Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

magnolia
11. črc 2014

@kopretina29 Ta letní sada byla bonus, paní jí prostě měla a já skákala radostí, protože jsem to už předtím viděla v Německu naživo a hrozně se mi to líbilo. Slunečník nevím. Já právě chci dokoupit šedý, protože rodím v srpnu, používat budu tedy hlubokou korbu a k té slunečník nemám ☹ . Původní majitelka právě vozila novorozence už v tom sporťáku s letní sadou. Nevím, jestli je to pro mimí pohodlné. U syna jsem používala slunečník hodně, hlavně teda na dovolených, ale concord je nižší, takže do obličeje nic nelezlo. Pohodlnější nakládání je u concordu v tom, že to u sporťáku člověk zvládne jednou rukou a druhou. Podvozek a lůžko se nerozkládá, jen sklopí a zacvakne, pak zase jen zmáčkne čudlík a jednou rukou a jednou nohou roztáhne. Hluboká korba se nacvakává, stejně jako u stokk, ale zase se sundá jednou rukou, protože čudlík je v držáku na boudě. Byla to jedna z variant, že ho koupíme znovu, ale má i své mouchy.

gepe
11. črc 2014

@magnolia nemuzes porovnavat dva funkcne rozdilne kocarky 🙂 ja rodila v srpnu a ani me teda slunecnik ke koebe nenapadl. Novorozenci stejne nesmi na slunicko a postacilo nam moskyto.
Cica byla pekna, aspon vis, ktery z tech sousedu to byl...

magnolia
11. črc 2014

@gepe
@kopretina29 No a k té zimní sadě. Myslím, že k hluboké korbě je zbytečná, ale zas se mi líbí chlupatinky, ale nevím, jak budu pak řešit tu sportovní verzi. Jen s fusakem mi to přijde moc otevřené. Ale zas, na to mám rok a půl času a třeba vymyslí sadu přímo na crusi, protože ten rukávník na něj nepasuje. TAk právě přemýšlím, že bych si zatím nechala udělat jen chlepajznu kolem boudičky, rukávník a vložku do kočárku a počkala. Mám tady dvě fotky. Je to od té samé paní, ale v té hnědé se mi to zdá celkem nepovedené a ten nánožník se mi nelíbí. Zato ta verze na druhém kočárku vypadá dobře a k šedému kočárku si myslím, že se to hodí. Co myslíte ??? O nesrovnatelnosti cen se ani zmiňovat nebudu, ale to je jasné, není to pravá chlupajzna.

magnolia
11. črc 2014

@gepe Nene, to určitě ne,jen odpovídám na to, že si kopretina neumí představit jednodušší rozkládání, tak já jo 😉 . U sousedů nevím, tohle se stalo za barákem a soused, co chtěl pomoci má dům na druhé straně, tedy u nás před barákem, jsme tu tak zvláštně zaklíněný. JE to pech z obou stran jsme ve slepé ulici, fakt by mně nenapadlo, že je někdo srazí ☹. Já měla Domíse v zimně, takže si novorozenec v létě pro mně je novinka. U malého jsem nesměla ven měsíc a půl kvůli mrazům a jeho nedonošenosti. Ale myslím, že teď to nehrozí, žádné extrémní pařáky se nechystají. MNě tedy slunečník přišel fajn, i když jsem přes kočárek dávala ještě plínu, což mně zas vrazí k vychytanosti toho letního setu.

gepe
11. črc 2014

@magnolia tak my vubec nezvazovali a nezvazujeme porizeni winter kitu. Korbu jsme pouzivali az do jara s Stokke winter bag - uz jsem psala. Taky ma kocar celtu, na snezeni staci plastenka, ta nejen izoluje mokro, ale i chlad. Na sportak nam postaci fusak a plastenka. Pokud bychom sli do winter kit, tak bychom poridili od Stokke a rukavnik adekvatni na madlo. Takze neporadim.
Mame jeste druhy kocarek BOB Revolution SE, ktery se da slozit dvema ukony a je slozeny v celku. Ale! Je to uplne jiny type a urceni kocarku, nez Crusi. Takze je to za me jako srovnavat jablka a mrkev. @kopretina29
Porid si co chces, je to Tvoje vec 🙂 ja pisu jen nase zkusenosti a jak to mame my 🙂
Proc jsi vlastne chtela Crusi, kdyz jsi byla spokojena s Concordem? 😕

