Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

kopretina29
10. bře 2014

@gepe tak už máme zase kočárek! V sobotu mi volali, že si mám přijet pro nový podvozek, tak jsem sedla do auta a hned pro něj jela 😀 Měla jsem takovou radost! Byla to celkem rychlovka a kola už nehrkají. Tak jsem si pro radost ještě koupila držák na pití a v neděli jsme byli na veletrhu Pro dítě, tak jsme koupila sportovní sezení s 20% slevou, prostě paráda 😵 Ani jsem se s tou měděnou potvorou nestihla vyfotit 😎
Prdíky už se u nás lepší, čaj docela zabíral, už jsem ho i přestala dávat, fakt musím zaklepat, ale je líp a líp.
Super, že máte krásná jadýrka, dvě mé známe mají u prcků právě s jadýrky problémy.
Autosedačku máme iZi go, fusak jsem vytáhla a najednou je místa, takže to bylo tím. Ještě že už je teplo.
Chci mrknout na Summer kity, ale oni to mají moc barevné, zatím se mi žádný nelíbil.

ljonas
16. bře 2014

@vjaja ahoj, dokupovali jste do hluboké korbičky matraci, nebo lze používat i bez ní? díky

gepe
16. bře 2014

@kopretina29 super! 🙂 drzak na piti je nezbytnost! Ja kdyz ho zapomenu vzit s sebou, tak jako kdybych prisla p ruku 😀
S temi prdiky se to srovna rychle 🙂 hele, jak vy jste na tom s jadyrky?
Nevim jak u iZi Go, ale u iZi Sleep jdou z vlozky vyndat z postranic u hlavicky vlozky, to by se Ti tam vesel ted jak se ochladilo i s fusakem, mrkni se 😉 jinak summer kity pry letos novy nebudou, akorat ty co uz jsou na trhu :-/

@ljonas jestli neva, ze taky odpovim na Tvuj dotaz pro @vjaja 🙂 my jsme nedokupovali jakoukoliv vlozku do korby, krasne i celou zimu postacila matrace v korbe, ani nedavam - jeste stale jezdime s korbou - prosteradlo apod., pouze flanelovou plinku, po narozeni jeste i 60x40 prevalovaci jednoraz podlozku, nez jsme zjistili, ze se mala neprocura a tu pak uz taky nedavali.
Uz mate kocarek doma? 🙂

vjaja
16. bře 2014

@ljonas nie nič som nedokupovala, dá sa použiť aj bez

ljonas
16. bře 2014

@gepe
@vjaja Dik holky. Kočárek je objednaný tak nevím jestli jsme na něco nezapomeli.

kopretina29
18. bře 2014

@gepe ten držák je paráda 😉 Sedačku jsem už pořádně prohlédla, také tam jsou odnímatelné různé vložky. Hlavně jsem posunula popruhy trochu nahoru a to bylo asi ono, teď se tam prcek krásně vleze i s tím fusakem.
My máme jadýrka úplně v pořádku, tak jsem ráda. Prdíky se lepší, ale pro změnu začal kakčit pěnu, tak mám strach, aby neměl nějakou alergii na kravské mléko.
Z těch kitů se mi líbí max. ten béžový puntíkatý. Jo a chtěla jsem se tě zeptat na pláštěnku na sportovní sezení, kupovali jste tu na Xplory? To mě docela štve, že to k tomu nedávají automaticky, že se to musí dokoupit 😒

@ljonas v jaké barvě jste objednali? 🙂 My máme teď v korbě ovčí vlnu, protože už nejezdíme s teplým fusakem.

