Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

marketa97
16. únor 2012

Ahoj holky, nikde jsem tu nenašla diskuzi týkající se přímo tohoto kočárku (nejspíš to bude tím, že je to poměrně novinka). Chtěla jsem se zeptat maminek, které ho již mají, jak jsou s ním spokojené a kde je k vidění v kamenných obchodech. Na netu vypadá na obrázcích pěkně, ale jak víme realita bývá často trochu někde jinde. Díky za odpovědi

uidk8333
23. led 2013

@baibies Mohu se zeptat, jaká je spokojenost? Nelitujete koupě?

marketa97
autor
23. led 2013

@uidk8333 důvodů je několik: až tak úplně se mi nelíbilo provedení sportovní části kočárku oproti fotografiím na netu, možná to bylo ale barevnou kombinací, která mi nepadla do oka a jinou na krámě neměli.
Dalším důvodem pak bylo to, že na první dítě jsme měli X-lander XA 2010 (byli jsme spokojení, ale já ráda změnu) a Tako je mu typově dost podobný, s tím rozdílem že má Tako navíc otočnou sportovní sedačku. V Chorvatsku na dovolené jsem pak zahlédla jednu paní se sporťákem Quinny Buzz a bylo rozhodnuto, že když nový kočár tak úplně jiný styl. Chtěla jsem prostě vyzkoušet kolébkové sezení a celkově je konstrukčně Buzz řešený úplně jinak než Tako nebo X-lander. A musím říct, že jsem ráda, že jsme do Buzze šli, je to úplně jiná třída, tím ale nechci Tako hanit 🙂 Snad jsem vám moc nezamotala hlavu.

baibies
23. led 2013

@uidk8333 Já jsem maximálně spokojená, lehky, polohovatelný, i ve snehu bez problému, neměnila bych, ale zatím jsme jenom v hluboké, na sporták a jeho využítí jsem zvedavá.. do korbicky se vejdeme jeste s fusakem v pohodě, má spoustu vychytávek a za mě bych ho koupila znovu... ;) Nemela jsem jediný problém, až na to že jsem píchla.. ;) Pokud te bude zajímat neco konkrétního klidne napis.. ;)

lucka_85
24. led 2013

Ahojda, mám prosbu. Nemáte některá Laret ve fialové barvě? A pokud ano, nemohla bych vidět nějakou reálnou fotku, jak vypadá tato barvička v praxi? 🙂 Předem díky..

uidk8333
29. led 2013

@baibies Zajímal by mě ještě sporťák, všude čtu jen hodnocení na hlubokou korbu...je opravdu tak úzký, jak se některé maminky stěžovaly? Prý je problém dostat do něj dítě s fusakem...

baibies
29. led 2013

@uidk8333 Tak to nevím, já do nej jeste prcka nedala jeste sám nesedí, on je to rok 2011, takže bude pár maminek co už do neho dítko dali.. Ale myslím, že bude v pohodě, kamarádka má jiný typ Taka a je to vsechno na stejno, jen trosku zmodernizovaný design.. ta je tedy spokojená moc.. ale za mě nevím, uvidíme, nám sporták vychází na léto.. ;)

uidk8333
29. led 2013

@baibies děkuji za odpověď. Asi do něho nakonec půjdeme, už mi nezbývá moc času...Teď se ještě modlit, aby mi to sluníčko tu barvu moc "nevyžralo" ☹

baibies
30. led 2013

@uidk8333 já porodila prvního srpna a nevyžralo.. ;) a hned jsme chodili ven.. ;) dobrá volba, přeju at jste spokojení a hlavně zdravíčko.. ;)

mppm
2. únor 2013

@baibies Ahoj, můžu se zeptat, z jakého obchodu kočárek máte? Bydlíme kousek od Holic, tak bychom se do Opatovic mohli zajet podívat 🙂 Vím, že je tam areál Vesny, ale co všechno je tam za obchody vůbec nevím. Díky moc 🙂

baibies
3. únor 2013

@mppm Ahojky.. jj je z Opatovic, areál vesny, kočárky, tam jsou jen jedny, pak je tam tuším nábytek a koberce a tak.. jsou tam směrovky, takže to jistě najdete, jinak po vjezdu za bránu pojedete kousek rovně a pak doprava, pár metrů popojedete a pak je to na levé straně ale vše je značené.. ;)

mppm
3. únor 2013

@baibies jsi zlata,dekuji 🙂 Nam se moc libi Laret Grey,tak bych ho rada okoukla a vyzkousela. Casu sice dost,ale nerada nechavam veci na posledni chvili 🙂

baibies
3. únor 2013

@mppm Nemáš za co.. brzy není, vše si obhlídni, pak budeš už jen relaxovat.. termín máš stejně jako já, a prvně po kočárku jsme byli nekdy koncem ledna jukat a hned bylo jasno, pak jsem si ho objednala až v květnu, ale člověk nikdy neví.. takstastnou ruku při výběru.. ;)

anusa111
5. únor 2013

@misnek Dobry den, nasla som, ze predavate kociare Tako. Chcela by som sa opytat ku Tako Laret Eco design - farba červeno-šedá. Bojím sa tej šedej farby..viete mi povedať, či sa ľahko udržiava? a či je k tomu kočíku tiež všetko to, čo k Laretu 2012? tiež sa dá odpružiť? včera som videla Laret v tej krikľavej zelenej farbe a je fakt kráásny..ale ja chcem kočík do červena, príp. červeno-čierny 🙂 dakujem za odpoved 😉

misnek
5. únor 2013

Dobrý den,kočárek z materialu Eco len je material který je síce také impregnovaný ale je v vyrobený z více bavlny.Takže v materialu je použito více bavlny než ostatní material který se používa na kočárky Tako.
Udržuje se úplně stejně jako jiné akorát je na udržbu trošku náročnější.
Laret v červené barvě se jiný nevyrábí pouze v kolekci Eco Len 07.Musím říct že ve skutečnosti je opravdu nádherný.
Odlišné od ostatných barevných kombinaci jsou limitované http://www.kocarky-levne.cz/limitovany-laret/

petrap86
6. únor 2013

Dobrý večer, uvažujeme o prodeji kočárku Tako Laret, barva zeleno-šedá, jedná se trojkombinaci - s autosedačkou... Kočárek je v dobrém stavu, ježděný 9 měsíců, bohužel se nám od sluníčka vyšisoval vnitřek korbičky, ale na kráse mu to neubírá 🙂 Byl by nutný odběr v HK 🙂 ...

smartbear13
6. únor 2013

Ahoj holky, taky jsem měla zálusk na Tako Laret 2012, ale teď jsem narazila na Tako Captiva Turbo Dream a prý je lepší do terénu atd...Máte ho některá?Díky za info,jaký je🙂

zanyla
7. únor 2013

Ahoj holky, já jsem našla od Taka nový kočárek Alive. Je to prý nějaká novinka na 2013. A vypadá úplně suprově. Nemáte s ním někdo zkušenosti?

uidk8333
8. únor 2013

@petrap86 Můžu se zeptat, jak moc se vnitřek vyšisoval? Měli jste ho na sluníčku po celý den nebo jen při procházkách? Já přemýšlím o růžové kombinaci, ale mám strach, co s barvou udělá sluníčko...

petrap86
12. únor 2013

Ta zelena je trosku svetlejsi, kdybych nevidela, jak vypadal predtim, nevsimla bych si toho 🙂

petrap86
12. únor 2013

@uidk8333 a chodili jsme na caste, dlouhe prochazky 🙂

lusany
16. únor 2013

Chtěla bych Vás poprosit, kdyby jste některá měla nebo viděla na prodejně zda by jste mohla vyfotit a přidat sem foto nového laretu multicolor, přikládám katalogové foto.

1890
27. únor 2013

No mě se taky moc líbí chci ten tyrkysový budu zatím používat sporták a pak celou sadu. Pokud bude holka , tak nevadí. Myslím, že ta tyrkysová jde k oboum je to krásná barva. X lander jsem měla korba je menší a ani korba a sporták nejdou proti směru to mi vadilo a u sportáku nejdou záda uplně do sedu z čehož je nervouzní, zas mladej. Tako laret je krásnej a hlavně velká kolečká žádný mrnky do sněhu. 😀

mimushiatko
3. kvě 2013

takze zienky tie ktoré ste laret kupili a pouzivate ziadna reklamacia ziadne problemy nevrzga ???

1890
6. čer 2013

Naprosto super je. doporučuji.

laura9191
28. srp 2013

tak já už mám 100 % vybráno :D bud to bude Tako Laret Black ten růžový nebo Tako Laret Len ten celý šedý 🙂 chtěla jsem ze začátku uplně jiný, ale žádný neměl takové recenze jako tento 🙂 ještě že takhle stránka existuje 🙂 díky za info holky mamulky 🙂

verciss
18. zář 2013

@lucifereeek
@lucifereeek Luciiii jako laret mám já :DDDDDDDD

lucifereeek
18. zář 2013

@verciss co ty na modrém koníkovi? 😀 jo jo, viděla jsem že máš tako, já též, ale warrior... 😉

jitkahan
24. zář 2013

Nemáte někdo zkušenost s variantou Laret multicolor? četla jsem někde, že je to snad trochu jiný materiál než varinty grey nebo black a že na sluníčku bledne.

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!

janikn
21. lis 2013

@baibies Ahojky, mohu mít otázku? Jak si spokojená s kočárkem Tako Laret po roce používání? Co sporťák, je dobrý? Děkuji za odpověď a hezký den