magnolia
11. črc 2014

@gepe Ale kopretina nepíše, že chce concord 😉 . Ona je s crusi spokojená. Já ještě nevím, jen jsem psala hned po pořízení, že paní mi jako jeden z důvodů, proč kočárek prodává upozorňovala na pro ní špatné skládání a kopretina mi odepisovala, že jí se to zase zdá pohodlné, tak jsem to srovnala se svou zkušeností s concordem. Já zatím zkušenost se skládáním crusi nemám, zatím mám kočárek u sousedky, ale vím to a nevadím to jako problém. No, do zimy daleko, tak uvidím, na tu hlubokou korbu ten fusáček nepotřebuju, takže nemusím nic hrotit.

magnolia
11. črc 2014

Tady jsem třeba našla rukávník nandaný na crusi. Akorát mám pocit, že to je teda přímo black malagne a ten jsem ještě neviděla. Mně prodejce na mimáči i v Malvíku psali, že ten rukávník na crusi nejde. Nu coš, budu ještě pátrat.
http://awomanalifeablog.blogspot.cz/2014/01/sto...

gepe
11. črc 2014

@magnolia to s tim concordem bylo pro Tebe. Ja taky psala, ze nam skladani a i cestovani s Crusi naprosto vyhovuje.
Ten rukavnik je na Xplory po "uprave".

kopretina29
11. črc 2014

@magnolia moc mě mrzí kocour a chápu to, když je někdo bere jako děti. Já jsem nemohla otěhotnět 4 roky a musím říct, že mi ti dva čičáci, co mám doma (briťáci 10 a 7) moc pomohli. Proto se teď snažím je nezanedbávat, když máme prcka. Tak se drž, určo to není lehký ☹

kopretina29
11. črc 2014

@gepe díky za fotky, to jsi měla velký prádlo teda a pak ještě dát to dohromady 🙂 Chtěla bych buď tuto barvu co máš a nebo tu průhlednou transparent. A jasan, že si koupím co chci - takže prdím na slunečník, ten kupovat nebudu a koupím si hned v pondělí vaničku 😀 Už se na ni těším.

@magnolia taky jsem kdysi byla na ty kožíšky, ale už mě to nějak pustilo, i když jsem si v zimě pro prcka koupila ovčí rouno a měla jak v koši v obýváku, tak jsem to i vozila v korbě. Líbí se mi ta kožešina jen vevnitř, to okolo a na rukávníku už je pro mě moc. Ale je to samozřejmě o vkusu 😉 Nicméně na té Mimě to vypadá dost dobře 😎

magnolia
11. črc 2014

@gepe Aha, no u concordu mi nevyhovuje to, že se sporťák nedá otočit po i proti jízdě. U stokke se mi líbí, že je člověk k prckovi nějak blíž, v tom rozkládání nevidím takový problém, to byl názor původní majitelky. MNě totiž překvapilo, že ho prodává po čtyřech měsících. Snad jen do toho letadla, ale to taky není žádná trága, máme apartmán v Kalábrii a kvůli malému tam létám, ale manžel stejně jezdí autem s věcma.Do terénu není ani jeden. No a změna 😉 😀
@kopretina29 Je to fakt divný pocit, nějak mi to postupně dochází, že nepřijde, jako každé ráno. Dostala jsem jí od manžela, jsme spolu patnáct let, Netynce bylo dvanáct. No a jak píšeš, dva roky snažení, manžel pořád v práci, byla to má parťačka. Damiánek je britský blue color point, takové telátko neohrabané, je mu pět.

magnolia
11. črc 2014

@kopretina29 Jojo, to se povedlo, vypadá to dobře. Na tom stokku už ne. Mně by se ten kožíšek líbil, to je opravdu pouze otázka vkusu a ten zbytek je i funkční. Já mám ještě rukávník a zimní pytel od Emitexu, takže hrotit to opravdu nemusím. Do nového se mi investovat nechce, tak si v poklidu projíždím inzerce a eventuálně uvažuji o té umělé.

