Kočárek Silver Cross Balmoral. Máte zkušenost?

hhranolka
11. srp 2008

ahoj,
chci se zeptat, jestli ho nekdo mate? jestli jste ho nekde videli,... pokud jo, v jake barve a v jakem měste? jak se vám líbí, co na něj říkáte?

http://www.silvercross.cz/index.php?show=produk...

http://www.silvercross.cz/index.php?show=produk...

anezena
11. srp 2008

ahoj hhranolka,
pred tyzdnom sme s manzelom pozrali tieto kociky na jednej SK stranke a boli tam za cca. 60 000 Sk.

a sa ma pytal, co je na tom tak neskutocne drahe a ktory clovek si take nieco kupi???

no, ja sa tiez pytam. v zivote by som nevyhodila prachy za takyto kocar. mne sa to absolutne nepaci, a je to neksutocne neprakticke a su straaasne tazke. a tiez neviem, ako by sme ho zlozili do auta.

ja som ho na SK este nevidela.

zukab
11. srp 2008

ja mam silver cross, ale nie ich "herritage" kolekciu, kedze potrebujeme prakticky kocik a tieto sa nedaju zlozit.
ale pacia sa mi velmi, hned by som brala, keby som byvala niekde na anglickom vidieku a nepotrebovala kocik kazdy den skladat 🙂 🙂

kombloudek
11. srp 2008

Já jsem tenhle kočík viděla v Náchodě..nejdřív jsem ho teda spíš slyšela a otočila jsem se po tom divným zvuku.Znělo to jako když se sypou součástky.Máme tady dost kostek po chodníkách,pěší zóně,atd a do tohohle terénu to rozhodně není.A myslím že paní bylo dost trapně podle toho jak rychle to otočila a zmizela.Civělo na ní totiž asi tak něco kolem stovky lidí,protože ten rachot byl fakt děsnej,ale jinak kočárek je to pěkný,leč nepraktický.

anezena
11. srp 2008

mne sa na nom paci asi iba to, ze ma obrovsku vanicku - myslim, ze ziaden iny kocik taku nema. takze asi iba toto je na nom fajne, inac o nicom.

ale ako pise zukab - kjeby som byvala v UK a bola nejaka panicenka s obrovskym zamkom a zahradou alebo parkom. tak tam by sa mi mozno hodil 😀

zukab, posli link na ten tvoj, nech ho omrkneme

a hhranolka, nebodaj nad takym niecim uvazujes?

a co hovorite na tu cenu? preco su tak neksutocne drahe? je to nejaka fajna znacka, alebo co? ja sa v tom moc nevyznam 😉

livika
11. srp 2008

stretavam jeden v ruzovom

zukab
11. srp 2008

anazena, mam ho v albume 🙂

oni su take drahe preto, lebo su to najstarsie kociky vyrabane v britanii, respektive firma je najstarsi vyrobca kocikov.
pouzivaju sa na kralovskom dvore pre vsetky ich deti uz desatrocia, tiez su relativne oblubene medzi "celebritami". viem, ze firma silver cross darovala dva take tusim jennifer lopez a este par inym.
preto sa aj tieto konkretne volaju kensington a balmoral - ( hrad kralovnej v skotsku). 🙂

anezena
11. srp 2008

fiiiiiha, vdaka zukab za info, manzel kukol na mna a iba pokyval hlavou a povedal, ze keby sme byvali na zammku alebo hrade tak by mi taky kupil 😀

my si vystavime aj so Jane - max. spokojnost

zukab
11. srp 2008

hihi.
tiez si viem predstavit prechadzku s takym kocikom niekde v zamockom parku, za mnou sluzobnictvo s flastickami a obcerstvenim, vzdy po ruke. potom ho zaparkovat niekde pri nasom jazierku, nakrmit male a kedze bude moje velicenstvo unavene, po dokonale upravenej strkovej ceste ho naspat k zamku prikocikuje nanny 😀
hmmmmm...... 😀

