Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

gepe
16. srp 2014

@magnolia njn, na SK mam pratele a neni to jako v CR celkove 🙂 oni to oddelili, o nic moc jsi neprisla 😉

kopretina29
18. srp 2014

@gepe vanička je super a prcek začíná sedět, tak to bude ještě lepší. Díky za štítek, ty tenisáky jsou vtipný, ale jen tak pro zajímavost jestli máte sušku, nemáte s tím zkušenost? Já ji mám chvilku, tak se ještě pořád seznamujeme.
Tu vložku jsem nechala ušít na míru od nějaké paní na mimibazaru, vyfotím a hodím vám to sem. Malej je trošku spocmen v těch vedrech a co ji tam mám, tak je to sto a jedna. Kdybys chtěla kontakt, tak dej vědět.
Jinak já na zimu nakonec koupila tento fusak http://www.detske-kocarky.cz/doplnky-ke-kocarku...
dá se z něj vytáhnout ta teplejší vložka, takže 2v1 🙂 A mám ještě jeden s ovčí vlnou, tak to snad bude stačit.
A vše nej k prvním narozeninám 😀 Už se na ně taky těším 😵

@magnolia moc ti to sluší, teda všem třem 😉 No holky to jste pěkný žabařky s těma kilama, já přibrala 22kg 😅 Naštěstí už je vše dole i 2 kila navíc, ale měla jsem strach, že to nepůjde.
No ta kožešinka - byla bych taky zklamaná, hlavně, když bych si to koupila nové a udělalo mi to toto. A jde to na korbu? Já měla za to, že je to jen na sporťak.

tystynka
24. zář 2014

@gepe můžu se prosím zeptat, jaký je mezi nimi rozdíl? Ta sibling jde dát úplně do lehu a pasuje na Scoota? A nemá tam to stupátko na nožičky? Tu sportovní sedačku budeme kupovat až v létě 🙂.Zatím je objednaný jen s hl. lůžkem. Čekám na lepší barvičky 😀. Děkuji

teegreen
2. říj 2014

@magnolia
Tá pani to asi nechtiac vyprala, skús to vyčesať tým kartáčom...

zmrz_lina
4. říj 2014

Holky, omlouvám se, že píšu sem, ona někam zmizela diskuse o Xplory??? ☹ Potřebovala bych nějaké upřesňující info a tam bylo spousta majitelek...

gepe
4. říj 2014

@kopretina29 je uka 🙂 a dodatecne diky za prani! 😅
@tystynka sibling seat je podle me stejny seat jako na scoot - muzu se vsak plest, musela bych ho vzit a dat vedle seat na scoot. Ne nema stupatko, pripevnuje se adaptery pod korbu ci sportovni sedacku u Crusi do prostoru kose.
@zmrz_lina neomlouvej 😉 je premigrovana na sk kone

gepe
4. říj 2014

@kopretina29 ps: susicku nemame 😀

zmrz_lina
4. říj 2014

@gepe aha, dík... Ty máš Crusi, že? Mezi Xplory a Crusi je rozdíl jen vzhledový ne? Funkčně/kvalitou to stejné že?

gepe
4. říj 2014

@zmrz_lina jj Crusi. Maji stejnou sportovni sedacku, funkcne rozdily jsou, kvalitou nevim. 🙂
My jsme s Crusi velmi spokojeni, pocinaje odepinacimi koly, velkym kosem pod kocarem, skladnosti podvozku, velkou korbou aj. Ostatne u me v albu Realii v praxi je videt.

zmrz_lina
4. říj 2014

@gepe jaké tam vidíš funkční rozdíly?

gepe
4. říj 2014

@zmrz_lina ty zakladni mas o prispevek vys, z meho uhlu pohledu.

zmrz_lina
4. říj 2014

@gepe ok, jen mi přišla ta nákupní taška velká i u Xplory (v porovnání s tím, jak působí na fotkách naprosto mega), skladný se nám zdál taky v poho.

gepe
4. říj 2014

@zmrz_lina me i manzelovi vadi u xplory tyc mezi nozkama. My Crusi nemame na ukazovani a vystavovani, ale pro jeho prakticnost uplne idealni pro nase potreby i s ohledem na dite, nejen s jizdou po Pze, ale i nakupech a cestovani.

zmrz_lina
4. říj 2014

@gepe no tak důvod "mít kočárek na ukazování" je to poslední, podle kterého bych kupovala. Potřebuju kočárek, co zvládne i lesní/polní cesty (tzn. lehčí terén), když vyrazíme s čoklíkem mimo město. Rozhoduji se mezi Xplory a Bugaboo Cameleon. Tyč mezi nohami mi nevadí, mi budeme mít na 99 % maličké miminko, sama mám sotva 160 cm.

gepe
4. říj 2014

@zmrz_lina lehci teren zvlada v pohode 🙂 kos mi prijderaktictejsi nez taska 🙂 avsak, kazdymu vyhovuje neco jineho 😉
https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/priva...
Jinak my mali uplne nejsme, a mala mela pri narozeni v 39+0 2700gr a 48cm. Skoro stejne jsme byli velci ja i manzel pri nasem narozeni. U Stokke je ted novy Trailz a ten ma nafukovaci kola, a sklopnou rukojet, a to samy i u noveho xplory myslim. Me se taky BGB libil, ale nejak jsme neprekousli doma, ze je korba i sport seat nasledne tak nizko u zeme..a to nejsme zase nejak obrici - 173 a 180

mixxinka
5. říj 2014

@gepe Omlouvám se, nechce se mi číst všechno 🙂 Nebudeš Crusi prodávat?

