Kočárek Silver Cross. Máte zkušenost?

tuliska
26. zář 2009

Ahoj budoucí maminky, našla jsem na netu zajímavý kočárek Silver Cross, líbí se mi varianta Sleepover Sport Classic. Nemáte s těmito kočárky někdo zkušenost? Popřípadě by mě zajímalo, jestli se dá vidět někde naživo (jinde než v Praze). Děkuji za všechny odpovědi.

andraa
26. zář 2009

ahojky, taky se mi líbí kočárek silver cross, ale sleepover deluxe. Ten, který se ti líbí, je bez korbičky, spíš sportovní. Jinak jsem ho viděla na vlastní oči. Mají ho třeba u nás v Prostějově a dál vím, že je mají v Brně. K tomu mému kočárku je navíc i kolíbka, teda takový stojan, kam se připevní korba.
Jinak jsem se taky ptala na tento kočárek, ale nikdo mi nic nenapsal.

ladylavender
28. zář 2009

Zdravím,

Silver Cross Sleepover de luxe je kočárek s kombivaničkou. Tzn. vanička jde použít od narození do tří let. Na výběr jsou dva podvozky: Classic (křížový houpací s velkými koly) a Linear (lehký, skladný, přední kolečka natáčecí). Ten podvozek Classic se mi moc líbil, ale s korbičkou váží kočárek 17,8 kg, což už je na mě moc 🙂 Jinak na youtube mají hezký videa ke všem Silver Crossům. České stránky na silvercross

Hezký den

aktekram
13. črc 2010

Objevila jsem Silver cross Halo, strašně moc se mi líbí, jen to je novinka a tak bych ráda získala víc informací a spokojenost s ním? Pokud můžete podělte se ... 🙂
http://www.silvercross.cz/?show=produkt_detail&...

tessie79
18. lis 2010

@aktekram Ahoj, tak já jsem majitelka Silver Cross Halo kočárku. Mám ho sice jen 14 dní, ale už vím, že s ním budu moc spokojená. Mám ještě Bebeconfort High Trek, ale ten je těžký a neskladný, takže Halo používám, když jedu někam autem, na nákup, do města na procházku (bydlíme na vesnici, kde je zase High Trek, co by terénní kočár, super).
Silver Cross je designově moc povedený kočárek a použité materiály a zpracování je moc kvalitní. Hledala jsem něco jako golfky, ale až tak jsem nelpěla na nízké hmotnosti. Hlavně jsem chtěla kvalitní kočárek, co něco vydrží, bude skladný a hlavně se mi bude líbit. A tohle všechno Halo splňuje. Mám ho v barvě Green Tea a musím říct, že docela poutá pozornost. Je fakt jedinečný. Zatím jsem žádnou mouchu nenašla.

beruskanula
13. únor 2011

snazim se o obnoveni diskuze 🙂

@tessie79 : stale spokojenost? 🙂

@aktekram : poridila sis je teda? 🙂

aktekram
14. únor 2011

@beruskanula bohužel nekoupila, než jsem koupila nový golfák zjistitla jsem že jsem těhotná, takže momentálně vybíráme kočárek sourozenecký 😀

beruskanula
14. únor 2011

@aktekram : no ja si rikala 😀 po precteni statusu 😀 😀 ....
jinak bys do nej sla? vaham... libi se nam cybex callisto a silver cross halo.... a je tezky se rozhodnout 🙄

tessie79
18. únor 2011

@beruskanula Ahoj my jsme spokojeni. Jediná moucha u Halo jsou kolečka. Jsou docela měkka a zabodávají se do nich kamínky a pak je po nich díra. Halo máme jako druhý kočárek, takže není používaný denně. Jinak je super. Je v něm spousta místa a s nánožníkem je dobrý i těď v zimě. Rozhodně je v něm dítě lépe kryté něž v běžných golfkách. Ale Halo je spíše sporťák než golfky. Hmotnost je něco málo pod 10 kg. Skládá se dobře.
Na cybex callisto jsme se také dívali a pak ještě Icoo Pluto, to byli naši favorité. Vyhrál Silver Cross. Díky kvalitě zpracování a designu. Pokud ale potřebuješ opravdu skladné a lehké golfky, tak callisto je asi lepší volba.
My jsme chtěli kočár, co vezmou do letadla, protože hodně cestujeme, a co něco vydrží.
Vždy jsem si myslela, že skončím u MacLarenu, ale cena mě odradila. Za Halo jsme dali necelých 6000,- včetně nánožníku a pláštěnky. Původní cena byla podstatně vyšší, tuším 11 000,-.

beruskanula
18. únor 2011

@tessie79 : diky za odpoved..my se rozhodli pro callisto, z duvodu vyssi vahy silver crossu 🙂 -fakt je to spis sportak a ten my mame, potrebujeme golfky 🙂
jeste jednou diky 🙂

lidka31
14. bře 2012

Zdravím, ráda bych si také koupila kočárek SILVER CROSS HALO v té zelenkavé barvě, ale nikde v Brně jsem ho neviděla a ráda bych si ho "ošahala", než si ho koupím, jen bych se ráda zeptala maminek, co již kočárek mají, zda je na něm i madlo, protože na tom mi dost záleží, a pokud ne, zda se dá dokoupit nebo tam bude pasovat i nějaký univer. Děkuji moc 🙂

lidka31
14. bře 2012

@tessie79 Koukám, máte ten v zelenkavé barvě 🙂 , moc prosím o víc informací, děkuji 😵

tessie79
27. kvě 2012

@lidka31
Ahoj, odpovidam pozde, tak nevim, jestli je to jeste aktualni. Co se tyce madla, tak to neni a univerzal asi bude problem. Konstrukce je dost atypicka. Neni to klasicka trubka, jako u vetsiny kocarku. Ale treba neco nejdes, ja po tom nikdy nepatrala, nase Emma madlo nechce. Zelenkava barva je fakt krasna. Nemenila bych. Jedine minus jsou ty kolecka. Nevhodna do terenu. Do mesta ok. Snad jsem pomohla.

lidka31
13. čer 2012

Ahoj, děkuji, ale nakonec jsme koupili jiný, mammas papas Urbo a jsme spokojení 🙂