gepe
18. bře 2014

@kopretina29 prima zpravy 🙂. Hele a jaky davas um, ci kojis? My davame HA a po tom, kakala krasne. K jadyrkum gratuluji! 😅
Ja po pravde summer kity jeste neprojizdela, co jsem jen tak letmo videla, se mi nic nelibilo :-/ na ten puntikatej mrknu 🙂 plastenku i moskyto jsme meli u sport seatu automaticky. V CR se musi dokupovat? 😲 My vse uplne v pohode i kdyz 🙂 On byl trosku problem, ze dodavatel nedodal korbu a asistentka to s nim resila - u ni je super a znat, ze ma zidovske predky 😀 zkouseli to ruzne i s nejakymi priplatky atd. A to jeste i tvrdili, ue korbu poslali a ne sport seat! Takze pak dosla chvili na to korba i sibling seat 😀 Plastenka i moskyto zatim byla jen na korbe a krasne to prekrylo celou i s postavenou striskou s pridelanym ksiltem. Tak na sport seatu to vidim uplne bez problemu 😉 jeste stale jezdime s korbou 😀 hele jeste k ty plastence a moskytu, v shopu v CR jsem oboje videla v korbe k prodeji.. vy jste nic nemeli? Mas i dekl na zakryti korby?
@ljonas drzak na piti 🙂

ljonas
18. bře 2014

@kopretina29 nevíme pohlaví miminka tak máme Black melange.

gepe
18. bře 2014

@ljonas dobra volba barvy 😉

kopretina29
18. bře 2014

@gepe já teda kojím, ale jsem z toho na nervy, protože se mi prcek u toho kroutí jak ho bolí bříško. Kolikrát je i řev, takže se papá s přestávkami na řvaní. No to by bylo na založení celé nové diskuze. Chci vydržet toho půl roku, pak na to prdím 😕
Tak to na vás zkoušeli, jo?! A jak dlouho dopředu jste objednávali? Já to vydržela do pátého měsíce těhu, pak jsme hned jeli objednat 😀
My máme pláštěnku a moskytku k hluboké korbě, ke sporťáku to tady nedávají, prý to není součástí... 😒 Hledala jsem na netu a našla je na Xplory, což je vlastně to stejné, jen tam jen zip pro madlo. http://www.zbozi.cz/vyrobek/stokke-xplory-plast...
Počkej, máš jednu pláštěnku na obě, nebo na dvě na každé zvlášť? 😅 Ten dekl máme.

kopretina29
18. bře 2014

@ljonas jj, dobrá volba, dobrý vkus 😀

gepe
18. bře 2014

@kopretina29 hele pul roku staci a asi mu vadi neco v mliku 😕
No zkouseli 😀 a sranda je, ze plastenka i moskyto byly ke sport seatu v krabici, ale nemaji ani jedno diru na podvozek Xplory, ale klasiku na Crusi bez zipove diry 🙂 podle me posr** objednavku, tvrdili, ze korba atd.
Hele objednavalo se vse cca nejak v dubnu, vse bylo uz v kvetnu v CR, korba a sibling 14 dni na to 😅 jestli chces, muzu zkusit oboje zitra na sport seat 🙂 podle me to bude sedet a zakryje celou sedacku 😀 to bych pak na Tvem miste ani neresila schaneni na sport, kor kdyz je shodny na Xplory i Crusi a jak pises, asi jen s tou dirou. No oboje na korbu, ale prislo to se sport seatem 😀 proste v tom meli dobrej bordel 😀 aspon ze prebalovak komplet a ostatni veci od Stokke prisly ok 🙂

ljonas
19. bře 2014

@kopretina29 no mám pocit že všichni kupují black melange... je to fakt super a doufám že i na údržbu bude praktický a nebude na něm hned všecho vidět.

kopretina29
19. bře 2014

@gepe Tak to prosím zkus, pokud máš možnost, já mám sporťák schovaný u tchýně a nevím, kdy k ní půjdu 😝 Když se podíváš do českých eshopů, je tam většinou napsáno, že pláštěnka a moskyta nejsou součást balení, to je divný, když to tobě došlo v krabici origo 😒
Jo tak to v tom bordel měli asi pěknej... 😀
Holky a potkaly jste už někoho s Crusi? Já bydlím kousek od Brna, takže jsem tam dost často a Crusi nikde, jen Xplory a teď jsem potkala Scoot v beige melange, pěkná barva.

