlus
17. led 2008

Jo tak ted jsem to hledala a vazne nekde pisou ze se da ten nanoznik dokoupit. ale nikdy jsem nenasla obrazek 😒
No jak rikam, my mame kocar i bez nanozniku a myslim ze si vystacime. 🙂

beruskablanka
17. led 2008

Tady je fotka té sportovní verze i s příslušným nánožníkem. http://www.kocarky.info/img.php?img=Mz-183 Asp
S současnosti se prodává tenhle nánožník jako příslušenství kočárku, dokupovat se musí jen pláštěnka a síťka proti hmyzu a samozřejmě autosedačka, pokud ji chcete 😉

swetlus
17. led 2008

Aha, tak to vidim fakt prvne, a i na tom obrazku to vypada docela kratke. 😒 Nicmene si stojim za svym ze mi to prijde zbytecne. Kocar zabaleny tak jak tady na tom obrazku je v podstate takova chaba nahrada hlubokeho. tak to uz je lepsi vzit hluboky 😉

laura.
17. led 2008

ahoj holky,taky máme Maritu a naprostá spokojenost..poměr cena/kvalita je výborný 🙂
zatím jezdíme v hlubokém, ale ke sportáku máme další nánožnák..snad ten co je na fotce v odkazu beruskyblanky, máme ho na půdě, proto nevím jistě🙂 ..hluboká korba s polohováním nemá chybu, malá má 4měsíce a 65cm a s fusakem bez problému vleze, což by u moderních korbiček typu Quinny nehrozilo..používáme i autosedačku na adapter, tam je to trochu horší, chce to zručnost, ale nevím, jak je to u jiných kočárů..máme citroen C3 a vleze tam jen nástavba, korba se musí vést v autě...ale sporták tam podle mě vleze..další nevýhody: nánočník na hlubokém kočáru se při větru odchlipuje, řeším to pláštěnkou, ale to se stalo snad 3x, kdy byl takový vítr že to dělalo no a koš dole je nízký..ale zase má vyšší nosnost

swetlus
17. led 2008

Ty jo tak nam se ten nanoznik zatim jeste nikdy neodchlipnul. Drzi pekne. A kos ja jsem chtela prave tenhle nizky (bydlim na vesnici a co chvila tam prevazim nejakou krabici apod)
Do kufru (felicie) nam vejde cely kocar, ale bez toho plata, ktere stejne nevozime pac furt neco nekam prevazime. Podvozek tam je tak akorat a na to hodime korbu, na to tasku s vecma a jezdime jak vietnamsti prodejsi 😀 😀

laura.
17. led 2008

swetlus: jestli to nebude tím, že máme manšestrovou verzi...(to odlupování...)

swetlus
17. led 2008

Laura, tak to asi jo. 😉 Vidis, co vsechno se clovek nedozvi, co by ho normalne ani nenapadlo 😕

kobu
17. led 2008

Taky jsme vybrali Maritu...podle mě nejlepší řešení...klasický hluboký a poměrně cenově dostupný...nejlepší

dendisa
18. led 2008

lauri, nám se to neodchlípuje, možná máte cvoček trošku jinde přišitý a je to málo napnuté. Jinak, je tady ještě diskuze jenom Roan Marita, tam jsem popisovala svoje zkušenosti s tímhle kočárkem. Bylo by co zlepšit, ale jsme maximálně spokojení. Za ty prachy paráda... 😎
Navíc, kromě Inglesina classic na trhu není kočárek s klasickým vzezřením, takže esteticky jsem na výběr neměla.

many
18. led 2008

ahoj holky 🙂 taky budeme kupovat roan marita 😀 😀 😀 chci se vás zeptat,jestli už jste ho něktrá z vás používala jako sporťák 😉 jde mi o to,že na obrázcích je bez střechy,tak jestli je ta střecha oddělávací z té hluboké korby na sporťák 😉 díky moc 😀 😀 😀

zanetka82
18. led 2008

ano střecha se přendava

many
18. led 2008

super 😀 😀 😀 😀 díky moc 😀

unka7
18. led 2008

Ahoj Holky,

já mám Roan Hugo, novější typ. Nemůžu si na něj stěžovat do terénu i do města byl super. Nejvíce se mi líbila taška s flísem pro miminko je velmi praktická. Teď jsem malé koupila golfky, tak kdyby jste některá měla zájem, tak pošlu fotečky. Je neponičenej a má záruku do ledna 2009

many
29. led 2008

no tak už si pomalu vybírám barvu kočárku 😉 chtěla bych tmavej se s větlým 😀

many
29. led 2008

jinak jsem rozhodnuta pro roan marita 😉

many
29. led 2008

jsme rozhodnutí 😀 😀 😀 😀 😀