Kočárek Tako Baby Heaven Line, máte někdo zkušenost?

sendoska
28. lis 2012

Uvažuji nad koupí toho kočárku... tak budu za každou zkušenost vděčná 🙂 http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-baby...

sendoska
autor
7. kvě 2013

@mareskaa Tak já jsme si nakonec pořídila Balilu hnědou. Zatím stojí v obýváku 😀 vypadá moc hezky 🙂 Jen čekám až se malý narodí a vyjdeme do ulic.

jj_jj
9. kvě 2013

zdravím, tak se nám po měsíci vrátil podvozek z reklamace. No měl přijít ten náš opravený (ne nový), ale přišel nám nějaký jiný používaný. (my jak je vidět na obr. měli šedou rukojeť, teď přišla černá). No ale je to funkční, tak aspon že tak.
Jinak jsme na to už dnes na zkušební jízdu naklapli sporťák a moc úzký není. Ono jak je tam ta vnitřní konstrukce, tak tam to má 32, ale když jsme to dali do lehu, tak je to širší. No uvidím, jak to pak případně ta šířka bude na starší sedící, teď zatím dobrý.
No doufám, že to teď nějakou chvíli vydrží. Ideálně až do těch tří let, jak někde slibují 🙂
Zlomte vaz

bebinka_cz
14. kvě 2013

Dobrý den, milé těhulky, co se týče kočárku Tako Baby Heaven Line, budeme je mít v nabídce koncem měsíce. Tento typ kočárků patří ke kombinovaným, obdobným jako jsou Tako Warrior, Tako Alive, Tako Captiva, Tako Jumper X. Co se týče značky Tako, reklamace jsou většinou na kolečka, ale tato firma Vždy vyšla svým zákazníkům vstříc a veškeré reklamace (aspoň u nás) byly uznány. I když závada byla způsobena nesprávným užíváním, především přefoukáním koleček nad daný limit, který je uveden na plášti kolečka. Většinou se jedná o 0.8 bar.

lusany
15. kvě 2013

@bebinka_cz Dobrý den, myslím, že u tohoto kočárku je hlavně problém s rámem podvozku, většinou tam mají špatně navařené ty přední kolečka. Jak dlouho trvá, než se u nového kočárku vyreklamuje ten špatný podvozek?

vanessaa666
17. kvě 2013

Dobry večer, zrovna koukám a shaním recenze na kočár Baby heaven line koukam že mam uplně stejný jako Alex01 , ale vyskytl se problém, mám špatně svařenou konstrukci vepředu , když nemám přední kolečka zaaretovaný tak se mi kývají do stran a celé se to naklání až k prasknutí celé přední kontrukce mám to na reklamaci ale firma Tako se ohrazuje tím že jsem s tím nepřišla hned ale až po dvou měsících užívání.Je snad jedno za jak dlouho s tím příjdu když chyba je ve výrobě . Myslím si že za ty peníze bych bych měla mít funkční kočár se zárukou na dva roky a ne jezdit s tímhle 3 roky, tak uvidíme jak vše dopadne....Máte taky nějaké zkušenosti s reklamací u Taka?

vitpetula
19. kvě 2013

Ahoj, kocarek jsem koupila kvuli velke korbicce, jelikoz se nam mala narodila ted v lednu. Jsem s nim velice spokojena, mam nejakych 166cm a kocarek je na me akorat vysoky, a zase tak tezky neni, uz jsem byla nucena jej vynest do saliny sama a dalo se to. A vetsi ulozny kosik taky neni na skodu. Opravdu jsem rada, ze jsem si jej vybrala, v zime se tam vejde krasne i fusak.

bebinka_cz
20. kvě 2013

@vanessaa666 Dobrý den, co se týče reklamací od firmy Tako, nejsou zde problémy, pokud je něco v nepořádku vždy to opraví. Domnívám se že problém s opravou není na straně výrobce ale prodejce. Nehledě na to že do 6 měsíců máte nárok při první reklamaci požadovat v případě uznání reklamace nové zboží. Toto musíte uvést při zahájení reklamace. Ještě k tomu Taku, ikdyby firma reklamaci neuznala např. z důvodu poškození ze strany zákazníká, vždy aspoň nám dodala např. náhradní díl, nebo sjednala opravu ale mimo reklamaci. Nejspíše jste si vybrala špatného prodejce. Podělte se s náma kde jste kočárek zakoupila.

vanessaa666
20. kvě 2013

@bebinka_cz Kočárek jsem kupovala v prosinci a syn se mi narodil v unoru a uz tak po mesici se vada projevila koupila jsme ho v jednom obchudku v Karlovych Varech ale podle me je to vyrobní vada pac prední kolecka jsou spatne svarena a moc naklonena dopredu.Nevim co dal , odnesla jsem to zpatky prodejci a ten to posle primo do taka na reklamaci tak cekam na odpoved....

lusany
20. kvě 2013

@vanessaa666 Úplně vím, z vlastní zkušenosti o čem mluvíte. Minulý týden mi přišel tenhle kočárek a došlo na obávaný problém se špatně svařenou konstrukcí u předních koleček, opravdu nechápu jak to Poláci mohou vůbec pustit z výroby. Taky jsem zvědavá jak dopadne reklamace a zda už rám bude v pořádku. Jinak by to byl skvělý kočárek, protože třeba oproti Laretu je prostornější.

