Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

gepe
13. kvě 2015

@evadvorakova mozna vyzkouset nejaky universal primo v obchodu.

@kotito nevim o zadne pujcovne na Stokke v CR, my ho mame doma porizeny.

kotito
13. kvě 2015

@gepe pujčuje ho vandastore, pokud je kočárek od nich a mybabystore, ale mají je bohužel v termín kdy pořebujeme rezervované...

gepe
13. kvě 2015

@kotito psala jsem, ze nevim a diky za info 🙂 urcite bude zajimave pro ostatni ;) my vse okolo a pro crusi vcetne komplet kocaru mame z us, vyjma stokke izi sleep by besafe (v us se neprodavala) a drzaku na piti. Takze nemam prehled pres obchody, natoz pujcovny..

kotito
13. kvě 2015

@gepe děkuji 🙂 čekala jsem odpovědi těch co vědí 😉 nemyslím to špatně 🙂

gepe
13. kvě 2015

@kotito ok a nz 🙂 ptala jsi se kde pujcit, napsala jsem ze nevim ze by byly v cr pujcovny.. Pritom vis, ze se pujcuje a i kde avsak maji jiz na vas termin obsazeny. 😅 aspon vim neco novyho a neberu to ve zlym ci spatne neboj 🙂

kotito
13. kvě 2015

asi nepučují jen v těch dvou prodejnách o kterých vím....

gepe
17. kvě 2015

@kotito tak zkus obvolat prodejny, kde maji uzsi vyber ala vanda...

kotito
17. kvě 2015

@gepe díky obvolala jsem dávno a na nikoho jsem nenarazila ☹
Vanda půjčuje jen na kočárky od nich a stejně s nima nemám teda dobré zkušenosti 😒

gepe
17. kvě 2015

@kotito promin, vsimla jsem si prispevku az dnes. A nechcete si ho taky koupit? Kolik chteji za pujceni?

kotito
18. kvě 2015

@gepe ne koupit ho nechceme 🙂 poletíme teď ještě s kočárem, ale pak už bez něj 😉 pujčují ho zdarma

gepe
18. kvě 2015

@kotito tak to pak chapu 😅

babetka131
28. črc 2015

Ahoj holky, kdyby jste měla některá zájem, prodávám celý komplet Crusiho v záruce a moc pěkném stavu🙂https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/i31qte...

vercadvoracka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercadvoracka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tinushka13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kozesinyaplyse
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andreikaa
22. zář 2016

@gepe dobrý den, chci se zeptat na vaši zkušenost s koupi kočárku z US. Nemáte nějake stránky kde jste ho kupovali? Zvazuji taky, ale platbu chtějí pres Western Union a to se bojím. Prosim o odpověď na email alexova@cernahora.cz

gepe
23. zář 2016

@andreikaa Hezky den, asi zklamu. My kocarek a vse kolem nej kupovali jako standardni nakup (ne jako nakup ze zahranici), nasledne prevezli do CR. Tj., prislo mi i zbytecne odepisovat tak strucne na email, snad nevadi.

andreikaa
23. zář 2016

@gepe děkuji ;)

evanovackova
24. říj 2016

@kozesinyaplyse Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt, kdo prodává/šije kožešiny? Chtěla bych kožešinku na stokke trailz na korbičku. Jejich winter kit sedí pouze na sporťáka.

kozesinyaplyse
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kozesinyaplyse
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kordulka026
20. lis 2016

Holky, nebudete některá prodávat komplet Stokke crusi
@gepe

kordulka026
20. lis 2016

@babetka131 dobrý den, máte ještě kočárek?

kordulka026
20. lis 2016

@gepe omlouvám se, nechtěla jsem vás označit

gepe
20. lis 2016

@kordulka026 nic se nedeje 🙂 a presto odpovim, ne nebudeme, za chvilku do nej pujde druhy. Obavam se, ze @babetka131 jiz kocar prodala.. inzerat je z lonskeho roku a v profilu ho nema aktivni. 😔

babetka131
20. lis 2016

Ahoj holky, náš crusi už je dávno z domu, teď máme scoota, ale vřele crusiho doporučuji, já s ním byla moc spokojená.

juli88
20. lis 2016

@babetka131 je prosím Crusi vhodný i do terénu? Je odpružený? Díky🙂

dandaa
20. lis 2016

@juli88 odpruženy je a píšou i vhodný do každého terénu ale taky né zajímá zkušenost někoho kdo ho ma ;)

kekulice
20. lis 2016

@juli88 do terenu je mnohem lepši trailz, který je na to vybavený včetně super kol. Crusi je fajn do města nebo do parku, trailz projede všude.