Kočárek s velkou korbičkou. Poraďte

cernalu
5. únor 2012

Holky, poraďte, potřebujeme koupit kočárek s co největší korbičkou(ne nový), máme trojkombinaci Abc design ale korba už je nám malá ☹ . Díky 🙂

petsil
5. únor 2012

Ahoj, my máme Inglesinu Magnum a naší malou (skoro 16 měsíců a 79 cm) v ní vozíme na odpolední spaní ještě teď (i když už se tedy skoro nevejde). Hledala jsem právě kočárek s co největší korbičkou, aby se v ní malá odvozila i tuto druhou zimu. Je to perfektní kočárek, krásně se ovládá a hlavně zvládne i pořádný terén.

caarolkaa
5. únor 2012

Ahoj já mám Cam Cortinu a malej se mi také vejde do korbičky a je mu rok a měsíc a má 82 cm. Bohužel už v ní být nechce tak ho dávám pryč a koupím už jen sporťák. 🙂

levandule_vanilkova
5. únor 2012

Já mám Dorjan a náš obřík se tam ještě pořád v klidu vejde. 😉 Někdo tady psal, že Dorjany mají jedny z největších korbiček.. 🙂

kyti75
5. únor 2012

My měli Bebecar stylo AT - oválnou korbu a ta byla skoro 80cm dlouhá a široká skoro 40cm. Malý měl v půlroce 8, 60kg a byl dlouhý a vozila jsem ho v ní do 7m, pak jsme přešli do sporťáku, který šel úplně do lehu - už chtěl koukat ven, jinak by se tam vlezl. A taky kočár hezky houpal. A korba byla polohovací, tak jsem ho občas přizvedla🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52278839&tab=0 - jen pro orientaci

Snad jsem pomohla 😉

evuna
5. únor 2012

@cernalu http://www.kocarkynec.com/897-kocarek-hluboky-p...
Co tenhle?máme podobný ale bazarový...korba je obrovská🙂))

mates22
5. únor 2012

My měli taky dorjan dannysport a mezi kočárky s vyměnitelnými korbami ve velikosti vede - neviděla jsem větší

janulickaj1
5. únor 2012

My máme Espiro Enzo a maximální spokojenost. Malá byla velká od narození a vydrží nám přes celou zimu 🙂

boobinka
5. únor 2012

@cernalu máme abc design viper a taky jsme v korbičce tip top... dívala jsem se na firkon verano long, má vnitřních 80cm 😉

weri1
5. únor 2012

dorjan danny sport korba 80cm

evaviki
5. únor 2012

red castle shop'n jogg - delka korby 82 cm

zdeniii
5. únor 2012

@cernalu Jjo za nás jedině Bebecar je super!!! Měla jsem na první a teď jsem pořídila znovu i na druhé! Dcerka se do kočáru vejde ještě teď, když jsem ho přinesla domů tak si do něj natahala hračky a chtěla v něm spát 😀
Hluboká korbička super, ale sporták nám teda vůbec nevyhovoval...

ronyx
5. únor 2012

@cernalu Ségra prodává Tako, má fakt dost velkou korbičku,tak kdybys náhodou měla zájem.Já ho právě nechtěla,že se mi zdála ta korbička hodně velká a chtěla jsem nějaký menší.Když tak písni do vzkazů. 😉

cernalu
autor
5. únor 2012

@petsil
@caarolkaa
@levandule_vanilkova
@kyti75
@evuna
@mates22
@janulickaj1
@weri1
@evaviki
@zdeniii
@ronyx
Holky děkuju, juknu na všechny a musím vybrat, dyť ten náš chlapeče nebude mít za chvíli v čem jezdit 🙂

cernalu
autor
5. únor 2012

@boobinka je malá viď? jako že je menší jsem věděla ale myslela jsem, že vydrží trošku dýl...... ale zase my máme velké mimčo 🙂

boobinka
5. únor 2012

@cernalu korbička je vcelku dost malá 😖 inak dcerka je taky větší, ale do sporťáku ji nechci dát a vložná taška mi nepříjde úplně to nej 😒

ciernavila
5. únor 2012

Dorjan Danny Sport mame a je velky, maly tam bol do 9 mesiaca ale mohol byt aj dlhsie ale uz nie s fusakom. Ese su velke Inglesiny a kamoskina vliezla velka aj do Teutonie.