kopretina29
11. črc 2014

@magnolia to věřím ☹
Já mám taky rukávník od Emitexu a stačí. Origo winter kitt je docela investice, známí si ho koupili v bílé barvě, to jsem trošku nechápala, bych se bála s tím kamkoliv vyjet, aby se neušpinil. Ten umělý je v pohodě a za méně jak polovinu origoše. Já pokukovala po summer kittu, ale už jsem naštěstí vychladla. Jak píše gepe, ta naše melange je krásná barva, takže není potřeba. Jo, kdybych ho dostala ke kočárku jako ty, to by byla jiná 😵

gepe
11. črc 2014

@kopretina29 my mame v cernym winter bag 😝 😅 je fakt, ze mame v planu jeste dalsiho prcka, tak snad to bude zase letni dite 😀 vanicka je super! Se Ti nedivim 🙂 my jak ted mame malou koupelnu, tak byla jasna volba a i na cesty je super. Mmchodem i kdybychom meli velkou koupelnu, tak i tak jdeme pouze do ni, byla jedina volba 😵 btw: merino je na zimu super. Ja mam vyhlidly uz nejakou chvili fusak z www.teplodomoviny.cz 🙂 sand nesmazou odkaz 😀
@magnolia jsem Ti chtela napsat at si poridite na kocar Pram Pack, pak jsem docetla, ze manzel vozi veci autem 😅

magnolia
11. črc 2014

@gepe Jojo, na měsíc je to spíš stěhování než cestování 😀 😀 😀
@kopretina29 Ta šedá barva je úžasná, včera jsem se ohlídla za holčinou se šedým xplory 😅 . Já nemám ráda barevné kočárky, když jsem viděla crusi black malagne normálně mi srdíčko zaplesalo 😀

magnolia
12. črc 2014

@kopretina29 No kopretinko, ceny jsou o dost níž než u originálu, zkopčila jsem je z inzerátu :lem boudy 350,- madlo-obal 190,-podložka 600,-rukávník 350- 360,-dělené. Je to tedy bez nánožníku. Ale zas ten originál je fakt dělaná krásně, koukala jsem na youtube, jak se to navléká atd. a fakt to mají vymakané, zas kapsičky na rukávníku atd. Ale je to věc, která opravdu není nutná a je to dalších 7000, proto koukám spíš na použitý. Projížděla jsem ty inzeráty a některé variace jsou až nevkusné, ale někdy ta kožešinka ten kočárek krásně zvedne, ale na barevných kočárcích, ověšených barevnými hračkami a ještě k tomu v létě to vypadá fakt divně 😅

kopretina29
17. črc 2014

@gepe Ta černá musí vypadat parádně 😵 Já mám šedý fusak s ovčí vlnou, taky to vypadá dobře. Ale ten winter bag je taky super teplý, že?! Není péřový? Odkaz mi nefunguje ☹
Už jsem chtěla machrovat, že koupeme ve vaničce, ale zatím nepřišla, nakonec se mi podařilo sehnat na bazaru skoro novou, prý jen dvakrát použitou za 550,-Kč ve stejné barvě jako máte vy. Už se na ni fakt těším. Příští týden jedeme do Jeseníků, tak beru sebou 😎

kopretina29
17. črc 2014

@magnolia Tak to jsme na tom stejně, taky nemusím barevné kočárky, spíš jednobarevné, nic přeplácaného. Když jedu s holkama na procházku, tak mají ověšené kočárky hračkami jak od kolotočů 🙂 Jo ta kytka, co má gepe je parádní co, mít holčičku, tak ji beztak taky obšlehnu 😀 😀 😀
Co se týče winter kittu, ceny za neorigo jsou pěkný a myslím, že když najdeš třeba na mimibazaru šikovnou švadlenu, může to vypadat dost dobře. Já si teď nechávám šít vložku do sporťáku 😉

magnolia
15. srp 2014

@kopretina29 Tak jsem sehnala šedý winter kitt. Jsem z toho teda na rozpacích. Paní psala top stav, používáno pár měsíců a mně dorazila zhuhlaná, zkudrnacené kožešina v porovnání s rukávníkem je to děs, protože ten nepoužívali. Trochu jsem to vyčesala kartáčem na kocoura, ale jsem teda zklamaná. Česla jsem, že se ta pravá kožešina stokke moc nepoedla, ale že až tak. No, rozdýchám to a ještě to zkusím přečísnout. Až budu mít prcka a kočárek doma, vyfotím. Zatím se stále držím, termín mám 21.8. v pondělí vezeme Domonička k babičce na prázdniny, tak by se mi hodilo porodit v úterý 😅

