Kočárek s největší korbičkou. Jaký?

dreana
22. říj 2011

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda někdo tušíte jaký kočárek má největší korbičku? nebo alespoň patří do těch s největší?

Díky

kwikwi
22. říj 2011

Urcite je to Cam cortina.Muj favorit.Ma velkou polohovaci korbu.Anebo Dorjan

sylvka
22. říj 2011

já jsem pro roana .roan marita.

boudova
22. říj 2011

Ingelsina Sofia.

medvidek
22. říj 2011

Firkon.

cikilik
22. říj 2011

Já bych řekla že FIKON VERANO.Vnítřní délka korbičky je 82 cm

maja3.s
22. říj 2011

já myslím, že velkou korbu i sporťák má Dorjan(prestige)...vnitřní rozměr vaničky 82cm, a sporťáku 100cm(ležení 93cm)

melca
22. říj 2011

My máme Dorjan Danny sport 2010,korbička dostačující dost,řekla bych jedna z největších a přitom je kočárek vzhledově pěkný 🙂 Chtěla jsem aby se mi tam malá vešla ještě v zimě kdy bude mít 7-8 měs.Teď má v 5.měs 67cm,ještě tam místo má,má i opěrku na záda,takže jak bude sedět a koukat co kde tak v pohodě může z korbičky,můžu tedy jen doporučit 😉

monny89
22. říj 2011

Deltim Fokus, V Travel, Inglesina

madormi
22. říj 2011

já mám kajtex matrix lux a korbička je fakt obrovská, jukni na stránky http://www.tivababy.cz/index.php?option=com_con...

zdeniii
22. říj 2011

Já myslím, že je to celkem jedno 🙂 stejěn tam budeš mít prcka tak do půl roka než bude chtít mít přehled o světě a budeš ráda, že ho dáš do sportáku 🙂)

coxa
22. říj 2011

Inglesina Vittoria, měli jsme ho dvakrát. 😉 😵

giraffe8
22. říj 2011

taky to ressim zda koupit kocarek s korbičkou dlouhou 75 cm nebo 80 cm 😀 mam vybrany bud retrus fire - ale nemaji ho tu nikde v obchode chtela jsem ho videt na živo ☹ a jeste se mi libi jedo fyn .. ale je to jedno rodim v dubnu aa pres zimu se mi nevleze stejne ani do jedné korbičky 🙂 hlavne aby byla sirkoa mi 38cm... aby tam mimi nelezelo jako v rakvicce a ohlo mit ručenky položené vedle sebe ne slozene na hrudniku a mackaalo se tam...

tkanicka
22. říj 2011

@zdeniii no ale kamarádce se třeba syn nevešel do korbičky ještě než mu byly 4 měsíce ☹

já můžu doporučit dorjan danny sport... spousta místa na délku i na šířku. Malá má teď 5 měsíců a klidně bychom jezdili dál, kdyby neřvala jak tůr, že nevidí. Sporťák je takový bytelný, takže od čtvrtka jezdíme v polosedu v něm

lena27
22. říj 2011

my máme kočárek Patron bohemia trojkombinaci. délka lůžka je 80cm. když mi ještě teď v 1,5 roce usne tak se tam v pohodě vejde

camelinka
22. říj 2011

my mame dorjan prestige a myslim ze vetsi korbicku sem u zadnyho nenasla

sunny83
22. říj 2011

Taky máme Dorjan prestige a doporučuju. Nevím sice, jak dlouho vydrží malá v korbičce, ale sporták je taky dlouhý a naše malá taky 🙂

weri1
22. říj 2011

máme dorjan a je velká jak hluboká korba tak sporťák ale sporťák se mi vzhledově nelíbí

