Kočárek s velkou ložnou plochou - přes 90cm

astrane
13. kvě 2009

Ahoj,ráda bych věděla,které kočárky mají takové rozměry,aby se v nich pohodlně natáhlo i naše dvouleté dítko 😎
zatím vím jen o těchto:
emmaljunga sporťáček(název jse zapomněla 😔 )-102cm,lehký,ale nejde úplně do lehu
trend line-různé typy-96-103cm
roan hugo-cca 95cm

Máte-li také něco takového,napište mi prosím název a délku lůžka
děkuji 🙂

agnessa
13. kvě 2009

Měřila jsem teď Jané Nomád (sporťák) a po konec opěrky nohou má 91-92cm

astrane
autor
13. kvě 2009

já našla ještě babywelt oregonS+-měl by mít 93cm...

tereziep
13. kvě 2009

Ahoj astrane,
já mám hauck traxx cruise - nově je to Esprit comfort - ty mají cca 93 cm má vložnou tašku - zatím supr. Malá je v něm cca od 7 měsiců ( to jsem tam měla tašku a ještě fusak - měla přes 75cm). Dnes má 10 měsíců a 80 cm a ještě máme docela dost prostoru.
Jinak další delší jsou - hmotnost už je kolem 15 kg. Délku mám pouze s netu - když jsem hledala sporťáček pro malou.
KNORR ALU KOMBI SOOX 4 - 90cm
BabyWelt Riva Air - 93cm
HAUCK Ontario Victory - 90cm
Hauck Chicago air - 90cm
Jsou to všechno kočárky s přehazovací rukojetí.
Ještě v nějaké diskusi byl cca 102 cm, ale nepamatuji si který pokud to najdu, tak to sem napíšu.

astrane
autor
14. kvě 2009

Já má teda zálusk na nějakej bazarovej,la eje fajn,mít trochu přehled a vědět,po čem konkrétně pátrat....zatím u mě vede trend -line a babywelt gts-tříkolka-ještě jsem žádnou neměla 😉 ,ale trend line seženu levněji a ten co mám vyhlídlej má 96cm....no nevím,třeba ještě někdo napíše...
Už vypadl i bohemia patron apollon-má v leže jen 89...a to tvrdí,že je nejprostornější...leda houby,já na našem Deltim Travelu naměřila 87cm,takže rozdíl 0 0 nic 😒