Kočárek Roan Rialto, máte?

lucipech
4. bře 2014

Ahoj má někdo nebo bude kupovat Roan Rialto? Je asi hodně podobný jako Roan Marita, jen se mi zdá lepší taška a i větrání pro dítě je na korbě. To u Marity není, zvažuju obojí. Můžete někdo poradit?

sisi137
4. bře 2014

No tak teď jsi mě nasadila brouka do hlavy😀 Byla jsem přesvědčená o Maritě (Rialto jsem dotěď nevěděla, že existuje)

whooro
22. srp 2014

Obnovuji diskuzi. Máte někdo zkušenosti s Roan Rialto? Přesně jak psala lucipech, má větrání, navíc se mi zdá trochu hezčí, u Marity si pořád nemůžu vybrat 🙂 Taky by mě zajímalo, zda jde nasadit klasicky autosedačka Roan Millo, případně Maxi Cosi Cabriofix. Za jakoukoli zkušenost budu vděčná, zatím ho u nás asi moc maminek nemá.
Děkuji!!!

ladinka85
14. pro 2014

taky by mě zajímal roan rialto, viděla jsem ho jen v jednom obchodě. Přijde mi vzhledově menší ale paní v obchodě říkala, že je to velikostně stejné. Musím říci že se mi líbil více než marita, je více modernější. Rozdíl je tam v tom madle a jeho polohování. Akorát že ty rialto nemají takový výběr barev ☹ Mě by se líbil šedý R-15 s výšíváním, ale nevím jestli ta šedá není moc tmavá, ve vzorníku se mi zdálo, že je to až černé. Neviděly ste tento kočárek některá i ve skutečnosti?

ladinka85
14. pro 2014