Kočárek Tako Baby Heaven Exclusive 2014-máte zkušenosti?

lentschik
21. črc 2014

Ahoj všem,
ráda bych znala pár názorů nebo zkušeností na kočárek Tako Baby Heaven Exclusive, moc se mi líbí, ale u značky Tako jsem u jiných typů narazila na ne moc dobré recenze.

marki133
8. črc 2015

@hacenkaaa Ahoj, tak @mateska79 má pravdu, houpat s ním až tak úplně nejde, ale naštěstí naše dítě není houpací 🙂. Jinak musím odporovat 😀, náš zvládá terén úplně super a to s ním jezdím i po polních cestách, takže za mě velká spokojenost 🙂

rychterovap
9. črc 2015

Já si nakonec vybrala Adbor Nemo v ekokuzi a je úplně dokonalej 🙂 jediná nevýhoda, že vajíčko nejde napojit na isofix, ale to sme vyřešili tak, že jsme koupili ještě jedno vajíčko přímo se základnou které bude v autě nastalo 🙂

maqggienka
9. črc 2015

Ahoj holky, já mám Tako Baby Heaven Exclusive, v hnědé barvě, ale s konstrukcí s klasickýma, velkýma, neotočnýma kolama 🙂 a naprostá spokojenost. Před týdnem jsme už nasadili sporťák. Kdyby byl zájem, můžu sem dát fotku.

barenacek
2. zář 2015

Ahoj holky, já jsem rozhodnutá pro Tako Baby Heaven Exclusive v šedé barvě. Spíš by mě ale zajímalo, jakou jste ke kočárku kupovali autosedačku? A máte některá foto? Děkuji 🙂

maqggienka
2. zář 2015

@barenacek Já kupovala na stránkách, kde jí k tomu nabízeli. Autosedačku vajíčko do 10kg, ve stejné barvě.

marki133
2. zář 2015

@barenacek My jsme kupovali normálně trojkombinaci, takže vajíčko bylo součástí.

maqggienka
2. zář 2015

http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kombinovane/...

Já kupovala tady. Akorát mám konstrukci z tohohle a korbu a tašku Baby heaven exclusive.

nagyl
16. zář 2015

Dobrý den. Můžu se zeptat jestli se tento kočárek vejde do panelákového výtahu? Máme ještě ten starý, bez bezpečnostních dvířek. A jak se vám za tu dobu osvědčil? Moc děkuji za informace... 🙂

marki133
17. zář 2015

@nagyl Ahoj 🙂, do výtahu se vejde (máme nový výtah). U známých, kteří mají starý výtah (takový ten, kde si dveře zavíráš sama) tak se ze šikma taky vejde. Dá se sklopit držadlo kočárku, tak to ušetří místo. Jinak já jsem s kočárkem spokojená moc, neměnila bych. Jediné malé mínus je slída u kočárku na suché zipy, ale není to nic hrozného. V diskuzi na začátku to už tady jedna paní zmiňovala, ale bravurně to vyřešila.

nagyl
17. zář 2015

Ahoj... Moc děkuju za info. Už ho máme objednaný v té bílošedé. Moc se na něj těšíme, akorát jsme měli strach, aby se tam vešel. Bydlíme v 5 patře, takže by to byla fuška tahat 😀 Tak přeji ať dál hezky plní svou funkci 😉

ginageorge
24. zář 2015

Holky je kočárek tako baby heaven exclusive dost vysoký? Nechci se k němu nějak moc ohýbat, jsem z Jižních Čech a nikde ho nemají abych si ho prohlédla. Mám 173 cm, přítel 178 cm.

maqggienka
24. zář 2015

@ginageorge Manžel má 180cm a dobrý. Máme teda ten s velkými koly.

mateska79
24. zář 2015

@ginageorge Já jsem chtěla také kočárek který je vyšší a tako baby heaven naprosto seděl já měřím 170 a přítel 190 tak že nějaký u země nepřipadal v úvahu.
A ručka jde také dát výš tak že na nás spokojenost 🙂

ginageorge
25. zář 2015

Holky a jakou máte doma barevnou kombinaci kočárku? Kupovali jste ho přes net aniž byste ho viděli nebo jste si vyzkoušeli na prodejně a kde? Dáte sem prosím reálné foto kočárku? 🙂 😉

maqggienka
25. zář 2015

@ginageorge Tmavě hnědou. A objednala jsem přes net, aniž bych ho předem viděla. Foto dodám nejpozději večer.

maqggienka
25. zář 2015

@ginageorge

Hluboký + sporťák

Stačí takhle nebo mám ještě nějaké fotky najít?