cernalu
autor
6. únor 2012

@boobinka já jsem původně myslela, že půjdem do sporťáku ale je dost úzkej, když tam dám fusak tak se tam ani nehne ☹

boobinka
6. únor 2012

@cernalu já myslela, že sporťák je dosti prostorný, alespoň dle syna... ale on je taková žížala, že podle něj nemůžu přeměřovat 😉

cernalu
autor
6. únor 2012

@boobinka jo tak to já sem si myslela taky, ale zase kdo mohl vědět, že budeme mít větší mimčo no, tak holt teď scháním další kočárek 🙂

boobinka
6. únor 2012

@cernalu a mas v planu porizovat jiny sportak? 🙂 porad vaham zda ma cenu kupovat jiny hluboky kocarek a pote jiny sportak..

zuzi82
6. únor 2012

My máme Firkon Verano a malý byl do 10 měsíců ve fusaku. Byl by déle, ale přišlo jaro a chtěl sedět, tak šel do sporťáku. 😉

cernalu
autor
7. únor 2012

@boobinka já vůbec nevím, hluboký musím, teď jsem koukala na mimibazar a většinou je prodávají i se sporťákem takže asi jo, on zase ten sporťák od Viperu nebude špatnej ale se zimním fusakem a ještě když má Luky kombinéru to nejde.....oni asi ty Firkony mají všechny velkou korbičku, takže to vidím na něj.....

justinna
7. únor 2012

Ahoj, taky jsme tento problém řešili, nakonec jsme vybrali Bébécar stylo class, má opravdu velkou korbičku a dítě tam nebude, jako housenka🙂

petapw
24. únor 2012

Ahojky, také hledám kočárek s velkou korbou. Mám Jané Nomad - rozměry korbičky 78x37 a Hartan topline S - vložná taška rozměr 78x32. Syn má 4 měsíce a s fusakem už mu to začíná byt těsné. Nejde o délku, rezerva je velká, ale o šířku. Hledala jsem rozměry různých kočárků doporučovaných jako s "velkou korbou" a čekala, že najdu nějaký, který je na šířku pohodlný a výsledek:
Firkon F7 80x34
Firkon Verano long 80x35
Inglesia Magnum 75x35
Sojan Q7 88x41
Dany cross vl. taška 66x32, bez ní 85x34
Patron Apollon 80x33
Roan Marita 82x37
Babyactive ballerina 80x38.

Takže mi vychází snad jako jediný, který je o poznání šiřší Sojan Q7. Takže jakto, že se doporučují tyto kočárky a že se do nich děti vejdou prý do 8 měsíců apod.? Na délku jsou stejné, max. 80 cm (což od mého Jané je rozdíl 2 cm, takže skoro nic). Vždyť ty rozměry jsou vlastně skoro podobné - šířka cca 37 cm je nám už teď ve 4 měsících nepohodlná?????
Nevypadají spíše ty kočárky velké jen zvenku? U doktora jsem okukoval vnitřky kočárků a viděla jsem např. dorjan cross a na šířku tedy nic moc, zvlášť když se doporučuje. ...to bych si moc nepomohla, kdybych vyměnila svojí korbu Jané 78x37 za podobný, který vypadá jen zvenku jako věltší díky polstrování....
Nebo jaké máte zkušenosti, rozměry jsem hledala v internetových obchodech....
Díky 🙂

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luisina
13. zář 2012

Jako prostorný hluboký kočárek, který je elegantní a nevypadá jako sada batohů na kolečkách (pardon, ale někteé kočárky, které jsou samá kapsa a zip, mi tak prostě připadají), bych po vlastní zkušenosti volila Roan Marita. V pohodě se do něj vejde roční dítě. Odskoušeno!