anezena
11. srp 2008

😀 paradna predstava, aj manzel sa smeje a hovori, snivajte dalej baby 😀

hhranolka
autor
12. srp 2008

me se libi hrozne moc 😀 v jednom kramku ho maji vystaveny,... konkretne balmoral,.... je neuveritelne velka korba,.... dite se tam vejde skoro do dvou let 😀 myslim, ze je to cca do 23 kilo. je mekounkej, krasne houpe,.. coz teda nechapu, jakto, ze to byl zvuk sypajicich se soucastek na kostkach,.. protoze ma vsude perovani, nema co kde byt slyset, naopak bych rekla, ze tam, kde klasicke kocarky budou hrkat, tak v tomhle kocarku, to je to spravne pohoupani 😀
na skladani do auta to neprakticke opravdu je.... na cestovani to bude chtit poridit jinej kocarek...
ale kdyby nebyla tak vysoka cena,... tak byste do nej sli?
60000Kc je hrozne moc,.. ale rekneme za 20000Kc,... to uz byste nad nim uvazovali?

anezena
12. srp 2008

hhranolka, ani keby bol za 20000, ani za 5000 - nemali by sme ho kde skladovat - kedze chodime casto autom, potrebuje aj kocik do auta - a preto mame Jane - paradne skladny.
to je naozaj kocik na anglicke dvory a parky, zamky. aôpebo pre tych, ktori maju dom a vela penazi - a mozu si dovolit dva kociky. to my bohuzial nie sme 😢

kombloudek
12. srp 2008

Nevím čím to bylo,ale fakt strašně rachotil..

albireo
12. srp 2008

ahoj hhranolka. kociky, na ktore si v svojom prvom prispevku hodila linky su dost casto k videniu v uliciach Kodane. Tu su ludia vobec zatazeni na" koraby" ulic. Ziadny z tych, co som na ulici minula,nehrkal ani nevydaval podivne zvuky. V obchode som s jednym skusala jazdit, su nadherne odpruzene....a cena? cca 30 000Kc v prepocte. Sama by som si ho nekupila, lebo je znacne neskladny, nedalo by sa s nim mimo mesto presuvat.

majkalm
12. srp 2008

je to krasny kočarek ale opravdu neprakticky, moje kamaradka ho ma. A když jede do mesta tak ma druhy kočarek peg perego skate, taky nevim jaky kočarek koupime 🙂

berunka
12. srp 2008

my jsme si taky vybrali kocarek od Silver Cross ale rozhdne e tenhle mega velky neskladny.navic mit doma jeste dalsi sportak to by v byte bydleli v jednom pokoji jen kocarky 😀 pro inspiraci mrknete do alba.nakonec budeme kupovat ten s kombinaci hneda a bezova,je praktictejsi.

hhranolka
autor
14. srp 2008

tak ten kocarek, co rachotil, tak byla asi inglesina,.. protoze jsme ted jednu potkali a vydavala presne ty zvuky, co kombloudek popisovala 😅

chala
26. srp 2008

Zukab můžu se zeptat, co má tvůj kočárek pod nánožníkem? Tam je vložná taška? Taky se mi líbí, ale nikde jsem ho neviděla a nafocený jsem to taky nikde nenašla.

3558
15. led 2009
krista
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
17. bře 2009

girll • 1d • 8. březen 2008 ve 12:30
Ahojky holky
prosím vás včera jsme byli na tom pražskym veletrhu for kids a moc se nám tam líbil kočárek této značky, konkrétně tento http://www.mamasandpapas.cz/?show=produkt_detai... Nemáte s ním někdo zkušenosti???Děkuji moc za radu a za jakoukoliv zkušenost 🙂

vrtule83 • 1d • 8. březen 2008 v 19:41
girll na tom odkazu nic není

krembonzur • 1d • 9. březen 2008 v 08:20
ahoj, tak ja teda osobni zkusenost nemam, ale kamaradka v anglii ho ma-je s nim moc spokojena a ted si bude kupovat uz i golfky od stejne znacky,takze si myslim, ze je v ok 🙂

girll • 1d • 9. březen 2008 v 09:23
tý jo holky to ho nikdo nemáte ☹
Krembonzur... dík my ještě přemýšlíme ale tento nás moc zaujal 🙂
Vrtule...no ono se to neokopčilo celý,končí to tím VT 😉

