Kočárek Sojan Venezia, máte ho?

lennittka
25. srp 2013

Ahoj,
byla jsem se v pátek podívat na kočárky a od vyhlídlého Dorjanu Danny Sport 5 jsem byla okamžitě odehnána, protože mám 186 cm a byl to opravdu mrňous 🙂
Prodavačka mi nabídla další, větší kočárky, z nichž nejvíce mě zaujal kombinovaný Sojan Venezia (10 299,-), ale je to novinka, na internetu ho nevyhledám
a proto se chci zeptat, jestli ho některá z Vás má ? Případně, jestli mi doporučítě jiný kočárek pro obryni 😀

speedygon
25. srp 2013

Zeptám se kamarádky, měří ještě o malinko víc než Ty a kočárek má nějaký vyhovující, tak se potom ozvu, co že to má. Nějak už mi to vypadlo a v albíčku ho nemá 🙂

lennittka
autor
25. srp 2013

@speedygon Děkuji ! 🙂

ametob
25. srp 2013

Já mám 183 cm a měla jsem a ještě chvilinku budu mít Bebe Confort: http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ... Ale možná to bude něco jiného, než hledáš... Ale za mě maximální spokojenost 🙂

lennittka
autor
25. srp 2013

@ametob Je krásný, ale to už je asi nad moje finanční možnosti ☹

ametob
25. srp 2013

@lennittka jj, je dražší, já jsem ho dostala od rodičů, hrozně to uteklo a za chvíli už ho budu prodávat. Tak přeji šťastný výběr, určitě najdeš vhodný kočárek 🙂

speedygon
25. srp 2013

@lennittka Ahoj, tak kopíruji soukromku od té kamarádky: máme TAKO Alive ... rozhodlo hlavně to, že má korbu posazenou docela vysoko (kvůli ohýbání do kočárku) a rukojet se dá dopolohovat taky do naprosto vysokého uhlu ... a uzasne lehce se ovládá - plně naložený - i jednou rukou (což byl muj pozadavek kvuli námaze na zada).

lennittka
autor
25. srp 2013

@speedygon Děkuji mockrát, mrknu se na něj 🙂

lennittka
autor
25. srp 2013

@speedygon Může být tento ?
http://kocarky.heureka.cz/tako-alive-space-2013/
Koukala jsem, že je pár druhů, ale to jsou asi jen názvy barev ?

speedygon
25. srp 2013

@lennittka jj, tj jen o barvách....a líbí se Ti? Ani ta cena snad není tak hrozná(pro nás by tedy byla) 😅

lennittka
autor
26. srp 2013

@speedygon Líbí, ale nejdříve ho musím vidět na živo 😉

speedygon
26. srp 2013

@lennittka oni si ho právě vyhlídli v Praze na Veletrhu For Kids tuším...že si jej i vyzkoušeli....tak snad budeš mít možnost v nějaké prodejně