Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

kopretina29
27. čer 2014

@gepe Ahojky, no ještě ne, ale vypadá to, že korbu budu prodávat, tak asi vyperu, ať je v cajku 😀
Jinak už jezdíme ve sporťáku a prcek je max. spokojen a já taky, je to pecka, jednoduché polohování, když malý usne, jen sklopím celý sport seat, ani o ničem neví. Rozhodně lepší, než kdyby se polohovaly jen záda.
A hlavně je to nádhera 😵

@erikapavlickova souhlas s gepe, na vesnici bych volila jiný kočárek 😨

magnolia
27. čer 2014

@gepe No téééda. Zlatíčko. Nenašla jsem nikoho, kdo by to lůžko pro sourozence měl. A jak steré dítko tam teda vozíte a kolik to lůžko stálo? MNě přijde ideální třeba na dovolenou, i když letos se nikam nedostanu, rodím v půlce srpna. No a skejtík mi přijde fajn třeba do města, nebo na procházku. Náš mladej by nejraději byl na hřišti, ale já chci s kočárkem pěkně korzovat 😀 😀 😀 😀

magnolia
27. čer 2014

@gepe Já si pro kočárek jedu zítra. Sice ho máme také na vesnici, ale vesnici 21.století, takže snad bude v pohodě. Do lesa a na chatu mám takový náš šílený drncák, ale odpružený a se super korbou 😅 . TEn je co? Archivní foto mého dnes už víc jak tříletého synka na chatě na Macháči? Bude na střídačku s crusi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gepe
27. čer 2014

@kopretina29 tak to mi pak dej rozhodne vedet jak/na kolik atd jsi prala a jak to dopadlo 🙂 budes I zehlit? :D
tak sportak je dokonalej! 😵 ja takhle jednou prehazovala v OC, zacyklil se mi tam destnik a par drobnosti, ja drzela seat, svagrova rovnala veci a babky na eskalatorech nevedely jak jeste vic nas zdrbat 😀

@magnolia naahodou, peknej old school! 🙂 my teda mame moderni all terrain, ale bez korby 🙂
Jinak, jestli mladymu je uz pres tri roky, tak bych asi sibling uz neporizovala, to spis rider (skate), ale co jsem se ted pro jistotu divala, je jen pro Xplory a co se tyka toho uchyceni na podvozek, tak na Crusi pro prozkoumani podvozku ted nebude adaptabilni.
Zatim tam nevozime zadny ditko, mame jen jedno 10m, druhy odeslo ted v dubnu v 11tt. Ale snad bude brzo dalsi - no.. asi bychom ovsem taky proto meli zacit neco delat :D
Sibling vysel na 299$ vloni na jare, komplet kocarek i s prislusenstvim vyjma drzaku na piti a Stokke iZi Sleep by Besafe mame z US.

magnolia
27. čer 2014

@gepe Tak to je mi líto, já přišla loni o holčičku v pátém měsíci 😢 . J8 se zkusím na skejtík zeptat přímo v obchodě. JInak bude mít mladej smůlu a bude ťapat, stejně si myslím, že bude chtít vozit ségru. Mám ještě buggster. Malej by se určitě vozil rád, kdyby se vešel, on byl vždycky kočárkovej povaleč.

kopretina29
28. čer 2014

@gepe jejda, tak to mě mrzí, já jsem si říkala, že se nějak neozýváš, jestli se u vás něco nestalo... ☹ Tak na tom pěkně začněte pracovat, držím palec 😉 Já už taky pomalinku přemýšlím nad druhým, každý mě ale odrazuje, prý mám počkat, až bude prcek větší. Nevím, je to docela hodný dítě, tak bych to třeba mohla zvládnout. A hlavně už nejsem nejmladší 🙂
Pokud budu žehlit, tak určo přes plínu.

magnolia
28. čer 2014

Tak už mám krasavce doma. TEda v autě před barákem. Jsem trochu pověrčivá a doma ho mít nechci. Ale zítra se s ním malinko pomazlím a pak odvezeme můj stoukáček ke tchýni 🙂

magnolia
29. čer 2014

TAk jsem se s ním pomazlila, vše vyzkoušela a ubytovala u sousedky v nevyužitém dětském pokojíčku 🙂. Jsem nadšená. Původní majitelka s ním jezdila 4 měsíce, nevyhovoval jí. Hlavně prý skládání do auta. To teda chápu, je velký a konstrukce se špatně nakládá, nejde zacvaknout. Je fakt, že si neumím představit ho cpát do letadla. S concordem byla manipulace pohodlnější a to i do letadla a tak. Ale neva, pokud někam poletíme, vezmu golfky.

