Kočárek Tako Ballila Acoustic, máte někdo?

rennnka
16. dub 2012

Prosím o Vaše názor na tento kočárek, popř. pouze ke značce Tako - jaké jsou výhody a nevýhody tohoto kočárku?

rennnka
autor
16. dub 2012

Opravdu nemáte nikdo zkušenosti se značkou Tako?

mmisul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cinkylinky
10. říj 2012

Zdravím, taky zvažuju koupi této trojkombinace. Jak jsi se nakonec rozhodla, můžeš mi poreferovat o tomto kočárku?

lucikpraha
16. říj 2012

zdravim tako ballilu mám trojkombinaci a máme jí tedka skrem 9 měsíců a kočárek je úplně suprovej jen na brdy se musí dávat pozor🙂 🙂 projede všechno a ani neni širokej a kola držej takže můžu doporučit

mmirunda
2. led 2013

@lucikpraha Ahojky, já uvažuju o tomhle kočárku. Není nevýhoda, že přední kola nejsou otočný? Jak se s tím jezdí dá se to?

handule
14. únor 2013

Ahoj, někdo další s praktickými zkušenostmi s tímto kočárkem? Hodně o něm uvažujeme - @mmirunda jezdí se s ním skvěle (v porovnání s ostatními kočárky, které mají většinou otočná přední kolečka a vždycky mi to s nimi zatáčí k jedné straně 😅 ) a hlavně je úžasně houpací a má fajn výbavu. Jediné minus je ten sporťák, vůbec se mi nelíbí ☹ Tak přemýšlím, že k němu poté pořídím solo sportovní kočárek.

makiska1
17. únor 2013

ahoj, přemýšlíme nad tímto kočárkem, pro chlapečka šedý, pro holčičku vínový, tak bych taky uvítala nějaké "uživatelské" recenze 🙂

lucikpraha
31. bře 2013

mmirunda@ já ho používvala hlavně v terénu a tam se mi osvědčil. Tedka ho používám i ve městě a vůbec bych neřekla že by to byla nevýhoda jezdí se snim výborně a myslím že už je i výhoda to houpání a ten komfort co to miminko v tom kočárku má. Malá v něm měla a i tedka má dost místa🙂

zuzamik
23. srp 2013

Ahojky, taky nad tímhle kočárkem uvažuji, je tu prosím někdo další se zkušenostmi?? Popř. Nemá tu někdo verzi Exclusive 2013? Má jinou povrchovou látku, tak by mě zajímalo, jestli je na čištění lepší, než klasika...

rennnka
autor
25. srp 2013

Maximálně spokojená - jezdíme už rok a zatím bez problémů. Perfektní na údržbu - jde celý vyprat. Bohužel už jsme jednou píchli, ale v cykloservise pohotoví - během tří hodin jsme opět jezdili. Nevýhoda - špatně brzdí - musí se hodně dupnout, taška nemá dlouhé ucho - tudíž lze nosit pouze v ruce (ne přes rameno křížem), u sporťáku špatné řešení "pásů" (nevím, jak to řeší jiné sporťáky). Máme vínový - i na kluka a jsme ve městě jediní... šedivých tu jezdí hapakuk 🙂 A musím říct, že nám ho všichni chválí. Neměnila bych.

prcccek
5. led 2014

Potřebovala bych se zeptat, máme kočárek Tako acoustic a zjistila jsem jeden problém u kol :( je tady někdo takový kdo by zažil problémy s koly? Vypadá to, jakoby byla osmice u všech 4 :(

jajinka25
25. bře 2015

prosím je houpací???? 😵

jochmar
8. kvě 2015

Je houpaci. Je boží ❤❤❤

barasabatova
21. kvě 2015

Ahoj, potřebovala bych poradit jaká autosedačka a adaptéry pasují na tako ballila acoustic?

cinkylinky
26. črc 2016

Zdravím, koupila jsem si tento typ kočárku v šedé barvě v r. 2013 a nemohu si ho vynachválit. Teď v něm spinká i moje druhé dítko. Hledala jsem 4 pevná kola, velkou korbu a jako ženská samozřejmě neotřelý a mému oku lahodící design. Byla to láska na první pohled. Je to prostě krasavec a byl mi tento kočárek i mockrát pochválen. Co se týká poruchovosti, žádný problém nebyl až na polohování zad u sporťáku. Bohužel vnitřní mechanismus polohování je plastový, a tak se časem opotřeboval. Nechala jsem vyměnit za kovový, tak to už bude napořád. Jinak jízdní vlastnosti supr, pro mě plusy pevné čtyřkolky nahradily ten jeden mínus /zvedání kočárku při ostrém zatáčení/. Ale s tímto jsem počítala od začátku. Za mě opravdu povedená koupě.

konik_mischel
2. srp 2016

ahoj, prosím o zkušenost - není těžký? Našla jsem , že váží celkem cca 17 kg, oproti jiným třeba o 7 kg těžší - pociťujete to nějak? Bydlíme v kopcovitém terénu, tak ybch nerada vláčela víc kilo, než je nutné... 😉
@handule
@lucikpraha
@lucikpraha
@rennnka
@jochmar

handule
2. srp 2016

@konik_mischel my nakonec poridili jiny

rennnka
autor
2. srp 2016

@konik_mischel Za mne teda super... nepociťuji, že by byl nějak extra těžký...

babuna
2. srp 2016

@konik_mischel ahoj já jej mám už doma - stejný jako máte v profilu ve fotkách ten hnědý a nijak těžký mi nepříjde - v pohodě jej naložím do auta vleze se do kufru (Suzuki SX4) dobře se s ním manipuluje a je příjemně vysoký což si pochvaluje zejména manžel a tchýně 🙂 zatím nevyzkoušeno s prťavcem - ještě se nerozhodl na nás podívat 🙂 a dává si na čas 🙂 kupovali jsme jen tu dvoj kombinaci - hluboká/sporťák , vajíčko máme půjčené jiné 🙂

konik_mischel
2. srp 2016

@barasabatova nám bylo řečeno, že se k taku kupuje adaptér asi za 500 - řešili jsme sedačku Maxi cosi nebo Cybex

konik_mischel
2. srp 2016

@rennnka díky! Líbí se mi taco acoustic a bak adamex barletta, tak hledám pro a proti u obou, zatím nemám rozhodnuto 🙂

konik_mischel
2. srp 2016

@babuna díky, přeji ať miminko vykoukne brzy v pořádku na svět a děkuji za informaci. Nemáme velký kufr, budu asi často jezdit sama, tak nechci tahat těžkou krávu, ale zase... je krááááááásný!

babuna
2. srp 2016

@konik_mischel prave ze my mame tez maly kufr ;) ale pripadne se vyuzije zahradka a hodi se to na strechu ;) podvozek jde paradne slozit on je o dost uzsi nez jine coz me prekvapilo ;) chce si to odzkouset nekde v obchode ja ho okukovala u mamin pul roku 😀 po meste ;)