Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

lucisa
2. únor 2015

@monalis asi ho stáhli z prodeje právě kvůli té rukojeti, ten typ je v článku zmíněn....

monalis
3. únor 2015

@lucisa U nás se už stáhli také. Měli jít v řadě obchodů do prodeje a nedodali je jim. Měla jsem na něj zálusk, ale právě toto mi v obchodě sdělili a to mi hlídali hned jak jim přijde první do obchodu. Prý dojde k nápravě a pak půjde zpět do prodeje. Alespoň takto to bylo obchodníkům slíbeno a vysvětleno.

syvli
11. únor 2015

Zdravím všechny příznivkyně Stokke Crusi 🙂 Myslím, že přes všechna pozitiva, by se mělo více zmínit, že na podvozek Cruzi nelze použít jakoukoli autosedačku. Na ostatní podvozky (Xplory, Trailz...) jdou s adaptéry i jiné značky, na Crusiho ne, alespoň tak mi to bylo v obchodě řečeno. Je nutné pořídit pro Stokke vyrábené BeSafe. Co vy na to? Je tomu tak?

marketa085
12. únor 2015

Myslím, že ty autosedačky BeSafe jdou na všechny kočárky Stokke bez adaptérů. Taky si ho chci koupit.

syvli
13. únor 2015

Nejde o adaptéry jde o to,že na Crusi jdou POUZE dvě autosedačky Be Safe a nic jiného.

marketa085
13. únor 2015

To mi nevadí BeSafe mi přijde dobrá autosedačka, kamarádka ji má s tou základnou a je s ní moc spokojená.

syvli
13. únor 2015

To určitě, ale pokud jde někomu o cenu, tady má smůlu. Myslela jsem, že by někdo při dražším kočárku uvažoval o autosedačce jiné značky. A Be Safe jako taková se sice dá pořídit za dobrou cenu,ale Be Safe pro Stokke už je o 2,5 tis. dražší (ta levnější sedačka). Ale teď budou nově v prodeji adaptéry od Chicca, který na Crusi půjdou.

marketa085
13. únor 2015

Tu od Chicca jsem viděla, je levnější, ale né tak bezpečná. Koupím tu Be Safe, teď na ní mají 14% slevu i na kočárek, ale stejně je drahá.

syvli
14. únor 2015

@marketa085 Kde budeš kupovat, pokud to není tajné?

marketa085
14. únor 2015

@syvli není to tajný. www.baby-centrum.cz Mají tam kupón na slevu 14%, ale už jen zítra, já jsem to našla na fb. Jsem z Prahy, ale do Pardubic to mám necelou hodinku cesty. Dnes jsem tam volala a mají je tam všechny skladem, tak už se těším. Jinak těch 14% mají na všechno i na slevněné zboží, tak si tam snad koupím i výbavičku. 🙂

magnolia
20. únor 2015

@gepe @kopretina29 Ahoj holky, pomóóóc, já jsem asi úplně pitomá, ale jak se sundavá stříška. Vytáhla jsem sporťák, že tam dám WK a nemůžu sendat střechu. Našla jsem X videí, jak se dává kočárek dohromady, pěkně tu stříšku na sedák nacvaknou a když jí chci odcvaknout 😲 ??? Já fakt nevím ☹

magnolia
20. únor 2015

Jé, tady se to rozjelo,dlouho jsem tu nebyla. Nedokáže mi někdo poradit s tou stříškou a Winter kitem? Děkuji

magnolia
20. únor 2015

Tak už jsem na to přišla, ale nečekala jsem, že budu muset rozebrat půlku kočárku 🙂

kotito
23. únor 2015

@magnolia ahojky, na Crusi je jiný winter kit ... s rukávníkem na zipy .... na sporťák to pak sedět bude, ale crusi korbička je hodně jina než xplory

kotito
23. únor 2015

Holky stalo se vám některé, že by vám zajíždělo madlo? Když jedeme do kopce tak madlo samo zajíždí 😒

magnolia
23. únor 2015

@kotito Já to cpu na sporťák, už se mi to povedlo, ale byla to fuška. Oni už dělají WK i na crusi? Já ho před rokem nesehnala.

