Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

segafredo
autor
7. lis 2012

Ještě žádná?

gepe
4. bře 2013

@segafredo maji ho i na kramu?

harley26
4. bře 2013

Taky o nem uvazujem ;) jak tam neni ta prazvastni tyc jako madlo, tak se mi libi hrozne moc!

ivusik27
4. bře 2013

Ahoj,
my sme si ho objednali. Cakame dievcatko... 🙂 , velmi priestranny vanicka, babatko sa tam moze pohodlne rozvalovat...a tiez je vysoky, co mne vyhovuje, kedze som vysoka, nemusim sa zohynat k babatku.

gepe
4. bře 2013

@harley26 my prave budeme mit bud xplory, nebo bgb donkey (muz se jeste zakoukal do buffala) - i kdyz donk. zatim jen na jedno, rozhodnuto je uz pres rok. Holt kdyz tata doveze, tak bych byla hloupa se branit 😅 a prave Crusi mi prijde taky pekny, ne uz tak futuristicky jako xplory, jen i po shlednuti dema stale vaham, jestli ta tyc na vedeni kocarku neni moc blizko korby, ze mi prijde ze to tolik vysuvny uz neni 😕
@ivusik27 tak to je fajn zprava 🙂 jak je to pri chuzi apod., vzdaleny k boudicce? je to v pohode?

martinasamkova
4. bře 2013

Ahoj, byla jsem se na něj kouknout s manželem v Letňanech v Babyparku a strašně se nám líbil. Jak vzhledově, tak funkčně a hlavně velikostně. Paní prodavačka říkala, že je to novinka pro rok 2013 a ještě mnoho maminek ho nemá, proto žádné nebo minimální reference/recenze. Korbička je krásně hluboká, skládá se fakt velice snadno a konstrukce je lehká. Takže je to náš velký favorit! Přemýšlíme ještě o značce CAM (konkrétně série/řada: Xtris cortina evolution), ale to jen kvůli ceně... Hodně štěstí při výběru

ivusik27
4. bře 2013

Chodi sa uplne v pohode, lahko ovladatelny. Pre mna bolo rozhodujuce, ze dieta ma v nom vela miesta, ze ja sa nemusim zohnut az k zemi aby som bola pri babatku a tiez moznost kombinovat si farby ako chcem. Autosedacka bude black melange, vanicka black melange a sportova cast fialova....este ho nemame doma, lebo sme ho objednali 2 tyzdne dozadu...

gepe
4. bře 2013

@ivusik27 to ohybani je prave vec, ktera me dost odrazuje od bgb. Jestli budes chtit dat fotky viditelne, tak se pak rada podivam 🙂

ivusik27
4. bře 2013

@gepe ked bude doma, tak pofotim.... 😉

xdany
5. dub 2013

@ivusik27 Tak co, už dorazil? 🙂 Netrpělivě čekám na recenze... 😅

gepe
16. dub 2013

@ivusik27 @xdany taky jsem zvedava 🙂

gepe
26. dub 2013

@ivusik27 tak mame taky objednano 😉 carry cot a seat i tasku v BM, izi sleep v black 😅

luciekar
1. srp 2013

My stokke crusi máme . Za mě suuuuper! Kdo potřebuje ráda zodpovím dotazy.

kopretina29
11. srp 2013

Ahoj holky, taky jsem se zamilovala do Stokke Crusi, dnes jsme se na něj byli podívat v Modřicích ve Funbaby. Je úžasný, chtěla bych black melange, prodavačka říkala, že si není jistá, jak v této barvě vypadá kočárek uvnitř, jestli jsou tam ty puntíky. Nevíte náhodou? 😉
A kdo už jej má doma, můžete prosím poslat fotečky? 🙂

barakara
24. zář 2013

@luciekar A kde kocarek pouzivas? Ve meste?
Muzes treba napsat plusy a minusy podle vlasti zkusenosti. Uvazujem o koupi, ale necetla jsem moc recenzi.

kristl85
27. zář 2013

@luciekar Ahoj mohla bych poádat taky o názor, jak jsi spokojená? A kdyby byly nějaké fotečky bylo by to taky super. Já sním o Stokke Xplory, ale nechtěla bych miminku nějak ubližovat tím, že bude mít málo místa a Crusi se mi zdá jako super alternativa🙂

gepe
2. pro 2013

Tak ozivuju 🙂 mame komplet cely co vse jde v BM od kvetna

vjaja
2. pro 2013

@kopretina29 je to bez bodiek, taká biela káva.

kopretina29
2. pro 2013

@vjaja díky za fotku, už jej máme doma. Byla jsem trošku zklamaná, že tam nejsou puntíky, ale už jsem si zvykla, přeci jen je to detail 🙂

kopretina29
2. pro 2013

A jak jste holky spokojené? První jízda mě teprve čeká 😉

vjaja
2. pro 2013

@kopretina29 ja zasa opačne, bola som rada, že tam nie sú 😀

gepe
2. pro 2013

Tak u nas naprosta spokojenost. Fotky mam kdyztak v albu realii.
Jinak my vse stokke mame dovozem z us, korba taky bez puntiku 🙂 a prijde nam, ze mame vetsi kolecka o trochu nez co jsme videli v CR obchode 😕

kopretina29
2. pro 2013

@gepe je krásný 🙂 A máš pěknou postýlku. Kolečka jsou pořád v pohodě? Někde jsem četla, že se rychle opotřebují... Jinak já jsem zkoušela jezdit zatím jen po prodejně, ale přišlo mi, že jezdí skoro sám 😎

kopretina29
2. pro 2013

@vjaja Dnes už mi přijde, že by se tam ani moc nehodily 🙂

gepe
2. pro 2013

@kopretina29 dekujeme 🙂 kolecka stale dobre drzi, nemluve o tom, ze je opravdu krasne ovladatelny 😅 Postylku musim taky doporucit, je to Roba 4v1 - kolibka, k posteli prirazit, na kolecka, pro vetsi dite jako lavicka. Je tak komplet s kosiky, matraci, perinkou I polstarkem vcetne povleceni atd. Koupili jsme ji v Nemecku viz. odkaz, kdy vysla cca o 3,5tis. levneji nez se prodava v Cechach, postovne 200kc 😅 http://babybutt-com.erwinmueller.com/shop/start...

gepe
2. pro 2013

To je presne ona,bila a bezovo-bily ctverecky 😅 http://postylky.heureka.cz/roba-babysitter-4v1-...

kopretina29
5. pro 2013

díky za tip, bohužel jsme před 14 dny postýlku koupili, ale byl to boj, nic moc se mi nelíbilo. Ta možnost přiražení k posteli může být dobrá věc 🙂 Teď jsem to přečetla pořádně, že je to komplet se vším všudy, tak to je mazec. Sakra, kde jsi byla před 14 dny 😉 Teď budu muset počkat na druhé mimi 😀

gepe
5. led 2014

@kopretina29 tak pro druhe 😉 😀

@ljonas Ahoj, ano vse v Black Melange. Photo u vas v diskusi je vecer pri umelem osvetleni. U sebe v albu je i par fotek pri dennim svetle.

ljonas
6. led 2014

@gepe díky, vypadá hezky... včera jsme ho prohlíželi v prodejně, a vypadá to že jsme se rozhodli.... ted jenom čekáme jestli nebude nějaká akce...