vanessaa666
23. kvě 2013

@lusany : Já taky čekám jak dopadne reklamace už je to týden a pořád se mi nikdo neozval,souhlasím s Vámi také nechápu jak tohle mohou pustit z výroby kort když je to pro malé miminka tak by na každý výrobek měla být atestace zvlášť,kolikrát se mi stalo že při sjíždění z obrubníku se mi celá ta přední kontrukce tak ohla že málem praskla a nechci si ani představit ty následky kdyby mi sletěl kočár i se synem.

lusany
24. kvě 2013

@vanessaa666 Tak já už mám druhý podvozek, a mohu Vám říct, že Poláci si s tím těžkou hlavu nedělají, některé šroubky jsou nedotažené a to jich tam moc není, protože jsou tam spíš nýty. Ale snad už je přední konstrukce dobře navařená a bude podvozek sloužit. Kdyby náhodou ne, mám zjištěno, že na tenhle kočárek pasuje i podvozek z Tako acoustic na pevných čtyřech kolech. Doufám, že už s kočárkem další problémy nebudou.

vanessaa666
25. kvě 2013

@lusany Já mám teď od prodejce zapůjčenou konstrukci z Tako acoustic a upřímně vám řeknu že než abych měla tuhle kontrukci na stálo tak si radši koupím nový kočár, ta konstrukce je strašně težka oproti Tako baby heaven line dělá mi problém vynést jí po schodech domů tak jí musim nechávat v kufru auta a i to dá dost práce a uložný košík vypadá jak nákupní,nemohu tam nic dávat protože se to šoupe po zemi skoro a vše je pak špinavé od prachu ze země..... 😒

lusany
25. kvě 2013

@vanessaa666 Tak aspoň, že Vám zapůjčili nějaký podvozek a můžete zatím jezdit. No děkuji Vám za Vaši zkušenost, já ten podvozek z Acousticu zkoušela jen v obchodě a taky mi to moc nevyhovovalo, tak doufám, že už bude podvozek ok, a na tenhle bez otočných koleček nedojde.

alex01
17. črc 2013

Zdravím všechny,
zvažuji prodej kočárku Tako Baby Heaven Line, dvojkombinaci, v černo béžové barvě, kupovaný v lednu 2013. Cena 6400,– Měl by někdo zájem? Kočárek je jako nový. Na požádání zašlu fotky. Okres Nový JičínDostali jsme golfky a tak ho užmoc nevyužijeme

tentujka
17. srp 2013

Ahojky, mě se líbí tako Ballila, co si o něm myslíte? Chtěla bych pevná nafukovací kolečka(potřebuji kočár do terénu a do sněhu-otočná prý dostávají zabrat a ve sněhu moc nejezdí) a hlubší korbičku a vyšší rukojeť(manžel je vysoký),jinak do patra ho nosit nebudu,jen aby se dobře skládal do auta.Díky za info,nemám žádně zkušenosti 🙂

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

zlaticko22
30. bře 2014

Dobrý den prosím o radu...jestli nemá někdo zkušenosti co bych měla dělat....
máme kočárek tako heaven line a už jednou po půl roce užívání nám rupla konstrukce ve sváru na zadním kolečku. Reklamace proběhla v pořádku,vadu opravili....Teď se mi zlomil celý předek v konstrukci...Bohužel je na kočárek jen 12 měsíců záruka a už to máme měsíc po.. Je možnost přímo u společnosti Tako zřídit opravvu na naše náklady nebo koupit novou konstrukci??? kolik by to tak stálo? nebo se s tím mám rozloučit a nemine mě nový kočár??? Chce se mi z toho úplně brečet. děkuji za rady

kubinkov
30. bře 2014

@zlaticko22 Kočár vyhoď, určitě to není poslední závada a kup si z druhé ruky něco kvalitnějšího, lehčího a hezčího. Neměla by být záruka 24 měsíců? A doba opravy (reklamace) se odečítá, tak možná záruku ještě máš. 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=73721442&tab=3
( Není to můj inzerát, jen jsem s tímto kočárkem byla nadmíru spokojená)

zlaticko22
30. bře 2014

@kubinkov taky jsem doufalaže je záruka 24 měsíců...ale na záručním listu je napsaná pouze 12 měs. a dobu opravy jsem už přičetla a nevychází nám to..ach jo...kuknu,děkuji

zlaticko22
1. dub 2014

supeeeer...mám štěstí,že jsem kočárek kupovala v tak skvělé prodejně,kde mi ikdyž je po záruce kočárek vzali do opravy a půjčili na dobu opravy úplně nový kočárek,abychom měli čím jezdit....jsem štastná...po vyřízení budu kočárek prodávat a už nikdy víc

zanett29_
12. led 2016

@vitpetula Ahoj Jsem Taky mensiho vzrustu 160cm A Mám strach, Aby Na ME nebyl obrovsky. Mohla by jsi poslat foto Já držíš kočárek? Dekuji