Kočárek s největší korbičkou. Jaký?

dreana
22. říj 2011

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda někdo tušíte jaký kočárek má největší korbičku? nebo alespoň patří do těch s největší?

Díky

adelaz
23. říj 2011

Firkon Verano, a korbička má polohovaní... doporučuju🙂

katschka
23. říj 2011

silver cross balmoral je nádhernej a obrovskej, jenom ta cena je dost odpudivá.

margeta
23. říj 2011

Dvojkombinace Inglesina magnum. Jezdili jsme na břiše, v kleče s přídavnýma kšírama, vleže 🙂

herminka
23. říj 2011

Dorjan Dannysport (Prestige nebo "obyč"). Malý má 8 měsíců, 9,3 kg, 74 cm a vejde tam i s fusakem.

deyana
23. říj 2011
kamusek
25. říj 2011

My máme Peg Perego GT3 s korbičkou Navetta XXL a taky spokojenost. Veliká korbička, malá tam byla do konce 7. měsíce a to je pěkný obřík 🙂 A sporťák taky luxus velký 🙂

xkacatkox
26. říj 2011

gesslein F6, jak vložná taška tak sportovní nástavba super dlouhé a prostorné 🙂

kachna_hadi
27. říj 2011

Za nás spokojenost s Inglesina Magnum.

zuzu_elen_sofie
28. říj 2011

DCERA MÁ 3 ROKY a ještě někdy v létě jsem využili kočárek DORJAN SPRING COOL jako sportovní verzi, dcera patří sice k menším má ve 3 letech 91 cm, ale vydržel nám vlastně celou dobu od narození po teď a nebylo třeba kupovat ani golfky. Na ležato tam vešla ještě loňskou zimu 😀 i s fusakem, já byla s tímto kočárkem maximálně spokojena navíc byl houpací. Navíc kočárek i s plným obsazením 10kg dítěte uvezl dalších min, 10kg nákupu a vše v pohodě. Taky spokojenost co se týče terénu - jezdil dobře kolem novostavby a nezbagrovaného terénu, tak i v zimě ve sněhu atd. Takže pro naše podmínky byl ideální, teď už čeká až se dočká dalšího miminka 😉

maminkahodonin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulinka90
11. pro 2015

zatím jsem viděla, že největší korbu má camarelo malaga. 85 cm, taky ho zvažuju.

irennn
11. pro 2015

Roan Marita 🙂 , když malému bylo v zimě ve fusaku v malé korbicce tesno, koupila jsem mu krásnou bazarovou roan Maritu. Jezdil v ni aspoň do 8 měsíce , pozdě si sedl ale zato měl pridelane ksirky a stal v ni a jak jsme frceli cestou necestou 🙂 vsechno projel . Ted u druhátka na mě zase zapůsobil design malých kocarku , takže jsem si ho musela koupit ale Maritku mam připravenou taky 🙂 krásne houpe

simbelmine
11. pro 2015

Moje dcerka vydržela v hluboké korbě v klidu do 4 měsíců a od té doby už tam nechce být, protože nic nevidí (ani se jí nedivím, má víc rozumu než my dospělí 😀). Takže za mě - zaměřit se na jiné parametry než na korbu.

luciestancova
18. pro 2015

Ahojky, Rodit sice budu až v černu, ale s mým rozhodováním-nerozhodováním a nemožností si vybrat 😀 pokukuju po kočárkách už teď, přestože mám v plánu ho koupit až před porodem.
Taky se mi moc líbí Roan Marita nejvíc kvůli tomu, že má klasický podvozek, bydlím na vesnici, kde si myslím, že bude praktický.

Prosím kdo s ním má zkušenost, napište mi jaké jste s ním poznali klady a zápory..?

Moc děkuji 🙂