Kočárek s možností nasazení autosedačky na spor. sedačku

ameliejulliette
7. zář 2013

Hezký den všem, prosím o tipy na golfky nebo sporťák, u kterého je možné nasadit autosedačku, aniž by se muselo sundat sportovní sezení (konstrukce, potah...). Tedy aby to s autosedačkou vypadalo asi jako na obrázku. Máme Cybex Callisto s autosedačkou Aton a velmi jsme tuto kombinaci využili při cestování k příbuzným, kdy jsem mladší dítě ve vajíčku poslala z nádraží taxíkem s babičkou a odvezla starší v golfkách (máme to velký kus cesty do kopce). Jenže v případě rozšiřování rodiny budeme potřebovat vyměnit vajíčko Cybex za Romer nebo Jané, z důvodu úspory místa. Takže hledám podobné řešení ale se zmíněnými autosedačkami. Za tipy budu velice vděčná.

ameliejulliette
autor
7. zář 2013

A hned se ukážu jako nevděčná a vyjádřím se ke kočárkům, které jsem zatím vyřadila 🙂
Britax B-Agile na mě nezapůsobil moc dobře a Baby Jogger City Mini má ten adaptér a manipulaci s ním zřejmě dost složitou.

maladama
8. zář 2013

@ameliejulliette já mám Jané Unlimit, u toho jsem to nezkoušela, ale kamarádka s Jané Slalom Pro mi psala, že u jejího kočáru to jde:
stačí mít záda sporťáku do lehu a madlo pryč (a nánožník taky) a pak jde vajíčko zacvaknout do podvozku a nikde se nic neničí

ameliejulliette
autor
8. zář 2013

@maladama Děkuju, Unlimit se mi celkem zamlouvá, ale teda Solo by pro naše účely bylo ještě lepší 🙂 Vyzkouším, díky moc!

maladama
8. zář 2013

@ameliejulliette mám to zkusit i s tím unlimitem? já mám autosedačku Jané zabalenou, ale můžu ji vyndat a na ten Unlimit ji zkusit píchnout.

ke dvojčecímu kočáru mám Cybexky, ale po té Jané Stratě se mi hodně stýská, byla lepší a daleko bezpečnější než Cybexky i Maxi Cosi (pětibodový pás, madlo sklápěné proti sedadlu jako dodatečná stabilizace, automobilové pásy vedené zespodu sedačky, ne přes dítě...)

schnek
8. zář 2013

dělají se adaptery na MC a Roemer na golfky moon fit a kiss a podle obrázku by to mělo jít bez nějakého sundavání potahu, ale praktickou zkušenost nemám. http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/ad...