kopretina29
19. bře 2014

@ljonas pokud nevíte pohlaví, tak je to nej barva, v kočárku je pěkná jak růžová, tak modrá nebo béžová. Kdyby jsme měli holčičku, hodně bych přemýšlela o purple barvě. Ale black melange asi vede, naštěstí jsem ještě žádný nepotkala 😉

magnolia
24. bře 2014

Dobrý den. Sháním kočárek stokke cruisi. Pokud by některá z Vás náhodou uvažovala o prodeji, budu moc ráda za nabídky. Potřebuji ho v červnu 2014. Třeba budete chtít obměnit vozový park 😉 😀 . Děkuji Monika

pavli79
14. kvě 2014

Ahoj maminky co uz mate Stokke Crusi. Prosim Vas, reknete, když se sklada sportovni kocarek... musí se sundat to sezeni, a pak teprve slozit konstrukci, nebo to jde v jednom?

kopretina29
25. kvě 2014

@pavli79 my tedy skládáme vždy zvlášť 😉

gepe
25. kvě 2014

@pavli79 taky skladame zvlast - korbu i sport na podvozek. Podvozek rozkladaci neni, pouze jdou sundat kolecka a vsechny sedacky - auto i sport, vcetne korby jsou nacvakavaci.

gepe
25. kvě 2014

@kopretina29 dluzim ti ty fotky s plastenkou pro crusi na sport i korbe, najdu v tlf a vlozim. Mas uz i moskyto na crusi?

kopretina29
25. kvě 2014

@gepe fotky pošli, budu ráda 😉 moskyto mám z korby...

gepe
25. kvě 2014

@kopretina29 ja si rikala ze to mam urcite pomotany s plastenkou 😀 ok

gepe
25. kvě 2014

@kopretina29 fotila jsem tlfnem jak ted nedavno hodne lilo. Jsem si na Tebe vzpomela 🙂 https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/priva... ma i na bokach pruduchy maly dirky na vetrani, voda se pres ne jeste nikdy nedostala dovnitr.

kopretina29
26. kvě 2014

@gepe tak to je úplně v pohodě, díky za foto 🙂 Ještě mi řekni, jestli jsi už prala? Mám připravený ten vrchní kryt na korbu na vyprání a nějak se mi do toho nechce 😕 No a potahy z korby bych chtěla taky vyprat...

erikapavlickova
31. kvě 2014

Nebudete náhodou někdo v nejbližší době prodávat kočárek Stokke Crusi - podvozek+hluboká korba /může být i autosedačka/ nebo jestli nevíte o nějaké akci na tyto kočárky. A myslíte, že je vhodný i na vesnici! Nejlépe v okolí Uherské Hradiště, Zlín, Brno. Díky Erika

alice8210
19. čer 2014

Kdyby jste nekdo Crusi prodavali v cervrnci,srpnu..pisnete 🙂

magnolia
27. čer 2014

Mamky, potřebovala bych poradit. Jde přidělat skejtík, stupátko pro sourozence z xplory na crusi, nebo je potřeba koupit jiný? A nemáte někdo ozkoušené lehátko pro sourozence? Chtěla jsem se na něj mrknout v obchodě, ale neměli ho a prý se tam tříleté dítě nevejde. Nemáte někdo zkušenost? MOc děkuji za rady.

gepe
27. čer 2014

@erikapavlickova Na vesnici bych poridila nejaky all terrain kocarek. A nebudeme v neblizsi dobe prodavat 🙂

@magnolia Ahoj, skejtik nemame a nevim, zda se da pridelat ten samy z Xplory na Crusi.
Sibling seat (pro druhe dite) mame. Triletak by se tam vesel v pohode. sedacka je o neco vetsi nez klasik sport seat ktery je stejny pro Crusi i Xplory.
Sibling se umistuje do prostoru kose, zabere cely spodek pod korbou/sport sed.

PS: samozrejme prerostle dite hodne - do delky i sirky, no nevim 🙂 ale standard 3 letak se vejde do sibling seat v pohode i pod kocar - sedacka je mirne v pololehu.

gepe
27. čer 2014

@kopretina29 Ahoj 🙂 uz jsi prala? ja jeste ne nakonec a uz jsme vymenili korbu za sport 🙂) korbu jsem zazimovala bez vyprani, protoze pro dalsi mrne bych to stejne i tak prala pred pouzitim.

gepe
Autor odpověď smazal
Zobraz