alice8210
4. črc 2014

Nebude některá z vas crusi prodávat? 🙂

magnolia
9. črc 2014

Ahoj holky. Prosím Vás. Potřebuji poradit. Chci si koupit ještě jeden slunečník. Mám slunečník k letní sadě s puntíčky, ale né k hluboké v šedé barvě a rodím v srpnu, tak si myslím, že by se mi hodil. Jenže. Na některých fotkách jsem si všimla, že slunečník má i dole ohebnou část. Já u toho puntíku tu ohebnou část nemám 😲 . Docela špatně se s ním pak manipuluje a polohuje. To se nějak dokupuje zvlášť, nebo mi to k tomu jen paní zapomněla dát. Když už budu kupovat nový, tak si na to chci dát pozor. A druhá věc, má někdo ke Crusi stupátko? Psala jsem do Malvíka a prý na něj stupátko od xplory nejde, tak nevím, které jiné pořídit. Děkuji.

magnolia
9. črc 2014

@gepe POřád uvažuji o tom lůžku pod, protože si myslím, že se mi tam malej vejde. TY jsi ho kupovala v sadě, nebo zvlášť? NEvíš prosím, na kolik vyjde korun?

gepe
9. črc 2014

@magnolia skladani do auta spatny? My ted vozime v kufru na cestach veci, crusi i co mame druhy all terrain a v pohode 😀 my jsme s jeho skladnosti naopak spokojeni 🙂 uploadnu fotky.
Jinak blahopreju k porizeni 😉 do letadla apod. mame Stokke Pram Pack.

Sibling pri velikosti mladyho uz bych asi neporizovala osobne. Mame ho z US, tak nevim jak je to s cenou atd v CR. Cenu jsem napsala vys.
Nemame Summer Kit a ani porizovat nebudeme. Slunecnik bud koupis samostatne nebo je soucasti summer kitu. Stupatko na Crusi neni.

@kopretina29 zlata :* taky nejsem nejmladsi 😀 nezavisle na veku je podle me lepsi mit deti blizko u sebe 😉
Jak dopadlo prani a zehleni? 🙂

gepe
Autor odpověď smazal
Zobraz
magnolia
9. črc 2014

@gepe Téééda, to je mazec 😀 . Takhle jezdíme na chatu. Já tu skladnost moc neřeším, mám kufr velký. Já také koukala, že v zahraničí se prodávají ty sety rovnou i s tím sourozeneckým lůžkem. Tady ho prý nikdo nechce 😒 . Mimochodem se mi malej krásně vejde do košíku, dát mu tam polštářek, je spokojenej, jen tam není nikde psaná nosnost, bojím se, že se to urve.Já vím, že stupátko ke crusi není, myslela jsem, jestli někdo nemá vymyšlené nějaká jiné, které pasuje. MNě se právě ta zimní sada moc líbí, tak uvidíme, co vymyslím. Původní majitelka kočárku našla sadu v Americe, ale neprodali jí to, že není určená pro český trh 😲 . TAk to zkusím nějak obejít. Do toho letadla spíš myslím to, že třeba ten sporťák concord se skládá i se sedačkou a zacvakne se, víš, je to jedno zavazadlo, nechávala jsem uvnitř i deky atd.

magnolia
9. črc 2014

@gepe Až teď mně napadlo juknout se do tvého alba u některých fotek jsem se fakt zasmála. Prosím tě, co máte za chůvičky? Mně by se také líbili videochůvičky, ale odrazuje mně pořizovací cena. Hrozně se mi líbí ta kytička na kočárku, neva, když se budu opičit 😵 ?

gepe
9. črc 2014

@magnolia My nenakupujeme v US pro CR trh, ale standardne klasicky nakup a pak dovoz do CR 🙂
Jo s tim letadlem rozumim, pokud to chces jako prirucak do letadla.
Se siblingem je nosnost uvadena komplet na kocar 30kg 🙂
Chuvicka je Motorola MBP360 nebo se uvadi i MBP36. Je dokonala, hlavne ja jsem Motorola patriot uz, takze jina znacka u nas ani nemohla projit. 😀 za tu PC stoji 🙂
Kyticka 🙂 i kdybych Ti zakazala se opicit, tak bych Ti v tom tezko mohla zabranit 😉 😀

nikush150
9. črc 2014

@gepe Ahoj, odkud z USA jste kočík objednávali? Díky moc ;)

gepe
9. črc 2014

@nikush150 ahoj, chces konkretniho prodejce? On to byl standardni nakup v US, nekupujeme z CR pres eshopy s dorucenim do CR 🙂

gepe
9. črc 2014

@nikush150 avsak seat car Stokke iZi Sleep by Besafe jsme koupili teda v CR, jelikoz se do US nedodava.

