Kočárek Tako Baby Heaven Line, máte někdo zkušenost?

sendoska
28. lis 2012

Uvažuji nad koupí toho kočárku... tak budu za každou zkušenost vděčná 🙂 http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-baby...

misa21
24. únor 2013

já popleta si neuvědomila, že sme celý komplet fotili hned jak nám ho dovezli🙂 tak tady nějaké foto.... 😎 ale je to foceno večer takže nic moc kvalita 😒 snad se bude líbit....

sendoska
autor
27. únor 2013

@misa21 tak ta zeleno-šedá varianta je teda Mooooc hezká!!! 🙂 děkuji za fotečky

misa21
27. únor 2013

není vůbec zač 🙂

jessicaa
7. bře 2013

Ahoj holky, prosím, vy které již máte tento kočárek, mohly by jste mi napsat jak se vám dává nákup do košíku pod kočárkem, když už máte sporťák? Jelikož mi přijde, že je tam strašně malinký prostor. Děkuji Vám

ivatt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alex01
20. bře 2013

ahoj, ta šedozelená je fakt moooc hezká. Teď lituju ještě víc, že jsem si vzala ten béžovo černý 😒

sendoska
autor
20. bře 2013

@alex01 jak se s kočárkem jezdí?

alex01
27. bře 2013

@sendoska jezdí se dobře, akorát mi začínají vadit ty přední kolečka, převážně je mám bloknuté, hodně se viklají a celkově mi příjde kočárek trochu nestabilní??!!

sendoska
autor
27. bře 2013

@alex01 ty mě strašíš ☹ my si pro kočárek jdeme, až na konci dubna, ale už bych si nechtěla vybírat jiný... ☹ A můžu se zeptat jak to myslíš , že se viklají? Kamarádka má třeba X-lander a ty přední kolečka se jí jako by přetáčí ( z ničeho nic jí jedno kolečko třeba začne viklat ze strany na stranu) a nekdy se jí i jedno kolečko jako by blokne a nechce jet.. ale tohle prý dělají skoro všechny kočárky co mají otáčecí přední kola ... myslíš tohle?

alex01
28. bře 2013

@sendoska jj, něco takového myslím. On ten kočárek se jinak vozí když je prázdný (když jsem ho zkoušela v prodejně) a pak když tam máš např. 7.,5 kg miminko. Je dost vysoký a prostorný, to ano, oproti jiným kočárkům to je "pan kočárek", všechny kočárky kámošek jsou vedle něj jako trpaslíci 🙂

alex01
28. bře 2013

@sendoska a jakou barevnou variantu sis nakonec vybrala? 😉

sendoska
autor
28. bře 2013

@alex01 Nakonec budu mít nejspíš tu zeleno-šedou 🙂 ale ještě trošku uvažuji nad tou hnědou .. ještě mám čas na rozmyšlení měsíc 🙂 ... Jinak to s těma kolečkama (ta viklavost) asi je už úděl těch kočárků co mají otočné kolečka ☹ od kámošky má uplně jnou značku ( ted nevim jakou) ale dělá jí to to samé ☹

alex01
28. bře 2013

@sendoska snad máš pravdu s těmi kolečky, ale docela mě to štve. Dneska mi kočárek pochválila kamarádka, prý se jí líbí nejvíc to, že má neutrální barvu, což má vlastně pravdu, hodí se k němu všechny barvy. Potkala jsem některé maminy, které měly třeba sytě zelenou barvu kočárku a k tomu modrou bundu, no vypadalo to jako pěst na oku.. 😉

sendoska
autor
29. bře 2013

@alex01 a nezkoušela ses zeptat prodejce , co to s těmi kolečky může být a zda by to nebylo na reklamaci?? ..

alex01
29. bře 2013

@sendoska abych byla uprimna, tak zatim nemam vubec cas, ale ted jsem se ptala kamaradky, co ma podobny kocar, a delalo ji to taky, pak jak ho zajezdila, tak je to pry lepsi 😒

jj_jj
30. bře 2013

Tak já s tímto kočárkem jezdím od října a naprostá spokojenost. Vyborně se ovlada, oproti kamaradce mi přijde, že mám lepší ovládání aretace předních kol – využívala jsem letos dost, když padal sníh.

lusany
30. bře 2013

@jj_jj Zdravím, a co sporťáček máte ho už vyzkoušený? A v jaké barvě kočárek máte?