gepe
5. říj 2014

@mixxinka ahoj, to se vubec neomlouvej 😉 zatim ne, jeste planujeme druhose. Pokud by byly dvojcata tak urcite bude ke koupi driv, i kdyz to urcite obrecim 🙂 avsak, jakmile budeme prodavat tak cely komplet od nej, tj. podvozek, korbu, sport seat, sibling seat, pram pack (ten mozna zvlast), stokke iZi Sleep, cup holder, prebal tasku, moskyto i plastenku. Asi mozna rovnou s kocarem i winter bag a fleece bag, deku si necham na pamatku 😅 i kdyz mozna i tu. Anebo zvlast tyhle veci, jeste jsem nad tim nepremyslela tak do detailu. Jen se zeptam orientacne pro sebe, Ty bys chtela co?

mixxinka
5. říj 2014

@gepe já uvažuji - předem - o koupi podvozku s korbou, "sporťák" a sedačku do auta...ty všechny doplňky bych asi nemusela mít 😀 Ale v pohodě, chápu, že takový kočárek se jen tak neprodává 😉 A budu držet palce na další mimčo

gepe
5. říj 2014

@mixxinka cup holder je super, treti ruka 😀 je fakt, ze to ostatni se asi proda zvlast. My jsme fakt spokojeni no 🙂 jeee taky drzim pesti at to vyjde 😉 pokud by se nam brzy zadarilo a dve - coz dost hrozi, tak dam vedet 🙂

mixxinka
5. říj 2014

@gepe jasan 🙂 Jinak cup holder je povinnost 😀

petua11
10. říj 2014

Dobrý den, nebudete prodávat komplet stokke crusi? Komplet? Měla bych zájem. Nespěchám, klidně až po Novém roce. Všude ho sháním a nikdo ho neprodává takto v kompletu i včetně toho přídavného sedátka.
Děkuji Petra

petua11
10. říj 2014

@gepe Dobrý den, nebudete prodávat komplet stokke crusi? Komplet? Měla bych zájem. Nespěchám, klidně až po Novém roce. Všude ho sháním a nikdo ho neprodává takto v kompletu i včetně toho přídavného sedátka.
Děkuji Petra

gepe
10. říj 2014

@petua11 Hezke rano Peti, nebudeme nyni jeste prodavat, ani hned po Novem roce. Prozatim ho jeste plne vyuzijeme, nasi maly bude nyni 14 mesicu. Planujeme ho i jeste pro dalsi dite, avsak nam "hrozi" dvojcata. Pokud by se zadarily, budeme prodava se slzou v oku mnohem drive. 🙂 Urcite sem napisu, jakmile to bude aktualni, pokud by jste chtela, muzu dat vedet i primo Vam. Petra

petua11
10. říj 2014

@gepe ok budete hodná, když se ozvete, já mám termín až konec března. A prosím, jak je pohodlné to přídavné sedátko? Je v pohodě? Já ten kočárek nikdy neviděla v reálu, pouze stokke xplory. Ale moc ho chci. A může v tom sportáku když bude naležato být mimčo už od malička?

gepe
10. říj 2014

@petua11 drzim pesti at je vse ok a dam vedet 🙂 jen se obavam, ze v breznu na prodej u nas bude jeste brzy. Pridavne sedavko alias sibling seat je dle meho nazoru totozny se sedackou Scoota. Je polstrovane a ma narozdil od sportovni sedacky hlubsi sed, akorat nema pridavne stupadlo na nohy. Sportak od narozeni... to je otazka. Do sedacky je vlozka i s vyndavacim klinem, sedacka jde dat do lehu. Avsak osobne jsme meli malou v korbe a dali ji do sportovni az kdyz si zacala sedat sama. Takze asi to je spis na kazdeho zvazeni. Hlavne, nase mlada byla drobek, ani nas nenapadlo nepouzivat korbu 🙂

erinka123
11. říj 2014

Ahojte dievcata 🙂 nepredavate niektora stokke crusi iba podvozok a hlboku vanicku ?vo farbe beige melange alebo beige?vdaka

gepe
11. říj 2014

@erinka123 ahoj 🙂 my doma zatim ne.

rodka
13. říj 2014

@zmrz_lina diskusia o stokke xpolory bola presunuta na modrykonik.sk. ak by si potrebovala nejake info, napis mi do IP, my mame xplory a teraz mam na skusku crusi,xplory je v servise.

pancha
14. říj 2014

Dobry den vsem, prosim o radu.
Jsme s manzelem rozhodnuti pro Crusi.Potrebovala bych vedet,zda-li se vyrabi na podvozek Crusi adapter na autosedacku Maxi Cosi.Vyrabi se na Xplory.Nevite nekdo jestli sedi i na Crusi?
Nekdo mi tvrdi ze ne,nekdo ze ano,nekdo ze by adapter mel sedet pokud sedi i na Xplory... Tak tedy nevim..
Dekuji

magnolia
20. říj 2014

Ahojky. Ženský, jsem zmatená jak Goro v Tokiu. Marně se pokouším nacpat winter kit na kočárek. Jsem teda zmatená. Nevím, jestli jsem blbá, nebo to prostě na stokke crusi nejde 😠 . Já opravdu nevím, chtěla jsem to dát na hlubokou korbu. V krabici není žádný návod a ať dělám, co dělám, nemůžu nic najít, jen návod na instalaci rukávníku. Nemáte s tím někdo zkušenost. Já nemam Facebook a neumím tam hledat, prý tam jsou nějaké stránky, kde jsou ženský, co stokky mají, ale nevím, jak se tam dostat. Jsem z toho nějaká otrávená 😒 . A ještě mám jeden dotaz. Jde vyprat bouda? Jestli ano, tak nechápu, jak jí sundat z té 😒 obruče. Kdyby to šlo, tak by totiž šel vyměnit potah. Prosím pomóóóc 😅