astrane • 2d • 9. březen 2008 v 18:32
Ahoj,mě se taky moc líbí-ty dva spodní-klasika houpací.Cena teda není nijak nízká,ale jsou i dražší.Bohužel jsem ho naživo neviděla,ale od této firmy máme houpacího oslíka-je na těch stránkách taky a jestli ten kočárek bude taky tak exkluzivní... 😉

aponchie
17. bře 2009

nahodou ty kocarky jsou naprostej luxus a luxus si muze dovolit nekdo kdo ma penize a ten kdo ma prasule neresi jestli se mu vejde nebo nevejde do auta a jak moc tezky je pac se s nim nikam netaha a ma ho na prochazky a popochazeni tito lide maji vetsinou vic kocarku jeden na cestovani a druhej na prochazky je to naprostej luxus at uz korbou pouzitym materialem a hlavne kazdej kus je delanej na zalohu na zakazku a pak ti ho prijedou slozit domu a predvest ja mit penize tak si ho koupim klidne a kazdej mi muze vite co s tim jak to pro koho vypada 😀 i Misa Kuklova ho ma a chodi s nim po Praze a vypada bezvadne tak nevim proc by mel byt jen na parky 😀 😀 ale chapu,ze vyznavacum trojkolek a high tech kocarku to nic nerika tak jako me zrovna ty high tech kocarky.ja mam Inglesinu a jsem s ni moc spokojena a uz se tesim na leto az s ni vyjedu ,ale tu classicu sem nebrala pac nema polohovaci rukojet a mala by nemohla vozit,ale uz jen kvuli tem zaclonkam bych si ji vzala takovej detail a jak je krasnej 😀 😀

ladylavender
22. bře 2009

Jednoznačně souhlasím s aponchie. Je jedině dobře, že je na trhu možnost volby - jak cenově, tak stylem. Ty rádoby moderní vozítka mnohdy nemají s kočárkem nic společného a jsou navržené jen pro to, aby zaujali vzhledem. A s tou praktičností to taky u těch high tech nebude tak horké. Jsou praktické pro rodiče, ale jestli dítku nevadí to poskakování v kočárku bez odpužení a jestli mu nevadí tísnit se v minikorbičce, to už nikdo neřeší. Já jsem taky původně chtěla Inglesinu Classicu, ale měřím ani ne 160 cm, takže to nepolohovatelné madlo mě taky odradilo 😀 Nakonec jsem se rozhodla právě pro Silver Cross, ačkoli ne ani jeden z oněch retro modelů. Myslím, že dokonalý kompromis mezi krásou a praktičností je model Sleepover deluxe na podvozku Classic. Kdo jste ho ještě neviděl, napravte to, o moc přicházíte 😉 Hezký den všem.

evka.flora
4. črc 2009

ahojte dievcata, neviete mi povedat v akych cenach sa pohybuju kociky silver sross na slovensku???

pancake
5. črc 2009

neviem o tom ze by ich predavali na sk, ale v uk stoja okolo 300 libier plus 100 libier autosedacka.

dosa
5. črc 2009

evka.flora - ktore silver cross myslis? ak tie retro kociky, tak tie maju v skalici - pozri stranku http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/hlbok... a vychadzaju vyse 2000 € 😉

kopretina
26. srp 2009

Zdravím všechny, je to božský kočár. Dnes se díváme na pohodlí rodičů a zapomínáme na pohodlí a bezpečnost dítěte. Jeho cena je v naší zemi přemrštěná. V zemi výrobce kočárku je cca. 15 000Kč. Věřte nebo ne mám to ověřen 🙂 é.
🙂 🙂

petrunela
9. led 2010

ahoj mám již 6 měsíců kočárek Silver Cross Kensington. je naprosto báječný. vřele doporučuji. jen jediné dvě nevýhody vidím. 1) každej se za Vámi otáčí, 2) za nedlouho jej již budu muset vystřídat za karku :(. pokud chcete poskytnu Vám jakékoli info o něm, abyste se mohli rozhodnout ho míti!!
zdravím

petrunela
9. led 2010

mám ho a je skvělej. pokud se na něco chcete zeptat, ráda odpovím! přeji pěkný den!

aponchie
10. led 2010

ja verim,ze v UK je levnejsi 😎 jako ostatne vsecko ..tady je to prehnane 😝