Kočárek Tako Baby Heaven Exclusive 2014-máte zkušenosti?

lentschik
21. črc 2014

Ahoj všem,
ráda bych znala pár názorů nebo zkušeností na kočárek Tako Baby Heaven Exclusive, moc se mi líbí, ale u značky Tako jsem u jiných typů narazila na ne moc dobré recenze.

vesa_ja
20. pro 2014

Ahoj,zjistila jsi nějaké recenze? Také nad ním uvažuji.

marki133
4. bře 2015

Ahoj holky,
koupily jste si nakonec kočárek Tako Baby Heaven Exclusive?
Pokud ano, moc prosím o názor.
Děkuji. 🙂

marki133
4. bře 2015
vesa_ja
4. bře 2015

@marki133 Ahojky, ano, kočárek jsem pořídila, ale ještě ho nemám vyzkoušený v provozu (to až se malá v dubnu narodí 😉 Věřím ale, že jsme vybrali dobře. Kočárek vypadá kvalitně a pevně. Hluboká korbička je prostorná, jednoduše se skládá a je i docela lehky. Vyhovuje mi také jeho výška (mám 181 cm a je akorát). Kočárek jsme koupili ve trojkombinaci - sporťák i sedačka vypadají také dobře. Ale jak říkám, víc poznatků budeme mít až kočárek začneme používat🙂)

marki133
4. bře 2015

@vesa_ja
Ahoj, děkuji moc za odpověď 🙂. Taky jsme si ho nakonec objednali, protože termín porodu se blíží a pořád jsme s manželem měli čas 🙂. Mohu se zeptat jakou máte barevnou kombinaci? Já totiž chtěla nejlépe celý kočárek z eko kůže a v prodejně měli vzorník barevných kombinací a jen v bílé vypadal, že je celý z eko kůže, jinak všechny byli v kombinaci s látkou. Také se mi líbilo, že měl hlubokou korbičku, že tam malou snad dám ještě v zimě i ve fusaku. Sice s výškou to bude asi trošku horší (mám jen 160cm), ale v prodejně mi nepřipadal nějak moc vysoký. Říkala jsem si, že se alespoň nebudu muset tak moc ohýbat do kočárku 🙂

vesa_ja
4. bře 2015

Ahojky, my jsme objednali ten šedo-bílý (mám ho v albu), ta bílá je ekokůže, šedá je látka. Vy jste teda nakonec vybrali ten celý bílý? Ten jsem bohužel naživo neviděla, takže nevím, jestli je celý z ekokůže, ale na obrázku to tak vypadá. My jsme se rozhodovali mezi šedo-bílým a hnědo-bílým. Korbička mi přijde prostorná, tak uvidíme, do kdy se tam ti naši prckové vlezou🙂 A s tou výškou se neboj, madlo je nastavitelné, takže si to dáš, jak budeš potřebovat. Já jsem to myslela tak, že spousta kočárku, co jsou nyní na trhu, jsou hodně nízké a ty mi nevyhovují, protože jsem k nim právě moc vysoká a tohle je úplně něco jiného a jak říkáš, nebudeme se muset tolik ohýbat 🙂

lentschik
autor
4. bře 2015

My nakonec pořídili Tako alive eco - celý v ekokůži v šedé barvě.. Myslím, že si jsou docela podobné s Tako baby heaven exclusive. Mám už většího prcka, takže za mě tento kočárek výborný do města, do obchodu, kamkoliv, kde je rovný terén.. díky lehké konstrukci mi přijde právě trochu nestabilní. Měli jsme problém s kolečkama - vyfukovaly se, ale dali jsme kovové krytky na ventil a zatím je to v pohodě..

marki133
5. bře 2015

@vesa_ja
JJ, nakonec jsme si vybrali ten celý bílý, na prodejně nám ho objednali, tak jsem zvědavá příští týden, jestli bude celý z eko kůže a vzorník nelhal 🙂. Jinak ten hnědo - bílý se mi taky moc líbil, ale manžel chtěl celý bílý. No uvidíme jak to bude praktické 🙂. S těma kočárkama máš pravdu, některé jsou hodně nízké a to i pro mě, takovou výškově malou 🙂.

vesa_ja
5. bře 2015

@lentschik Smím se zeptat, zda u toho kočárku máte taky ten kufřík nebo normální tašku. Ten kufřík mi totiž nepřijde moc praktický. Přijde mi, že se obtížně otevírá a zavírá.

vesa_ja
5. bře 2015

@marki133 Dej potom vědět, jestli je tedy celý v ekokůži. A pak si napíšeme, jak jsme s kočárkem spokojené 🙂)

marki133
5. bře 2015

@vesa_ja
Ozvu se, příští týden v pátek by jsme ho měli mít, tak pak dám vědět 🙂

lentschik
autor
6. bře 2015

@vesa_ja Právě že mám ten kufřík a je pravda, že je šíleně nepraktický 😒 Právě to otevírání a zavírání nějak výrobce nedomyslel, teď toho lituju, že jsem si nezvolila tu tašku 😉

mateska79
8. bře 2015

Ahoj Holky kočárek tako baby heaven exclusiv máme v barvě hnědo bílá moc se mi líbí a ani sem netušila jaký bude mít v našem městě ohlas je opravdu hleďavý oproti dnešnímu trendu mít černý kočárek.
Používám ho od nového roku a zatím jsem přišla na dva nedostatky suché zipy které drží nánožník na hluboké korbě se cca po měsíci používání ošoupou a nánožník nedrží vyřešili jsme to tak že jsme na nánožník přišili gumu a na boudičku háček a jezdíme dál🙂a ten kufřík špatně se do něj dostává.

