Kočárek Tako Captiva Mustang 2012

blackpearl25
8. led 2012

Ahoj holky. Prosím máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Příteli se moc líbí, ale já si jim nejsem jistá, zda se pro něj rozhodnout nebo ne... Moc děkuji za odpovědi.

kubinkov
8. led 2012

@blackpearl25 Je to těžký polský kočár, který má všechny problémy jako ostatní Tako. Jsou kočárky lehčí a praktičtější za podobnou cenu, v kvalitě o několik tříd výš.
Třeba tento:

https://www.youtube.com/watch?v=PV1eQjJhlKU


http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/2094

blackpearl25
autor
8. led 2012

Děkuji, ten mustang se nám líbí kvůli vzhledu.

misnek
9. led 2012

Ahoj kočárek Captiva Mustang je ve skutečnosti nádhrený..síce je pravda že je o něco těžší ale někomu to nevadí..pokud je to kočárek také do terénu.Záleží kde ho budeš používa.A ja jsi myslím že všude🙂Zas má stabilitu.Ono po pravdě pokud má kočárek nafukovací kolečka a větší kolečka tak je samozřejmě težší a nemusí to být od začky Tako.Doporučuji se na něj podívat osobně a posoudit sama.Podobný od značky Tako se vyrábí ,je to novinka kočárek Laret,ten je lehoučky je z alu konstrukce a to ovladání je užasné,také je vhodný do terénu a má nafukovací kola .Tak se podívat i na tento typ🙂

kubinkov
10. led 2012

@misnek Tako Laret vůbec není lehký natož lehoučký. Konstrukce má 10kg a sportovní nebo hluboká nástavba 6 kg. 16 kg už se docela dost. 😝

misnek
11. led 2012

Ano podvozek má 10kg ale včetně koleček...nekteré váhy konstrukci u jiných typu kočárku jsou psané bez koleček a konstrukce nejsou s Alu-tj odlehčené.
Kočárek Laret je lehký oproti podvozku Captiva.
Doporučuji se blackpearl25 přesvědčit sama a posoudit.
Ja osobně kočárek na podvozku Laret doporučuji.

kubinkov
12. led 2012

@misnek Je vidět, že máš přehled. Když se podíváš na stránky Taka, tak má u všech konstrukcí stejnou váhu a odlehčenou Alu konstrukci uvádí velká většina výrobců kočárků. Za to se schová opravdu kde co... 😒 Ale trvám na tom, že 16-tikilový kočár je těžký.

misnek
12. led 2012

Dobrý den,přehled mám..🙂mám 8 letou praxi a zkušenost s prodejem kočárku..takže můžu porovat a posoudit.
Hlavně jsem to psala blackpearl25 aby jsi kočárky šla osobně prohlédnout a zkusit co by ji vyhovovalo.Psala jsem jen názor na kočárek Captivu. 🙂 Jinak idealní kočárek neexistuje...
Poroto jsi každý musí vybrat sám komu by co vyhovovalo🙂
Ono co se týče popisek na stánkách e-shopech tak hodně jsi každý popisky stahuje..a pak vznika to že ke každému produktu je stejná popiska...🙂takhle to chodí🙂

zlatickon
4. bře 2012

Ahoj holky,omlouvam se ze jsem vam sem vlesla ale mam dotaz.Nevíte někdo jestli jde na kocarek Captiva mohikan nasadit autosedačka Maxicosi cabrio?Děkuji za odpoved

misnek
4. bře 2012

Ano na podvozek Captiva lze nasadit autosedačku Maxi-cosi,ale musíte jsi dokoupit adaptér od zn .Tako na autosedačku Maxi -cosi http://www.kocarky-levne.cz/autosedacky/adapter... 😉

rammar
24. črc 2012

řekla bych, že pokud chce člověk pořádný kočárek s dostatečně velkou korbičkou, žádnou mini, pořádná kolečeka atd.,tak to něco asi vážit musí,ne??Já teda nehodlám kočárek nosit na zádech,takže s těmi 15 kg plus minus počítám.. 😎

jita27
27. črc 2012

Ahojky, po hodinách brouzdání po netu a čtení různých recenzí na kočárky, jsme se i přes nepřízniví ohlasy na kočárky Tako pro tuto značku rozhodla. Sestra má také Tako Jumper a je sním spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro Tako Captiva Acustic a včera jsem si pro něj byla v obchodě, jsem z něho doslova nadšená, kupovala jsem ho v Brně v Růžovém Panterovi, prodavečky byly velice milé a ochotné. Tak doufám, že nám bude dobře sloužit 🙂, už se nemůžu dočkat až v něm malou budu vozit 🙂

alesea
6. lis 2012

ahoj všem, chtěla jsem poprosit někoho, kdo má Tako Captiva, jak je to s velikostí korbičky? Mě přijde šíleně malinká a sporťáček taky miniaturní, vejde se tam mimčo v pohodě?

tarien
6. lis 2012

Mně by zajímala hlavně sporťák, taky mi přijde menší...nejezdíte s ním už někdo?