petrakm
22. říj 2011

Ahoj,pokud bych měla ještě 1mimi,tak bych koupila zvlášť korbu a zvlášť sportak,ne ty kombinace..vždycky je kompromis..já s prvním chtěla moderni Kočár -trojkolku,mám bebecar a dnes po 6 letech vypada porad jako ty ostatni nove kočárky,je stále moderního vzhledu..korbicka je opravdu velka..musela jsem kupovat plastenku na ty nejvetsi kocary🙂na to ze je to
Právě korba az neuvěřitelny..takovy ty deltim a pod jsou sice super obři,ale..tak šťastný vyber

raaad
22. říj 2011

Firkon Verano.......měli jsme a byla velká spokojenost.....pěkný praktický kočár za rozumný peníz.....(a taky má polohovací zádíčka).....
A na odpověď,že je to jedno....reaguji: není to jedno..záleží,zda je mimi na zimu, či na léto a jak velké je.....

haanhobe
22. říj 2011

Roan marita - prostě naše srdeční záležitost

giselka
22. říj 2011

u nás vede roan kortina 😉

lecijasek
23. říj 2011

Ahoj, taky jsem strašně řešila velikost korbičky. Ve výběru jsem měla dorjan danny sport, ten má opravdu velikou korbičku. Ale má příšerně krátké madlo, že jsem při chůzi kopala do konstrukce. Tak jsem se nakonec na velikost korbičky vyprdla a koupila svojí vysněnou teutonku. Simča je obřík a korbička nám bohatě stačila do půl roku (je fakt, že ta korba taky není nejmenší, má 77 cm), vešla by se i s fusakem, ale už tam nechtěla být. Navíc tam dělala blbiny, přetáčela se a měla jsem strach, aby nevypadla, tak šla do sporťáku. Takže za sebe radím koukat při koupi spíš na sporťák, aby šel do lehu, otočit i čelem k tobě a taky aby nebyl moc otevřený a moc do něj nefoukalo. K některým sporťákům jde dokoupit i takové účko, který ten sporťák uzavře a je z něj jakoby korbička 😉

brisalek
23. říj 2011

ja jsem taky pred porodem porad resila korbicku, protoze jsme velci a vsude okolo v rodine se rodi 4kg deti...nedalo se cekat, ze by nase mimi byla vyjimka.Ale mala v hlubokem vubec nechtela byt, takze vlastne bylo upne jedno jaky jsme meli🙂. Kuli korbe jsem koupila Roan maritu a sportak jsme pak kupovali jiny.

jankadudova
23. říj 2011

Mam Jané, malemu je 7 mesicu a pohodlne lezi, i kdyz neni zadny drobecek🙂

mifinka
23. říj 2011

Firkon Verano... známá jezdila právě s Dorjanem a byl o dost menší..

kacab
23. říj 2011

.... záleží asi na typu dorjanu, já mám crosscountry a do 1,5 roku se mi v něm malý vyspal aniž by mu padaly nohy.... jako malé miminko ve vložné tašce a pak už bez....je to ale kočár výroby 2006-7? Nevím jak jsou na tom aktuální modely a o ostatních značkách vůbec nemám přehled.. Rozhodně je to ale správná myšlenka řešit velikost korbičky, většina moderních kočárů je má tak malé, že 0,5 roční děti v zimní kombinéze se tam sotva nacpe... Po dvou dětech bych s nynější zkušeností už kombinovaný kočár nikdy nekoupila... Radši dva - klasický prostorný s korbičkou a zvlášt kvalitní sporťák...

bejatka333
23. říj 2011

určitě kočárek Easy Walker qtro, alespoň to tak uvádí výrobce 😉

hhranolka
23. říj 2011

silver cross balmoral - vetsi korbicka na 100% neexistuje 😉

neu.sona
23. říj 2011

Já jsem měla na první dítko Jané Slalom Pro. Už nikdy víc. Malej se tam v 5 měsících nevlezl. A sporťák mě taky nenadchl. Teď na druhé bych zvolila Inglesina Sofia nebo Ottutina a pak X-lander XA.

katka_21
23. říj 2011