Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

gepe
20. říj 2014

@pancha hezky den, ano vyrabi. Bohuzel nevim zda jsou dostupne i v CR.

gepe
20. říj 2014

@magnolia hoj, Ty mas winter kit na korbu pro xplory, anebo sportovni sedacku? Korby jsou nejen dirou trochu odlisne, sportovni jsou stejne. Na strisku jak sundat jsem dala odkaz na video @kopretina25 na predchozi strance.
@pancha http://www.stokke.com/global/stokke-car-seat-ad... jinak pokud jeste autosedacku nemate, doporucuji koupit primo pro Crusi, Stokke iZi go by Besafe ci Stokke iZi sleep by Besafe. Besafe nejen ze je velmi dobra znacka a sedacky jsou bezpecne, nemusite resit adaptery, a kdyby jste nekdy potrebovali prehodit autosedacku napr. s korbou na miste, nemusite se zabyvat nandanim/sundanim adapteru. Jen nacvaknete, vycvaknete.

magnolia
21. říj 2014

@gepe MOc děkuji juknu. Já mám celý komplet i s autosedačkou, adaptéry jsem nechtěla. Na druhou stranu mám pocit, že do stokke autosedačky nedám zimní pytel, tak asi budu používat maxi cosi po synovi. Já netušila, že je v té zimní sadě rozdíl 😒 . Když jsem si posílala dotazy do obchodů, tak jediné, co mi řekli, že se na crusi nedá dát rukávník, ale o už jsem také našla, že dá, jen jsem to nezkoušela. http://awomanalifeablog.blogspot.cz/2014/01/sto... No crusi má větší korbičku než xplory, ale i tak bych to na něj nacpala, ale musí mít asi i jinou boudu, páč mi to tam nejde ☹ .

magnolia
21. říj 2014

@gepe Prosím tě, můžeš mi dát ten odkaz jak sundat stříšku znovu, nemůžu ho najít ☹

gepe
21. říj 2014

@magnolia koukej na ofi weby stokke, takovehle weby viz vyse, ktery na crusi neni a ten z xplory na nej nejde.
Jakou mas autosedacku? Izi go nebo iZi sleep? My mame stokke winter bag (spacak) a mala se do ni s nim vesla od srpna do jara. Ostatne par fotek je u me v realiich v praxi.
Odkaz.. promin, zapomela jsem, ze jsem ho davala do vseobecne diskuse o stokke vyrobcich. Tady je a cca od seste minuty  

https://www.youtube.com/watch?v=Ihj4qgkilCI
magnolia
21. říj 2014

@gepe Koukala jsem. Já mám tu menší autosedačku a do toho jsem dala fusak do autosedačky od emitexu a už se mi tam nevešlo dítě 😅 . Na video jsem koukala, ale je to o autosedačkách. Prosím tě a ty jsi nezkoušela sundat boudičku, nemyslím celou, to umím, ale jakoby ten potah z té přední obruče? Kdybych to třeba chtěl vyprat? Všechno je tam na zip, ale tohle ne, tak nevím, jestli jde dole něco odcvaknout a stáhnout 😒 . Jo a mimochodem mám podvozek v opravě ☹ . Úplně se zasekl ten čudlík v rukojeti, takže defakto kočárek nefunkční. V Malvíku mi chtěli nacpat takovou hajtru, jako náhradní kočárek, ale nakonec mi dali zázračně objevený náhradní podvozek. Tak jsem zvědavá

magnolia
23. říj 2014

Takhle jsem to nacpala na crusi. Ale nelíbilo by se mi to, jen kožešinka a rukávník, ale nejde to prostě 😒

kopretina29
23. říj 2014

@magnolia stříšku má Crusi a Xplory jinou. Teď si nějak matně vzpomínám, že jsem kdysi někde četla, že ten Winter kit na Crusi nejde. Takže tu kožešinku tam nenacpeš na tu stříšku vůbec? ☹
Co se týče té reklamace, buď ráda, že ti našli jiný podvozek. Já 3 týdny jezdila s takovou ... 😀
Ten čudlík mě taky trošku zlobí. A jinak spokojenost s Crusi?

@gepe posílám fotku té naší vložky. Dneska už jsem nainstalovala fusak. Nepřemýšlela jsi o nánožníku si nechat ušít?

kopretina29
24. říj 2014

@magnolia ještě magnolko s tím fusakem Emitexovým - také máme tu menší sedačku+tento fusak a v tom jsme nosili našeho čtyřkilovýho prcka docela pohodě. Máš posunutý všechny ty popruhy co jdou? A co malá? Kolik měla, když se narodila? Něco pisni, jsem zvědavá baba 😉

lilinka2008
24. říj 2014

@segafredo Ahojky nevim sice nemam zkušenosti ale ja chci jen stokke ..jiný nechci jen jsem byla v hradci a zrovna tam maminka nakupvala a mela stokke a kdys jsem videla jak toci jedným prstem dokola celej kočarek utvrdilo me to v tom že ten kočík je bomba lehky variabilni stylový prostě bomba pořad ho zhánim jak šilená kdyby jsi o nečem věděla byla bych štastna kdyby jsi mi dala vědět ..hezky den ti přeji...ahojky

magnolia
25. říj 2014

@kopretina29 A jakou jsi měla závadu? Za ty peníze by to teda zlobit nemělo, pokud to zlobí ve více případech, jako výrobce bych to asi řešila. No, na nás to v Malvíku zkoušeli. Přivezli nám takovou herku, že s tím budu měsíc jezdit a pak to musím dovézt zpátky do Prahy. Chtělo se mi bulet, měsíc je u mimča dlouhá doba a jsme z Chomutova, takže zbytečný výlet. Pak přišel manžel, juknul na to, že se mu to nevejde do auta a prostě s tím zpět do Prahy nepojede. Pani odešla telefonovat a záhadně našla podvozek o kterém vůůůbec nevěděla. Jako zkouší to nechutně. Až dorazí opravený můj podvozek, tak ten jejich pošlem poštou .... na vlastní náklady.
@kopretina29 No, malé měla 3500g a 52 cm. Teď má 5200g a jsou jí dva měsíce 😅 . Je to macek a zima teprve před náma