nikush150
9. črc 2014

@gepe Jojo, na konkrétního. Klidně do IP, díky 😉

gepe
9. črc 2014

@nikush150 ok 🙂

magnolia
9. črc 2014

@gepe To je jasné, že by jsi mi to nezakázala, ale už vidím, jak mně všichni kamenují, že se opičím 😀 😀 😀 , tak jen ze slušnosti. A pobavilo mně, že máme dost podobnou růžovou deku 😀 . Já jí koupila asi před měsícem v sekáči za 10Kč, je to jemná žinylka s úžasným vzorem, kočárek jsme kupovali až později a mně jiskřili očička, jak to k sobě pasuje. Na tu chůvičku juknu. Já teda z US ještě nic nenakupovala, jsem na to malinko telátko. Max. juknu na něco v Číně a pak otravuju kamarádku. Teď ale přemýšlím, že tu zimní sadu nechám ušít, nejen, že cena je nesrovnatelná, ale oni stejně sady na crusi nemají, tak by se rukávník musel předělat. JEnže se mi moc nelíbí, jak jsou u těch šitých sad řešené boudičky ☹

gepe
9. črc 2014

@magnolia pokud myslis tu v car seat tak to je velka od Lollipop Lane klasicky koupena 🙂
My nenakupujeme z US, ale v US 🙂 no pokud mas, kdo Ti pomuze tak fajn.
My zimni sadu v zime nepotrebovali, postacila plastenka a Stokke winter bag (spacak).

magnolia
10. črc 2014

@gepe Já jí taky nepotřebuji, ale chci. Jsem úchyl na kožíšky 😀 😀 😀 . No zatím jsem se po tom nákupu nepídila, ještě nemám ten odkaz. A ty by jsi mi s koupí pomohla, nebo máte nějaký eshop? Já jsem teď totálně ujetá po jednom sekáči u nás. Mají tam věci za 40Kč a když vyprodávají jednou za 14 dní, tak za 10Kč ( to jsem koupila tu deku) a já od tamtud tahám věci z nextu, třeba z loňské kolekce, prostě neuvěřitelný. Dokonce i závěsy,povlečení amalý byl nadčená, když jsem sehnala Barnyho 😅 . Ty závěsy z Anglie jsou v neskutečné kvalitě, nesrovnatelné s tím, co se dá tady koupit za rozumnou cenu a je to po 40Kč. Nikdy jsem sekáče nemusela, vadil mi smrad a ty haldy, ale tomuhle se nedá odolat 😵 😵 😵

kopretina29
10. črc 2014

@gepe
@magnolia Ahoj holky, také gratuluji magnolii k pořízení, summer kitt je krásný, zrovna na tento jsem se dívala. Já pořád nevím, jestli pořídit ten slunečník, zdá se mi vysoko a když ho rozděláte, neleze do obličeje?
Jinak co se týče přepravy, skládání do auta, atd. tak max. spokojenost, jednou rukou vytáhnu sporťák, druhou rukou vytáhnu podvozek a rozdělám. pak jen nasadím sporťák, přišpendlík prcka a jede se 😀 Nějak si nedovedu představit, že by to šlo ještě jednodušeji. Někdy se mi nechce zajíždět do sklepa, tak si hodím kočár do auta a je to 😉
gepe - ty máš vaničku, že?! Už se po ní poohlížím, docela mě mrzí, že jsem ji nekoupila hned na začátku a chci ji až teď, když pojedeme na dovču. Pořád jsem si říkala, že to mít nemusím, ale najednou ji mít musím 😀 Jak se do ní teď vlezete? Pořád v pohodě?
Praní a žehlení pořád ještě neproběhlo 😕

gepe
10. črc 2014

@magnolia Jak pomohla? 🙂 tak to mas vyhru takovej sekac 🙂

@kopretina29 ja nevim, jak mame BM tak nam prijde summer kit zbytecny, i kdyz dot vypada dobre 🙂 ale slunecnik naprosto dle me nezakryje proti slunicku 😀 je to jen takovy libivostni prvek. Hlavne BM neni tak "tlusty" jako ostatni barvy co jsem se tak koukala na kramu 🙂
Ano prosim mame vanicku a stale pouzivame i na caky caky ;) jdu najit aktualni foto 🙂
Hele, ja korbu zazimovala jak byla ;) kdyztak si ji schovej pro dalsiho prcka 😵

gepe
Autor odpověď smazal
Zobraz
magnolia
11. črc 2014

Holky, někdo mi zajel kočičku, měla jsem jí dvanáct let.
@gepe TA vanička je super, to neznám. Já mám na cestování nafukovací.

gepe
11. črc 2014

@magnolia s tou kocickou je mi to lito.. :/
Vanicka je Stokke flexibath a mame i newborn support, ten uz vsak nepouzivame.

magnolia
11. črc 2014

@gepe Děkuji, teď jsem vylezla z pelechu, měla jsem jí jak dítě, i když po narození malého samozřejmě vím, že tohle srovnání je blbost. MAnžel naštěstí vyzvedne malého a večer jí pohřbíme. Musel to být jeden ze dvou sousedů, jsme v ulici sami, ale nepřišel nikdo, jen soused z druhé strany vyběhl, že zajedeme na veterinu, ale bylo pozdě 😒 . JE to ta ruská modrá.