Kočárek Tako Baby Heaven Exclusive 2014-máte zkušenosti?

lentschik
21. črc 2014

Ahoj všem,
ráda bych znala pár názorů nebo zkušeností na kočárek Tako Baby Heaven Exclusive, moc se mi líbí, ale u značky Tako jsem u jiných typů narazila na ne moc dobré recenze.

maqggienka
12. říj 2015

@janajajova My kvůli tomu, že máme ten s velkýma kolama, jsme pořídili velké rodinné auto. A ne jen kvůli tomu. Chci 4 děti, tak abysme se potom všichni vešli 😀

marketa_stranska
22. říj 2015

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nějak nevadí, že se ta taška (koš) dole nedá zapnout, jestli třeba při dešti nejsou věci, která do toho dám špinavé nebo do toho nelítá listí a tak? A s kolečkama nějak nemáte problém? 3 mé kamarádky mají kočárek od TAKA sice každý jiný druh, ale kolečka všechny reklamovaly :-/ Děkuji 😉

janajajova
23. říj 2015

@marketa_stranska Tak co se týče otevřeného koše, tak si myslím, že to nevadí. Měla jsem sice jiný kočárek s otevřeným košem a nikdy tam nic nebylo špinavé ani mokré. Ty uzavřené koše jsou sice na pohled pěkné, ale myslím, že dost nepraktické, protože pokud chcete vzít něco většího (stačí i hračku když jedete na návštěvu) tak to tam nedáte. Sice nikdo nevidí co tam vozíte, ale dle mého názoru tam prostě nic moc být nemůže. Kamarádka má kočárek Junamo se zavřeným košem a říkala, že to je max tak na nákup chleba a pár drobností, jinak tam nic nedá. To já právě s košíkem co byl otevřený tam narvala spoustu věcí, co nebyly sice těžké ale veliké a v pohodě. Zase na druhou stranu na velký nákup chodit s kočárkem je blbost 🙂

marketa_stranska
23. říj 2015

@janajajova - Moc děkuji za info 😉

sybaxx
25. říj 2015

Maminky, chci si ho pořídit. Ale mám otázku dá se vajíčko přidělat k podvozku? Nebo je to vajíčko čistě jen do auta nebo nošení?

maqggienka
25. říj 2015

@sybaxx Jsou k tomu adaptéry.

marki133
25. říj 2015

@sybaxx Dá se přidělat, přesně jak píše @maqggienka, jsou k němu adaptéry.

sybaxx
26. říj 2015

Děkuji moc

leoter
11. led 2016

Ahoj, ráda bych si tento kočárek taky pořídila, moc se mi líbí, ale mám opačný problém než předchozí dotazy, že mám jen 158cm, tak jestli na mě nebude moc vysoký? Děkuji 🙂

marki133
11. led 2016

@leoter Já mám jen 160 cm a nepřipadá mi, že by byl na mě nějak extra vysoký. Jezdí se mi s ním dobře 🙂

leoter
11. led 2016

@marki133 Děkuji za info, to moc ráda slyším 🙂 a jinak s kočárkem spokojenost?

marki133
11. led 2016

@leoter S kočárkem celkově spokojená jsem, samozřejmě každá věc má své mouchy 🙂, ale neměnila bych a vybrala bych si ho klidně znovu 🙂.

jirka84
6. únor 2016

@marki133 Ahoj, jsem strašně ráda, že jsem objevila diskuzi na kočárek Tako Baby Heaven Exclusiv!!
marki133 jak je to s autosedačkou, ma 3 nebo 5bodove upevnění? Zajímaly by mě ty mouchy 🙂 🙂 🙂 Koho jiného se zeptat, než zaslouženého uživatele, prodejci moc nedůvěřuji. Jak dlouho jste používali hlubokou korbu a polohování zádiček je zvenčí, nebo jsi musela "štrachat" za dítě? A jak ta bílá barva, bych se bála 😒
Líbí se mi barva šedo červená, č.5, to je jasně vidět, že je to kombinace lůže s látkou.
Má někdo barevnou kombinaci č.3 bílo-modrá, č.8 pistáciová, č.9 asi cihlová nebo č.11šedo-modrá?? Je to pouze kůže nebo kombinace s látkou?
Děkuji moc za postřehy a rady. 🙂

maqggienka
6. únor 2016

@jirka84 My měli hlubokou korbu do 6 měsíců a polohování je zvenčí 😉 Jinak s barvami neporadím, ale mělo by to snad být u všech, kombinace kůže a látky. Já mám tmavě hnědý.