kopretina29
5. lis 2014

@magnolia super fotky, máš krásné děti a je vidět, že si holčičku užíváš se vším všudy, však těch hadříků, co je na holky,... 😵 Krásně vám prospívá, vždyť si to může dovolit, máte jednu z největších korbiček na našem trhu 😀
Co se týče závady - nám podvozek při jízdě hrozně rachotil, přišlo nám, že kolečka jsou tam nějak divně a naráží do konstrukce. Mě teda dali takovou hrůzu, ale za cca 3 týdny to bylo opravené, naštěstí. Taky jsem z toho byla dost špatná. My kupovali a reklamovali ve Fun Baby v Brně. A kam to vlastně posílají na opravu, nevíš?

zmrz_lina
5. lis 2014

@magnolia v rámci uznané reklamace by ti náklady spojené s reklamací měli proplatit. Viz web ČOI 😉

magnolia
5. lis 2014

@zmrz_lina Děkujeme. Dětičky si užíváme, někdy je to teda o nervy, ale to zná každý, hlavně, že jsou zdravé, to je nejdůležitější. Vůbec nevím, kam kočárky posílají na opravu, zatím se mi nikdo neozval, naštěstí mám ten stokke podvozek. A děkuji za info, zkusím na ně, že mi mají přepravu uhradit, prý mi budou před zasláním volat.

vlastaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopretina29
18. lis 2014

@vlastaas Ahoj, jak už jsem psala, je to jedna z největších korbiček na našem trhu a je opravdu prostorná, když vidím ty prťavý a nízký kočárky jak pro panenky, nechápu 🤐 My máme ledňáka, tak nám vydržela do června, pak už jsme dali sporťák, aby viděl. Velikostně by vydržel určo déle, a to měl v půl roce 9kg a 75cm (to není překlep) 😀
Ještě ta skladnost do auta, nevím, co máš za auto, do golfa se v pohodě vleze, o nějakou stránku zpět dávala gepe fotky kočárku v kufru.

gepe
20. lis 2014

@vlastaas hoj, jak psala @kopretina29 opravdu jedna z nejvetsich korb na trhu, vnitrni stelka delka 80cm a to jsem kdysi merila jen krejcovskym metrem. Skladny je v aute vyborne, my aktualne vozime v kufru nejen Crusi, ale i druhy kocarek co mame all terrain, vcetne zavazadel, kdyz jedeme mimo Prahu. Podvozek po slozeni ma cca 15 cisel, odepinaci kola jednou rukou z podvozku, korba jde slozit na placku o sport sedace ani nemluve 🙂 s kocarem se jezdi vyborne i v kramech mezi regaly a vejde se i do pidi vytahu.

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monalis
22. lis 2014

Dobrý den maminky, mám na Vás malou prosbu o radu. Určitě jste tu všichni se Stokke spokojené, ale i tka se zeptám. Když bych měla volit mezi Stokke Crusi a Bugaboo, který kočárek a z jakého důvodu by jstem mi doporučili. Nejsem si totiž jistá, který kočárek zvolit. U Stokke se trošku bojím toho, že je kočárek dost vysoký a já mám pouhých 160cm a hlavně nevím jak je to s ním v terénu. U Bugaboo mě trošku zaskakuje jeho dnešní tzv. módnost a též nevím jaký je do terénu.
Předem moc děkuji za rady a doporučení 😉

miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vlastaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magnolia
14. led 2015

@monalis Jestli jste maličká, tak si myslím, že Vám bude nepohodlný. Zkuste ho v obchodě.

magnolia
14. led 2015

@miskammm Já si myslím, že do terénu vhodný úplně není. Já s ním tedy zdolám vše, ale pokud bych byla alpský turista, zvolím jiný. Co mi vadí, že se tráva a listí zasekává pod blatníčky, ale dá se to přežít.

monalis
15. led 2015

@magnolia U kočárku jsem se cítila dobře, ale na konec jsme zvolili bugaboo buffalo. Od Stokke jsem chtěla podvozek trailz, ale ten dočasně stalhli z prodeje, takže volba pak byla jasná 😉

magnolia
15. led 2015

@monalis Aha, tak ten podvozek neznám. Já mám klasiku. Paní, co mi kočárek prodávala a to po 4 měsících si právě místo něj kupovala bogaboo a to z důvodu, že je maličká a kočárek jí byl nepohodlný. Proto jsem na Váš dotaz reagovala 😀 . Já bych mohla mít rukojeť ještě o 10cm víš a manžel také, já mám 180cm, manžel 195cm, ale syn ho vozit nemůže, protože rukojeť nejde dostatečně stáhnout a nevidí přes boudu. To třeba u cam, nebo concordu jde, takže vozí děti kamarádkám 🙂 😨) 🙂

monalis
15. led 2015

@magnolia U podvozku Trailz je kloubová rukojeť, proto mi tento podvozek vyhovoval i přes to, že jsem mrňavá. Bohužel ho stahli z prodeje.
Jinak moc děkuji za zkušenosti. Mějte se moc pěkně 😉

magnolia
16. led 2015

@monalis Aha, tak ta by se líbila synovi

lucisa
2. únor 2015

Holky, v Německu se údajně stahují tyto kočáry z prodeje pro lámavost rukojeti, víte o tom někdo víc?
https://www.test.de/Rueckruf-Kinderwagen-Stokke...