Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

juli88
20. lis 2016

No hlavne mne zajima to odpružení, kdyz s nim pojedu po hrbech nebo dlažebních kostkách, tak jestli mimču nebude moc poskakovat hlavička.

kotito
20. lis 2016

@juli88 projede všechno, ale Trailz to projede snáž. Mám zkušenost s obouma. Crusi je elegán a moje velká srdcovka ale vyměnili jsme ho za Trailz hlavně kvůli každodennímu zdolávání terénu.

gepe
20. lis 2016

@kekulice rozdil mezi Crusi a Trailz je v koleckach a v madle.

@juli88 poskakovat hlavicka nebude, avsak neni to plne perovaci kocarek s nafukovacimi koly. Kolecka jsou penova a Trailz ma nafukovaci.

kotito
21. lis 2016

@juli88 nemějte strach, crusi je tvrdší než trailz,ale korba není totálně na pevno ,-)

juli88
21. lis 2016

Díky holky 🙂

kordulka026
23. lis 2016

Holky, odkud jste prosím objednávali kočárky Stokke crusi?

dandaa
23. lis 2016

@kordulka026 u nás je prodejna Vanda store takže tam se půjdu podívat.

gepe
23. lis 2016

@kordulka026 my ho mame ze zahranici komplet. Avsak jinak za me taky Vanda 🙂 ztratili jsme jednou ze sport sed. ochranu na pripinaci popruh, ani ne do tydne ho meli na objednavku pro nas 😉 jinde mi rekli minimalne 2 mesice. 🙂)

kekulice
23. lis 2016

@kordulka026 vše nakupuji přímo u výrobce online, přímo na jejich webu je online shop včetně outletu. Při nákupu za 200EUR a výše je doprava přes DHL zdarma.

kordulka026
23. lis 2016

holky, a na kolik Vás vyšel?

kotito
27. lis 2016

za mě zase Vanda ne :-/ vše máme z mybabystore a nějaké drobnůstky z fun baby

dandaa
27. lis 2016

@kokito a důvody?

kotito
27. lis 2016

co se týče reklamace děs. Zboží objednané online mi přišlo bez krabice a vypadalo dost použitě. Nakonec mi ho vzali, když jsem jej vracela, takže aspoň tak. Ale dobrý obchodník si to nemůže dovolit. Pokud byl kus poslední a vystavený nikdo mě o tom neinformoval. Co jsem pátrala stalo se to více lidem. Je to rok zpět, tak se možná obchod zlepšil. I v obyč fun baby jednají lépe. Jak píši, možná zapracovali a tak velkých chyb se už nedopouští. Já už tedy bohužel kvůli 3 špatným zkušenostem u nich nakupuji jinde

dandaa
27. lis 2016

@kokito ja se tam teprve chystám(Praha) jelikož bydlím kousek a dost mých přátel nakupovalo kočárek tam a všichni byli spokojení,ale vše bylo osobně.

kotito
27. lis 2016

já tam osobně brala přebalovačku. byla zabalená a nenapadlo mě jí kontrolovat. Doma jsem zjistila že nemá taštičku na dudlík. Tu jsem z nich nikdy nedostala. Píši jen své zkušenosti. Držím pěsti at je u vás vše v pořádku a doporučím vše překontrolovat na místě

wejinka01
27. lis 2016

@kotito ahoj, ja prave premyslela jestli je lepsi Vanda a nebo mybabystore a nakonec ten mam nejblíž. Takže se tam pak mrknu 😊

westie
27. lis 2016

@dandaa Od Stokke mame kocarek i cely pokojicek - vse objednavano ve Vanda store a spokojeni jsme nebyli - objednavano osobne s dorucenim domu. Zbozi chodilo po castech a spatne, kocarek prisel v jine barve. Vse se nakonec vyresilo, ale za takove penize bych cekala mene zmatku. Jeden z hlavnich problemu byl napriklad ten, ze jsme si v obchode vybrali barvu kocarku a vsech doplnku podle vzorniku a nezkontrolovali jsme si kod barvy uvedeny na objednavce, ktery byl spatne (zjistili jsme pri reseni reklamace barvy po dodani). Dodali nam pak cast kocarku svetle sedou, cast tmave sedou a museli jsme s nimi resit nejen, ze dodavka je spatne, sle kterou barvu jsme vlastne chteli. Doporucuju si tam vse zkontrolovat a hlidat, co vam dodavaji a hlidat si terminy. Abych byla objektivni - ke vsem nasim pripominkam se postavili v nas prospech, vse napravili, kocarek mame v puvodne objednane barve, nakonec se i velmi omlouvali.

dandaa
28. lis 2016

@westie zatím tam nic kupovat nechci,jen se půjdu podívat když už je mám nejblíž.

bikiki
5. pro 2016

Ahojte holky, kocarek Stokke se mi moc libi, je vysoky (my s manzelem nejsme zadni spuntici), korbicka je velka, ale co me velmi od soucasnych modernich kocarku odrazuje je tvar korbicky (takova ta kolebka jako ma Stokke). Prijde mi, ze je to velmi neprakticke, male, dite se tam s fusakem nemuze vlezt a spani ve sportovnim kocarku musi byt strasne nepohodlne, kdyz se nedaji nozicky ani natahnout. Ale toto jsou jen me dojmy. Proto by jsem byla strasne moc vdecna za jakykoliv postreh prave k teto sportovni casti kocarku. Byla by jsem moc vdecna. Jinak asi kocarek nikdy nevybereme, zadny neni idealni 😃😃😃

kotito
5. pro 2016

@bikiki asi záleží na prckovi. Dcerka v něm spávala nejlíp ze všech kočárů. Do sportovní sedačky se pohodlně vešla ve 2,5letech i s fusakem

kekulice
5. pro 2016

Dcera v Xplory spala jeste ve trech letech, syn v nem ted uz taky rok jezdi a nic jinyho bychom do mesta uz ani nechteli.

vaclavka10
4. dub 2017

Holky nevíte kde seženu adaptéry na izi go aby mi seděla na podvozek xplory? Děkuji

gepe
4. kvě 2017

@vaclavka10 ahoj, zavolej si do Vandastore, anebo Mybabystore a povi Ti 🙂

janurous
11. pro 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Designově hezký, ale příšerně malý, kamarádka ho má a je nešťastná, protože v něm má dítě málo místa takže uvažuje o prodeji a chce jít do emmaljugy.

kotito
11. pro 2017

@janurous to nevím jak jste na to přiška 😀 dcerka se vešla ve 104cm pohodlně do sportáku a hluboká korba Crusi/trailz patří mezi největší. Xplory má hloubku malinko, jinak to jsou užasné a prostorné kočáry

gepe
21. pro 2017

@janurous nerozumím 🙂 máme již v něm druhé dítě a dokonce i v létě ctyrleta jezdila v sourozenecké sedačce, nebo i teď pokud odpadá. Korba má vnitřní 81cm, sportovni sedačka pojme i tříleté dítě 🙂 tak ať to co má prodá a vybere si jiný, a?
@kotito kdo ví 🙂 pokud má Xplory pochopila bych, že ji vadí ta tyč, za mě zmenšuje užitnosti korby i sedačky.

janurous
19. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Jojo, má xplory a jak píšete, tak jí tam zavazí ta tyčka a je prostě hrozně malinkatý 🙂

mumi1986
8. led 2019

@babetka131 cena?