marki133
26. zář 2015

@ginageorge Foto našeho kočárku je na první straně této diskuze 🙂 - celokožený bílý. V reálu jsem ho při objednávání neviděla, objednávali jsme ho z katalogu na prodejně a musím říct, že ve skutečnosti je ještě hezčí než v katalogu 🙂

ginageorge
26. zář 2015

Holky Dekuju. Tak jsem pro nej taky rozhodnuta a objednam v cerveno sede kombinaci

nagyl
28. zář 2015

Ahojky...já ho taky objednala na netu a do té doby jsem ho naživo neviděla. Ale je opravdu krásný a dobře se ovládá. Kola jsou taky super 👌 Už se těším až v něm budu malou vozit 😉

ginageorge
29. zář 2015

Jéééé ten je tak krásný, Doufám že i ta výška u nás bude ok, jinak bych byla neskutečně zklamaná. 😒

ginageorge
29. zář 2015

@marki133 Ahoooj, asi už kočárek používáš, chtěla jsem se zeptat, našla jsi na něm nějaké mínusy? Co ti na něm vadí? a naopak co ti naprosto vyhovuje? 🙂

marki133
29. zář 2015

@ginageorge Ahoj, používám kočárek půl roku a jsem s ním moc spokojená. Jediné mínus a to už jsem tady zmiňovala na něm je - slída u hloboké korby na suchý zip. Ale není to nic hrozného. Jinak výšky bych se nebála, je opravdu dost vysoký a z hrůzou jsem včera zjistila, že sporťák je ještě vyšší ☹. Ale jinak je fajn, lehce ovladatelný, dobře se skládá do auta..prostě já bych neměnila.

marki133
29. zář 2015

@ginageorge A i ten kufřík je fajn. Manžel ho ze začátku nesnášel a teď na něho nedá dopustit, myslím, že je lepší než taška, protože je pevný. Drží v něm alespoň věci a i termoska s vodou pro kterou je tam vyhrazeno místo.

janajajova
9. říj 2015

Zdravím, mám tento kočárek také vyhlídnutý. Bohužel jsem ho zatím neviděla na živo a nikde v Praze ho nemůžu sehnat. Zajímalo by mě jak je to s jeho skladností do auta. Lze jej rychle složit? někde jsem viděla, že se musí sundat i kolečka, což si nedokážu moc představit, že je budu stále sundávat (u prvního dítěte jsem kolečka sundávala několikrát a pak to prostě vypadávalo, ale jednalo se o xlander). A také nevíte zda se dá ke kočárku koupit jiná taška? Kufřík je sice nádherný, ale včera jsem jej zkoušela na veletrhu v Letňanech (měli tam podobné kočárky od Taka s kufříkem) a nějak je to na mě moc složité (hlavně jednoho caparta mám a než bych to otevřela, tak mi asi utrhne ruku, když něco bude chtít).

marki133
10. říj 2015

@janajajova Ahoj, na skladnost je úplně super (to byl jeden z parametrů, proč jsme si ho vybrali). Složený je v cuku letu, když budeš chtít, můžu vyfotit. Jinak kolečko se sundat může, ale sundává se spíše, když ho chceš složit opravdu úplně, aby nezabíral ani kousíček místa na víc. Jinak za celý půl rok jsme kolečko ani jednou nesundávali, protože stačí když jsou přední kolečka nezaaretované a kočárek jde složit úplně do miniatury 😀. Jinak jak je to s taškou nevím, zkusit se s prodejcem domluvit. Nám kufřík vyhovuje.

janajajova
11. říj 2015

A můžu se jen zeptat, jak velký je Váš kufr auta? Manžel tomu moc nechce věřit. Byly jsme na výstavě a tam měli od taka velice podobné kočárky (hlavně rozměry) a jemu přijde že je to veliké a do našeho auta se to nevejde (Ford Fusion). Mě přijde že jo, ale znáte to 🙂 S tím kufříkem nevím, mě se moc líbí, i vnitřek mi přijde, že se tam věci lépe srovnají, ale na druhou stranu si nedokážu představit, že ten kufřík budu rychle otevírat jednou rukou. Nebo je to asi jen o zvyku. Pokud by to šlo vyfotit jak placaté to je když se složí, budu moc ráda. Děkuji
@marki133

marki133
11. říj 2015

@janajajova My máme Ford Focus v combiku. Manžel mi teď říká, že do Vašeho kufru se asi nevejde. Jedině na výšku, ale korbu by jste už museli dát na sedadla. Fotku pošlu hned zítra 🙂

marki133
11. říj 2015

@janajajova A ke kufříku, jednou rukou otevřít opravdu nejde v téhle jediné věci je nepraktický.

ginageorge
12. říj 2015

Tak jsem kočárek objednala na slepo z prodejny v Ostravě, je opravdu nádherný, jak říkáte, krásně vysoký, hezčí než na fotkách. Jsem moc spokojená. Mě se do auta vejde v pohodě, mám ford c-max.

janajajova
12. říj 2015

Tak já jsem nakonec hledala rozměry složeného podvozku a je naštěstí menší než byl první kočárek Xlander asi o 7 cm, takže do auta se podvozek vejde určitě. Hluboká korba byla i předtím dávána na přední sedadlo spolujezdce, tak to se dá teď zas, ale když pojedeme všichni, tak to bude složitější. No hold to bude chtít větší auto- no co, malé bude mít nový vozík proč né i velký že 🙂 Jo a prodejce psal, že nakonec lze kufřík vyměnit za jinou tašku. Takže myslím, že jsem rozhodnutá.