magnolia
23. únor 2015

@kotito Stalo, mně, měla jsem to v Malvíku víc jak dva měsíce na reklamaci. Naštěstí jsme dostali náhradní podvozek. Nakonec mi madlo vyměnili za nové. Musím říct, že za ty peníze je konstrukce dost vachrlatá, už mi tam zase něco klape 😠 . Dejte to reklamovat.

kotito
23. únor 2015

@magnolia ano ted je nová kolekce s rukávníkem co má zip. Po víkendu ho zkusím přešít taky 😀 tak jsem zvědavá... jinak to madlo je pěkně na nic

magnolia
23. únor 2015

@kotito Je, nám někdy zajíždělo, někdy naopak nešlo složit, takže jsem zoufalá stála u auta a nemohla do něj kočár narvat. Máte odkaz na tu novou zimní sadu? Chtěla bych juknout. Zase s křížkem po funuse, novou už kupovat nebudu 😠

kotito
23. únor 2015

@magnolia http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/stokk...

nám právě jen když jedeme do kopce ☹ kočárek máme doma asi 3 týdny po servise..dělal to i před tím... vyservisovaný byl chvilku ok a už zase blbne 😒

magnolia
23. únor 2015

@kotito To bude chtít vyměnit. Můžu se zeptat,jak jste nechávali servisovat a kde. Byl to servis v záruce, nebo po?

magnolia
23. únor 2015

@kotito To je dobrý, sada je i pro xplory, jen je tam zip. Chtělo by to detail, asi to také přešiju

kotito
24. únor 2015

@magnolia právě ve vandastore byl servis stokke za 99kč. Možná ještě je do konce ůnora, ale to si nejsem jistá... zkuste pohledat 😉
přešiji a nafotím 🙂

magnolia
24. únor 2015

@kotito Děkuji, já to teď nepotřebuju. Náš podvozek nám vrátili teď v lednu, ale podle toho hrkání myslím, že tak půl roku a bude to potřeba. Těším se co vymyslíte 🙂

petra8888
22. bře 2015

Omlouvám se, ale potřebuji upřesnit. Máme kočárek Crusi a chtěla bych i autosedačku, zatím asi IZI GO, později IZI sleep. Potřebuji adaptéry a případně jaké? Nebo sedačky Besafe je možné dát na podvozek i bez adaptérů. Děkuji moc za upřesnění 🙂

marketa085
23. bře 2015

@petra8888 BeSafe jde na Stokke i bez adaptéru, ale pouze ty vyráběné pro Stokke. Já jsem kupovala na www.baby-centrum.cz a byla sem moc spokojená. 🙂

gepe
4. kvě 2015

@petra8888 Ahoj 🙂 nesmysl kupovat Go a pak iZi Sleep. Kup rovnou iZi Sleep. Nase mala pri odjezdu z porodnice mela necelych 2,6kg a 48cm a naprosto v pohode. Tedy pokud ovsem chces delat frajerku tak si klidne kup oboje ;)) adaptery nepotrebujes pokud koupis sedacku Stokke iZi *** by Besafe 🙂

gepe
7. kvě 2015

@syvli @marketa085 adaptery lze poridit na Crusi, byt omezene https://www.stokke.com/GBR/en-gb/stokke-car-sea... jen pro upresneni i pro dalsi.
Za me osobne lepsi sedacka viz prispevek vysek... clovek nacvakne a jede, vycvakne a da do auta, atd. O bezpecnosi sedacek besafe ani nemluve 🙂

evadvorakova
8. kvě 2015

Ahoj prosím nemáte nevíte někdo jaké stupátko (skateboard) jde k tomuto kočárku ? děkuji moc za radu Evča 🙂

kotito
10. kvě 2015

holky nevíte kde půjčit pram pack?