marki133
7. únor 2016

@jirka84 Ahoj. Tak autosedačka má 3 - bodové upevnění. Hlubokou korbu jsme používali 8 měsíců, malá se tam vešla i v zimě s fusakem (sice na knap, ale vešla), korba je dost prostorná, ale dali jsme ji do sporťáku z toho důvodu, že už chtěla vidět ven a měla jsem strach, že už mi z korby vypadne. Polohování je z venku. Jinak bílá je úplně v pohodě, je celo - kožený, takže myslím praktičtější než látkový. Kterákoliv šmouha se z něho dá utřít, takže jak jsem měla z bílé barvy strach, tak teď nelituji. Jinak vím, že ještě existují varianty, které jsou taky celo - kožené, ale z těch obrázků to nejde vidět. Zkus se zeptat přímo výrobce a nebo na prodejně, podle katalogu. Mouchu má kočárek jedinou (není velká a je tady často zmiňovaná), že u hloboké korby je slída na suchý zip, není to nic hrozného, ale lepší by to bylo na cvoky jako u sporťáku. Jedna maminka to tady elegantně vyřešila a nechala si našít do slídy gumu. My to vydrželi se suchým zipem 8- měsíců a nebyla to žádná hrůza. Jinak celkově jsem s kočárkem spokojená. Jak se skládáním kočárku do auta, tak s ježdením. Prostě celkově 🙂

jirka84
9. únor 2016

@marki133 Ahoj Marki díky za odpověď. Moc rada slyším, ze jste stále spokojeni. Nebudete náhodou prodávat? 🙂
A ještě mi poraďte s těmi adaptéry. Chci si koupit samostatně vajíčko Cyber. To si musím koupit adaptéry dle typu kočárku nebo vajíčka, nějak tomu nerozumím 🙄

jirka84
9. únor 2016

@janajajova Ahoj, můžu se zeptat jestli jste kočárek sehnali naživo někde v Praze nebo okolí? Mám stejný problém... ☹ Díky předem za pomoc! 😉

jirka84
9. únor 2016

@ginageorge Ahoj , taky chci v kombinaci šedo-červený, objednali jste jej nakonec? Jak vypadá na živo? 😵 Je to teda kombinace šedá=látka, červená=kůže? Asi jsi ještě nevyjela, když máš termín po mně. V které prodejně jste objednávali?

janajajova
9. únor 2016

@jirka84 Bohužel ne, nakonec jsem se rozhodla i pro jiný kočárek.

marki133
9. únor 2016

@jirka84 S adaptéry bohužel neporadím, ptala jsem se i manžela a neví. Jinak když jsem doma zmínila jestli kočárek nebudeme už prodávat, tak manžel řekl, že bychom mohli 😀 😀

amelienne
28. únor 2016

Holky, prodávám tento kočárek v bílo-hnědé kombinaci, včetně adaptéru na vajíčko Maxi Cosi a dalšího příslušenství. 🙂 Je ještě více jak půl roku v záruce, jezdili jsme jen korbu - 7 měsíců. 🙂 Osobní předání Zlínsko, případně pošlu poštou 🙂

vikyy
7. bře 2016

Dobry den, nebudete nektera prodavat v bilo-sede kombinaci? Jen osobni predani Beroun-Praha.

mtresnakova
12. led 2017

Holky chci se zeptat - jak dobre se kocarek sklada a rozklada? Vejde se do auta pohodlne korba vedle podvozku? Nebo se da skladat pripadne i s nasazenou korbou? Diky moc

marki133
13. led 2017

@mtresnakova Dobrý den, záleží jak velký máte kufr, ale dá se skládat jak s korbou vedle, tak dohromady. Pěkný den

mtresnakova
13. led 2017

Super. Dekuju

vesa_ja
12. kvě 2017

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem a nějakým univerzálním stupátkem pro staršího sourozence? Mám tento kočár po první dceři a teď čekáme druhou holčičku a pro první bych chtěla pořídit stupátko, ale nevím, jaký typ. Děkuji