jj_jj
30. bře 2013

@lusany máme šedo-žlutý. Aktuálně je nám 5 měsíců, takže jsme plně spokojeni s korbičkou. Je tam dost místa i s fusakem a když byly mrazy tak se vešla i deka navíc. Teď občas polohuju záda, prcek spokojeně pokukuje. Na sporťák se chystám až se posadí, což je ještě dost času

lusany
30. bře 2013

@jj_jj A jak jste spokojená s jízdou ve sněhu a s materiálem potahové látky? To je len, nebo látka?

jj_jj
30. bře 2013

materiál len, spokojenost - i ta svetla zluta neni nijak zaspinena. Drobny dest to nepropusti, ale pri velkem davam plastenku. Ten nanoznik mi jednou spadl a dost se umazal, tak jsem ho normalne vyprala a i tak ty kapky na tom stoji a nevsakuji se.
S jizdou jsem moc spokojena, kdyz nebyly prohrnute chodniky, tak jsem zajistila kolecka a jelo se. Jinak je mam porad volne, mam rada, ze klidne jednou rukou otocim na petniku 🙂

lusany
30. bře 2013

@jj_jj Děkuji, a nebyla by jste tak hodná a nedala sem nějakou fotečku kočárku?

jj_jj
30. bře 2013

@jessicaa zdravím, sportak jeste nemam ale i kdyz je korbicka, tak se to tam dava spis po castech. Ale on je tam takovy sikovny zip. Ten kdyz se rozepne, tak se tam manipuluje celkem sikovne

jj_jj
30. bře 2013

@lusany no,kdyz my ho nemame nejak extra nafoceny a rodinne foto sem davat nechci 🙂 tak jen jednu z terenu

lusany
30. bře 2013

@jj_jj Chápu, děkuji za fotečku,stačí tahle 🙂

crazy_girl3
11. dub 2013

Přidám svou trošku do mlýna. Kamarádka ho má, jezdíme pravidelně na procházky a je strašně pohodlný. Lehce se tlačí a je dobře ovladatelný. Zkoušel ho i manžel, jestli by mu vyhovoval a byl spokojený. Kola jsou dost daleko od sebe, takže se nekopal a výška mu vyhovovala (má 186cm a já 173). Kobrička je vysoko, takže nemáte dítě "u kolen". Kamarádky prcek má 7 měsíc a pořád se vleze do hlubéké korby i s beránkem. Takže jsme pro něj rozhodnutí. Teď už jen barvu, moc se mi líbí ta černo-béžová, ale raději bych to viděla na živo

jj_jj
12. dub 2013

hm, tak bohužel musím své nadšení trochu zchladit. Praskl nám svár na rámu, podvozek je akorát v reklamaci. O průběhu, času, přístupu a výsledku podám info. Akorát musím sehnat u známých nějaký prozatimní na vycházkování 😒 ach jo

sendoska
autor
16. dub 2013

@jj_jj tak to je smůla ☹ jak pokračuje reklamace, uznali to? My si pro kočár jedeme zítra (vybrat barvu) ... tak snad budeme mít štěstí na naky dobrý Kus.

jj_jj
16. dub 2013

@sendoska tak v obchode dobre, tam to vzali. Uz je to odvezene do Polska, tak uvidime, jak se k tomu vyjadri odbornici 🙂 no kdyz to dobre pujde, tak za 2 tydny snad budeme mit novy kus.

sendoska
autor
16. dub 2013

@jj_jj my už snad za 14dní budeme mít svůj kočárek 🙂 snad se tím vaším v Polsku poučí a pošlou nám naky co nepraskne 😀 .. Ještě, že tam je ty 2 roky záruka 🙂 (ale mohli by dávat v případě reklamace náhradní vozidlo jako u auta 😀 )

mareskaa
29. dub 2013

Nemáte někdo zkušenosti se sporťákem? Slyšela jsem, že je hrozně uzounký přes ramena. Rozmýšlím se nad barvičkami a líbí se mi černý puntík, ale nikde nemají obrázek sporťáku a nikde jsem neviděla ani obrázek autosedačky. Ještě se mi líbí cappucino, ale to bude asi náročné na údržbu a v černé se asi malý upeče. Tak ještě zvažuji Balilu 🙂