Kočárek s pevnýma kolečkama nebo otočnýma?

yvonne1
8. dub 2014

Ahojte těhulky a maminky 🙂 Chtěla bych se Vás zeptat na názor ohledně kočárku. Jsem ve 26tt a koukám po kočárku pro malého. Ale je tu otázka jestli klasický kočárek s pevnýma kolečkama, nebo ten s těma otočnýma. Nevím si rady a nemám ani nikoho v okolí, kdo by měl nějaké zkušenosti. Prosím poraďte. Děkuji 🙂

zuzlinka92
8. dub 2014

První kočárek byl s pevnýma kolečkama a nemůžu si to vynachválit 🙂Na zimu úžasná věc 🙂Ale sportovní kočárek mám graco trekko a má velká kola a je moc doobrý 😀

lulii
8. dub 2014

Rozhodně s otáčecíma kolama, které můžeš kdykoliv zaaretovat a máš z toho kola pevná 😉 Nedokážu si představit při každém zatoceni nebo vyhnutí se nějaké překážky kočárek nadzvedavat.

speedygon
8. dub 2014

Já nedám dopustit na pevná kola....u aretačních mi mmj. vadí i to, že jsou většinou dost malá(až na výjimky)

yvonne1
autor
8. dub 2014

Děkuji Vám za rady 🙂 Myslím, že už jsem asi nakonec vybrala: http://aukro.cz/kombinovany-kocarek-babylux-ava... co myslíte?

konidana
8. dub 2014

Já si zas nedovedu představit mít kočár s otočnýma kolečkama. Párkrát jsem to vyzkoušela a vadilo mi to. Asi jsem už byla zvyklá na pevná kola. U golfek jsem pak měla otočná pořád aretovaná, ale i tak mi to vadilo. Byly levné, tak ta aretace někdy vypadávala, ale my ty golfky stejně používali minimálně. Záleží kde budeš s kočárem jezdit. Do města jsou asi lepší ta otočná, ale pokud se budeš pouštět i na horší cesty, tak bych volila pevná - v jednoduchosti je krása🙂

konidana
8. dub 2014

@yvonne1 Na horší cesty je nevhodná ta různá rozteč předních a zadních kol. Jinak to asi neposoudím🙂

kessa
8. dub 2014

@yvonne1 Doporučuji vyzkoušet si to. Já bych teda s kočárem s otočnýma kolečkama jezdit nemohla..Ani s jedním se mi dobře nejezdilo, takže máme klasiku- navíc budeme jezdit asi víc v terénu. A taky mi přijdou nejstabilnější ty s pevnými koly. Ale podle mě je potřeba si kočárek vyzkoušet na vlastní kůži.

frantiska85
8. dub 2014

Pohyblivá kola se mi hodila jen jednou, když jsem se probíjela mezi lidmi davem, ale jinak používám jedině pevná.

hhanca
8. dub 2014

Určitě si to někde vyzkoušejte v obchodě!!! Já bych s pevnýma nejezdila ani za nic!!! Otočný jsou super...jezdí se lehce a otočíte se na místě. A ty otočný se dají v terénu zaaretovat, takže není problém! 🙂