Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

vendeta
18. pro 2007

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárken roan marita kortina atd. Nebo nákej podobnej styl jako je tento? 😅

beruskablanka
7. dub 2010

Ahoj, sporťák do úplného lehu nejde, je mírně zvedlý, ale myslím, že to je v pohodě, Honzík v něm jezdil až od 11 měsíců, do té doby byl v hlubokém, má super prostornou korbu 🙂

sven
23. dub 2010

Holky, nevíte, kde by se dal sehnat jen adapter na sedačku, aby šla přidělat na korbičku?

hanka3
22. čer 2010

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, vleze se složený podvozek kočárku Roan Marita do kufru Fiata Punta? Máte s tím někdo zkušenosti?

plevilek
25. čer 2010

@sven
mají je v internetových obchodech, stojí cca 700,- např. www.slune-cz.cz
Zuzka 🙂

plevilek
25. čer 2010

Ahojky, holky prosím mám prosbičku. Dneska mi přišla autosedačka Roan s adaptérem a já inteligent to tam nacvakla a nemůžu ten adaptér dostat dolů a to ani nevím zda jsem ho nacvakla ve správném směru 😀 😀 😀 . Nevíte některá jak se ten adaptér sundavá s kočárkem si rady vím, máme ho po prvním synovi. Díky moc Zuzka

salinka87
26. čer 2010

@hanka3 Ahoj, my fiat punto máme, róan jsme zkoušeli v prodejně a podvozek se tam vejde nastojato, ale vejde 🙂 jen ten sundavací "kryt" kufru nebo jak to říct se musí sundat, aby se tam na výšku podvozek vešel, ale kufr jde zaklapnout v pořádku 🙂

sven
26. čer 2010

@plevilek - stalo se mi úplně totéž 🙂 - já to odcvakávala tak, že jsem zmáčkla ty zobáčky (přední a zadní, ne protější) a šlo to dolů. A pak manžel přišel na to, že zezadu na té autosedačce je takový podlouhlý cosi uprostřed (jako byl "táhlo" a tím se ovládají právě ty zobáčky, tak to zkus. Neumím to líp popsat.

nunacek
12. led 2011

Máte někdo kočárek Roan Rocco? Jaké jsou Vaše postřehy?

discreet
18. říj 2011

Mám dotaz, teď když se venku ochladilo a já se marně snažím nasadit na sporťák nánožník… zaprvé je krátký a když skopím nožky, tak nedosáhne a zadruhé, když ho připnu na ty cvoky k boudě, tak to má Radeček do půlky obličeje, prostě se tam nevleze, když sedí 😲 netušíte co s tím?? Nechat si ušít nový??? Neřešily jste to některá??