@alesea Taky řeším stejný problém. Já přemýšlím nad Tako laret (menší korba, přijde mi, jak je odlehčený, snadno převrátitelný - zvlášť kdyby se na něj za řídítka pověsilo nějaké dítko), Tako captiva (ten je těžší, bytelnější, nejstarší typ - cenově vychází nejlíp - zatím asi favorit) a Tako baby haeven 2012 (tam jen korba asi nejlepší - největší, celkově je lehčí, zase je ale nejdražší). Sporťáky mají asi víceméně stejné...viděla jsem tedy jen sporťák od Tako baby haeven 2012...

alesea
6. lis 2012

My jsme viděli ten captiva mustang v obchodě, konstrukce fakt úžasná, bytelná, manipulace skvělá, brzda šla dobře (narozdíl od Dorjanu ten mi nešel odbrzdit) ale ta korbička uplně mini.... Dorjan měl skvělou hlubokou prostornou korbu, ale u toho taka uplně mini pidi o odst menší... jenže manžel tenhle kočárek chce, že přeci když ho prodávají tak se tam dítě musí vejít, jenže chci koupit beránkovej fusak a to teda nevim, jak se tam vleze, dle mého nevleze... i ten sporťák mi teda přišel pidi maličkej... jinak je krásnej, proč ty kočíky musej dělat tak malý ☹

zl_janinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zl_janinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kleik
1. pro 2012

@zl_janinka V jakém obchodě ty adaptéry prodávají? Mají eshop? A pokud ne, kde v Ostravě ta prodejna je? Moc díky!

zl_janinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eleanor82
5. dub 2013

@kubinkov Zdravím. Jen jsem chtěla zareagovat na Váš (kubinkov) příspěvek ze dne 8.1.2012. Ta nabídka kočárku o třídu výš za podobnou cenu. Hlavně ten odkaz přímo ke koupi. Nechci do toho nějak vrtat, ale cena trojkombinace Taka stojí skoro stejně jako Vámi propagovaný kočárek pouze ve sportovní verzi.
Dále bych chtěla podotknout, že ve trojkombinacích je velikost hlubokých korbiček skoro stejná (alespoň z informací z netu a e-shopů). Větší korbičky bych tipovala pouze na samostatné hluboké kočárky.
Každopádně Tako Captiva Mustang mám. Jsem s ním nadmíru spokojená. Vypadá dobře, je stabilní, lehce ovladatelný, snadný ke skládání, spousta doplňků v ceně.
Na závěr taky všem doporučuji, aby se na vytipovaný kočárek šli podívat osobně. Protože 100 lidí - 100 názorů. 🙂 Hodně zdaru! 😉

kubinkov
5. dub 2013

@eleanor82 Ten kočárek Icoo je hluboká i sportovní verze v jednom. 😉 A měla jsem polský kočárek a byla jsem s ním celkem spokojená. Měla jsem i jiný "nepolský" a nedalo se to srovnávat. Všechno bylo jiné a fungovalo to lépe... Od brzdy přes údržbu až po přebalovací tašku. Když dva dělají totéž, tak to nemusí být totéž... 🙂

eleanor82
6. dub 2013

Aha, tak to jsem si nevšimla a omlouvám se. Ale autosedačka, v ceně nějakých 1500,-, u toho není. 🙂

terdas
22. dub 2013

Také má vybraný kočárek Tako Captiva Mustang. Bohužel jsme sice neměla možnost si ho pořádně prohlédnout. Ale na první pohled mě naprosto uchvátil. Žádný jiný mě na první pohled tak nezaujal. Je možné, že je těžší, ale zase bude stabilnější. Na procházky budeme chodit hlavně do lesa, takže se domnívám, že tento typ je ideální.
Díky eleanor82 jsem se konečně rozhodla 😀

eleanor82
22. dub 2013

Tak to mně nesmírně těší, že jsem dopomohla k rozhodnutí. 🙂 Já každopádně svůj výběr nelituji, tak snad ani Vy nebudete. 😅 🙂 A kolečka jsou nafukovací a hrubá, takže do terénu ideální. 🙂

nicky_jh
6. zář 2013

Ahoj, dnes jsem byla v prodejně, kde měli různé modely taka a nějak se nemůžu rozhodnout mezi Laretem a Captivou, jsou tam nějaké větší rozdíly? chci kočárek především do terénu, časté skládání ani nošení neplánuji, hlavně aby byl odolný a stabilní i ve sportovní verzi

gable
7. zář 2013

@nicky_jh ja jsem byla moc spokojena s hlubokou korbou (tako Captiva Mohican) ale sportak katastrofa. Pri nasazeni sportaku po smeru jizdy a polozeni zad zcela do lehu se mi i s mimcem prevracel. Kdyz jsem se o tom bavila s jinymi maminkami,co maji Tako kocarek,tak mely stejny problem. Takze pikud mas jeste cas,vyber jiny kocik a dukladne zkoumej sportovni korbicky, v te stravi mimco nejvic casu. Ted bych si koupila Hartan,jsou velke, spolehlive a pohodlne pro prcky 🙂

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!