Kočárek Tako City Move 2013, máte zkušenost?

tep78
24. únor 2014

Máte prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem? Zamilovala jsem si ho na první pohled, jen se bojím jestli korbička není moc úzská. Taky si říkám cca 14 000 za kočárek z Polska, tam se vždycky dali sehnat kočárky apod za "pár babek". Nejde ani tak o tu částku, ale po informacích o posypové solí v potravinách a podobných "vychytralích" akcí polských sousedů, bych se Vás ráda zeptala... STOJÍ KOČÁREK OPRAVDU ZA TO??? Budu moooc ráda pokud ano 🙂

lucifereeek
24. únor 2014

nevím jak tady tenhle, ale Tako rozhodně není šunt. Sice je z Polska, ale myslím si, že je to kočárek za rozumnou cenu-aspoň ten náš, doma mám Tako Warrior a platila jsem za něj něco přes 7tis. a spokojenost, má vše co jsem chtěla a slouží pořád a v pohodě, žádné reklamace, vady, atd. A věřím, že se v něm bude vozit i druhý prcek 😉 Jo a do hluboké korbičky se vlezla i fusakem do 9měs.

prapodivna
25. únor 2014

Polské výrobky samy o sobě nemusí nutně znamenat nekvalitu, každopádně co jsem četla jiné reference na tuhle firmu, tak s ní byli vesměs spokojení. Takže já jdu taky do kočárku tako 🙂

petulka_zdenda
4. bře 2014

Holky nevíte kde by měli vystavený Tako city move ve fialové nebo růžové barvě??? Děkuji za odpovědi (klidně i Polsko 😉 ) Chci ho vidět v té arvě na vlastní oči 🙂

bambullkaa
13. dub 2014

Ahoj, mám Tako City Move a jsem s ním moc spokojená. S kočárkem nejsou žádné problémy. Už jsem to tu někde psala. Kamarádky mají také Tako a jsou spokojené. Všichni nadávají na zn. Tako - proč? Všude v diskusích čtu, že mají maminky-majitelky rozbitá kola které stejně přefouknou, pak nadávají že jim kočárek ujíždí k jedné straně jelikož nemají kola rovnoměrně nafouklá a vinu dávají konstrukci... Velice důležitá je údržba kočárku-ta je v návodu-respektive vše očem tu mluvím tak je napsané. Ale lidi návody nečtou :( Chyba!! Např.nechápu, jak se může na kočárku něco roztrhnout?? To je vše na člověku jak se k dané věci chová... Ale je velice zajímavé, že takový člověk si vždycky najde důvod na něco to svést. Tzn., že kočárek zn. Tako je polský šmejd... NENÍ!! Zkrátka to budou tvrdit ti lidé o kterých tu píšu a ještě se do mě díky mému názoru navezou.