kopretina29
15. srp 2014

@magnolia To jsem teda zvědavá na fotky 😉 já jsem taky začala přemýšlet o kožešince, ale šla bych asi do nějaké napodobeniny, no ještě uvidím. Tím kartáčem na kocoury to ale musí jít dobře, ne?!
Pořídila jsem vložku do sporťáku, modrou se sovičkama a prckovi už se tak nepotí hlavička (to má po tatínkovi 😀)
Takže tys teď v těch vedrech chodila s pupendem, to ti teda nezávidím. Sousedka má termín 2.9. a je mi ji chudinky líto. Budu držet palce, ať je to od úterka co nejdřív 😀 Dej pak vědět 😎

gepe
15. srp 2014

@kopretina29 myslim, ze je perovy, ted nevim 🙂 co vanicka, spokojenost? 😉
@magnolia ja porodila vloni 14.8. a idealni na zimu na oblikani, ne jako ted, kdyz se v roce uz zacina obcas vzpouzet 😀
@kopretina29 hele jakou mas presne tu vlozku do sportaku? Ja premyslim, ze bych neco poridila, ale ne do Crusi, ale B.O.B/a co mame jeste druhy kocar all terrain.

Jinak zeny, my do winter kitu nepujdeme, nam se nelibi prave ty kozisiny 🙄 ted co byla zima nam krasne vystacila celou zimu korba a winter bag, pri snezeni plastenka. Do sport seatu to vidim na nejaky pekny fusak a opet plastenku. 😅

magnolia
16. srp 2014

@kopretina29
@gepe No holky, já až zas tak velký pupík nemám, jsem macek obecně i jsem hodně vysoká, ale přibrala jsem asi 4,5kg, ale stejně, hrozně už mně to bříško táhne a jsem neohrabaná na houbách 😀 . Už jsem si vytunila ten svůj drncák, sehnala jsem starý drátěný koš dolů a chystám se do lesů 😀 😀 😀 . No a s těma kožešinkami uvidím. Docela se mi líbí, že jsem ten zimní set sehnala v šedé, páč se mi k tomu hodí ostatní doplňky. No a holky, asi jsem blb, ale uvažuji o tom, že normálně dokoupím i ty umělé 😒 v té šedé barvě, jen se musím domluvit s paní, jak se to tam instaluje. Jinak za ten obal jsem ráda, nechávala jsem si to šít i na concord, ty děti mi přijdou bez nánožníků moc na chladu. Vytahnu tu krabici a vyfotím Vám rozdíl nepoužité a použité, ač učesané kožešiny.

Pupík 😉

magnolia
16. srp 2014

@kopretina29
@gepe Už to mám, tak jukněte. Ta korba vypadá jak já po dešti 🙂

gepe
16. srp 2014

@magnolia hele slusi a peknej pupik 😉 ja pribrala vloni jen 3,5kg a pupendo taky nejak velky ee 😀
Ta kozesina kolem vypada fakt jete 😕 jak z merina dost pouzityho. Ted jsem zblbla, to je origo nebo sity? Hlavne jestli je to to, co na ty fotce vys, tak je to markantni rozdil..

gepe
16. srp 2014

Hele pres zimu sportak urcite nevytahnes, korba je velka 🙂 pokud nebudete mit teda maly bidlo 😀

magnolia
16. srp 2014

@gepe Tohle je originál stokke, mám to včetně krabice. Foceno dnes u nás na krbu 😒 . Já už jsem to právě četla, že ta kožešinka to dělá. Myslím si, že paní s tím někde zmohla. Zatím jsem jí ani nenapsala. Kupovala jsem to za 3800Kč, což teda jde. Možná, kdyby bylo používané obojí, nebyl by to takový rozdíl. Já tu zimní sadu chci i na hlubokou korbu, bydlím pod horama.

magnolia
16. srp 2014

Tady na Slováckách se to nějaká maminka pokoušela vyprat, ale radu co s tím jsem tam také nenašla ☹
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/...

gepe
16. srp 2014

@magnolia tak cena jde to jo, ale... Hele hod tam tyhle dve fotky zenskym na SK at Ti k tomu povi, co a jak.
Joo tak to chapu s tema horama. My v Pze tu zimu takovou moc nemame 😀 ☹
Tu Xplory diskusi znam, driv byla tady na ceskym konovi. 😅

magnolia
16. srp 2014

@gepe Už jsem to tam hodila tak uvidím. Já mám pocit, že Slovenky jsou ve spoustě věcí progresivnější a modernější než Češky. Já tu hrozně dlouho nebyla, dřív se dalo krásně přecházet mezi českými a slovenskými stránkami.