• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek s možností aretace kol - rady a tipy

25. února 2014 
Ahoj maminky, prosím vás o radu, či nějaký tip, co s aretačními kolečky, protože promazáváme a přitom kolečka lítají jak splašená. Lítají ze strany na stranu a rozhodí to celý kočárek. Při rychlejší chůzi musím kolečka zamknout na pevno, protože se s tím vůbec nedá jít. Stalo se to taky někomu? Je chyba, že je promazáno moc, nebo je chyba v kočárku?
Jak často třeba ty středy u kol promazáváte?
Předem děkuji za odpovědi, protože jsem z toho celkem nešťastná, protože se s tím nejezdí vůbec dobře...
25. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máš za značku? Přijde mi, že má kočárek špatné těžiště - kolečka by měla stát pevně na terénu.
25. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ivca_ch Camarelo Dakotu. S tím těžištěm mě to taky napadlo, ale dělá to stále, ať mám sporťák po nebo proti směru jízdy, tak to stále zlobí.
25. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom případě je něco s konstrukcí - hluboká korba byla ok?
25. únor 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivca_ch Ano, hluboká bez problému. Sporťák taky, ale čím je syn těžší, tak to bylo horší. Při normální procházce dneska ještě takž takž, ale pak chci rychle přejít silnici a kolečka lítají jak zblázněná :rolling_eyes: :angry:
25. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mazali za celý rok kola snad jen jednou :sweat_smile: to, co popisuješ se mi stalo jen u golfek, když jsem jela na bruslích a moc je zatížila vzadu (nejsem dobrý jezdec :grinning:) a tak kolečka neseděla na terénu pořádně a děsně lítala. byla to hrůza a přítel mi i pak nadal, že když to tak budu dělat, tak že půjde kočárek do háje, takže bych asi zajela do servisu pro jistotu, jestli je ještě v záruce, ať se na to podívají, třeba je něco s ložisky, jestli teda máš kola s ložisky...nevím...jako ženská vím, že bych to spíš předala někomu víc technickému :sweat_smile:
25. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Podle mě nereklamovatelná vada - špatně vychytaná rekonstrukce kočárku. Mazáním to nespravíš, spíš ho rychle prodat a koupit něco jetého, ale kvalitnějšího.
25. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blahova_andrea
@ivca_ch
Ještě je téměř půl roku v záruce. Právěže to dělá, ať mám sporťák daný po i proti směru, tedy těžiště se mění a stejně to veksluje jak blázen :frowning2:
Štve mě to, ikdyž na kočárek nadávám, tak nějak jsem se s ním spřátelila a chtěla jsem si jej nechat na druhátko :frowning2:
Mám k němu sladěný fusaky a dokonce i termoobal na láhev :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek