Kočárek s ruční brzdou a velkýma nafukovacíma kolama

ofelieee
11. únor 2013

Budem se stěhovat do domu ve velikym kopci a potřebuju kočárek HLAVNĚ s ruční brzdou a velkýma kolama, ideálně nafukovacíma. Dál budu ráda když to bude kombinace hluboký-sporťák s vkládací taškou na mimino (ne že se musí vyměnit celá bouda za celou konstrukci sporťáku, to mi přijde moc krámů do domu) a ideál je ještě otočná rukojeť - aby i dítko ve sporťáku mohlo koukat na maminku. Existuje takový? Kvalita a cena jsou asi už podružný kritéria... Děkuju.

editah222
11. únor 2013

Napadlo mě Teutonia Be you. Má ruční brzdu, dobrý kola, jde tam dát jak hluboká korba tak i jen vložná taška a pokud vím tak má i otočnou rukojet.

maximka33
11. únor 2013

ano Teutonia nebo Hartan. právě o Hartanu taky uvažuji. navíc se dá sporťák polohovat až do úplného lehu. je to dražší kočárek, ale německý a kvalitní a dá se pořídit i bazarový. taky takový budu brát. navíc má přehazovací rukojeť. máš podobné požadavky jako já, pro život na vesnici jo? jsem zvědavá, jaký jiný kočár ti doporučí. těch s ruční brzdou je minimum a trojkolku nechci.

hrusti
12. únor 2013

Teutonia

elana
12. únor 2013

za mě rozhodně Hartan, splňuje vše, co požaduješ, akorát ty nafukovací kola nemá, ale upřímně-já teda na nich nevidím žádnou výhodu. Mám model Topline S s otočnými předními kolečky, pokud budeš jezdit v terénu, tak si můžeš kopuit rovnou model Topline X, ten má všechny kola velká. Nebo k tomu S dokoupit nápravu s velkými koly. Jinak rukojeť otočná, ruční brzda je, sedačka se dá posadit po i proti směru, sporťák jde do lehu, vložná taška je tam automaticky (já ji nechtěla, měla jsem korbičku, ale původní model je s taškou). Jsem naprosto spokojená, je to držák nad držáky, hopsám s ním 2x denně po 8mi schodech i s dítětem (a že teď už něco váží, kor ještě oblečený) a dobrý, mám ho 20 měsíců. Jediná (pro mě) nevýhoda: malý košík.

zoriazz
10. bře 2013

No, bydlíme na kopci a potřebuji velká kola a brzdu.. a hodně tomu odpovídá TFK joggster, který ale nemá tu tašku. Má ale brzdu na zadní kola, ne na přední, jako většina - to mi přijde jako docela nesmysl, tak nevím.. ještě máme v záloze red castle shop n jogg.