marki133
15. bře 2015

@vesa_ja Ahoj, tak jsme si kočárek včera vyzvedli a musím říct, že jsem nadšená. Je snad ještě pěknější než na obrázku. Uvidíme teda jak moc bude ta bílá praktická. A je celý v eko kůži, tak snad se bude každá šmouha dobře umývat 🙂

vesa_ja
15. bře 2015

@mateska79 Já jsem u nás ve městě potkala zatím jen dvě maminky s tímto kočárkem a každá jej měla v jiné barvě než my. Je pravda, že dneska maminky často volí černý kočárek a tak nějak stejný tvar...jak to říct, jsou takové hranaté. Takže my máme opravdu úplně jiné kočárky. Ten kufřík mě také štve, i když ho ještě nepoužívám. Ale přinejhorším se koupí jiná taška. Jedna z těch maminek, co jsem je potkala, už jej měla také vyměněný za jinou tašku.Co se týče toho suchého zipu, děkuji za upozornění, uvidíme, jak dlouho nám to vydrží🙂)

@marki133 Kočárek je to opravdu pěkný, já ho mám u našich a pořád se na něj chodím dívat 🙂))

mateska79
15. bře 2015

@vesa_ja U nás jej nemá zatím nikdo a fakt se za ním lidi otáčejí 🙂 Jo a ten suchý zip my jsme jezdily v tu největší zimu tak že fusak, deka a malý nabalený a nánožník chudák praskal ve švech ta kůže nemá vůli tak proto ty zipy 😖 ale ty budeš jezdit po lehku tak že by to zipy měli vydržet 🙂

mateska79
15. bře 2015

@marki133 na čištění kočárku používám vlhčené ubrousky které malému nesedli a čistí skvěle 😉

vesa_ja
15. bře 2015

@mateska79 jééé jak já se těším, až v něm budu malou vozit 🙂 Pak dám echo, jaký má ohlas u nás ;)

mateska79
15. bře 2015

@vesa_ja Určitě dej vědět myslím že budeš spokojená parádně se s ním jezdí 😉

marki133
16. bře 2015

@mateska79 Děkuji moc za radu, určitě to vyzkouším 🙂, protože bílá moc praktická není, ale hlavně, že je manžel spokojený 🙂, tak strašně ji chtěl 😀

rychterovap
31. bře 2015

Holky prosím mohla bych poprosit fotky jak vypadá kočárek naživo? 🙂 zajímá mě hlavně ten bílý celokožený a ten šedobílý 🙂

marki133
31. bře 2015

@rychterovap Ahoj, určitě, ale jelikož je manžel pověrčivý, tak ho nemáme doma. Takže až po porodu, pokud to akutně nespěchá 🙂. Ale za mě, je úžasný 🙂

mateska79
31. bře 2015

@rychterovap Můžu posloužit pouze bílo hnědým snad to aspoň trošku pomůže

rychterovap
31. bře 2015

Určitě pomůže 🙂 strašně moc děkuji 🙂 termín mám začátkem srpna, ale jelikož jsem mrňavá tak mimi očekáváme v červenci. Do toho v červnu svatba takže sem doufala že rychle vyberu kočárek ať to mám zkrku...a už vybírám 2 měsíce :D objednávat bysme chtěli nejpozději v květnu 🙂 ještě se zeptám...nemáte náhodou zkušenosti s Takko moonlight? někde jsem slyšela, že má pevnější konstrukci, ale nevím jestli to nebyl zas nějaký drb 😀

marki133
11. dub 2015

@rychterovap Posílám slíbené foto našeho kočárku 🙂.

hacenkaaa
7. črc 2015

@mateska79
@marki133 holky prosím, houpe tento typ kočárku dobře? Já jak tam nevidím perka tak se bojím aby houpal, mám vybraný tento: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kombinovane/... a princip konstrukce je stejný... předem moc moc moc děkuji

hacenkaaa
7. črc 2015

@mateska79
@marki133 a ještě, jak zvládá terén?

mateska79
7. črc 2015

Ahojky tak houpáním bych to nenazvala spíš je to takové tvrdé drncání ani nevím jak a jestli je vůbec možné upravit pružení. Do terénu asi tě také moc nepotěším je dost tvrdý a hlavně jak je vysoký tak je dost nestabilní třeba když jsem vezla malého po trochu šikmém terénu tak jsem myslela že se kočárek převrhne. Ale když se dívám na ten tvůj kočárek tak tam jsou pružiny viditelné tam by to mohlo houpat🙂

hacenkaaa
7. črc 2015

@mateska79 děkuji moc, tak to se asi nakonec podívám po jiném tipu kočárku...

michalusenka
7. črc 2015

@hacenkaaa taky sem o tomto typu uvazovala ale podobny mi prijde a ten i zvolim adamex barletta.tam odpruzeni je