Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

marketa97
16. únor 2012

Ahoj holky, nikde jsem tu nenašla diskuzi týkající se přímo tohoto kočárku (nejspíš to bude tím, že je to poměrně novinka). Chtěla jsem se zeptat maminek, které ho již mají, jak jsou s ním spokojené a kde je k vidění v kamenných obchodech. Na netu vypadá na obrázcích pěkně, ale jak víme realita bývá často trochu někde jinde. Díky za odpovědi

baibies
21. lis 2013

Jak jsem již psala spokojená jsem si byla maximálně.. Sporták je ok, mohla jsem si ho dát jak jsem potřebovala.. ale hodně cestujeme.. a tak když už korbička byla malá, tak zabíral jen místo, takže jsem pak dala pryc a vyměnila za Britax B- agile, a v kufru bylo hnedle místa více.. Jinak mě začal klučík, brzy chodit na 10měsíci, v kočárku byl spokojený, vycházelo nám to na léto, tak jsem pořídila jiný, ale za mě je bezvadný, hlavně na zimu, to bych si nemohla dovolit koupit jiný, jako golfky, Laret byl na zimu jak dělaný ten sportáček.. ;) Jestli Tě zajímá něco konkrétního zeptej se.. těžko jsem se s ním loučila.. :/
@janikn

janikn
21. lis 2013

@baibies Děkuji za odpověď, nu a ložiska dobré? Pérování také? Dá se s kočárem dobře houpat? Jinak asi to vidím na tento kočár, recenze jsou na něj nejlepší. 🙂 Před 8 lety bylo prý tako příšerná značka, ale koukám, že si asi polepšila....

baibies
21. lis 2013

Nikdy jsem neměla sebemenší problém, na to si nemohu stěžovat, pouze jsem píchla připínakem, a výměna za 10 minut, tento typ duší mají všude, takže spokojenost,,dá se houpat krásně ;) Taky jsem měla obavy.. Polské Takko, ale tady jich jezdí ted, mají úžasné barvičky, krásný desing a funkčnost už je taky vychytaná, je jak na zimu tak na léto, no mysleli na všechno ;)
@janikn

janikn
21. lis 2013

@baibies
@baibies
Já právě s korbou budu jezdit přes léto a sporťák využiju celou zimu, tak potřebuju kvalitu. Tak teď už asi jen vybrat barvičku... No a co se týče Polska, myslíte že je lepší koupit kočár u nás, nebo se vyplatí jet do Polska...

bambullkaa
22. lis 2013

@jitkahan Já osobní skušenost nemám, ale kámoška má tenhle a jako spokojená. Barvičky nevydledly. Jezdí s ním přez rok a je pořád jako novej 🙂 Neměnila by. A tak jsem si na její doporučení koupila taky kočárek této značky jen jiný model 😉

leni78
22. lis 2013

16 kg je dost. Vadilo by mi taky, ze nejde složit včetně sedačky, velký rozměr po složení a laciný vzhled / ta kabela to je něco tedy 😀 /

bambullkaa
23. lis 2013

Tak já si myslím, že výběr kočárku je individuální a každému se líbí něco jiného a taky má každý jiné požadavky... Někomu skladnost a váha tohoto kočárku vyhovuje. Někdo zase hodně cestuje nebo jezdí MHD tak potřebude něco hodně skladného a lehkého...

baibies
25. lis 2013

@janikn No jako já, takže to je super, my jsme 1.8 a do korby šli v unoru, což tam byl krásně zachumlanej.. jinak my vybrali česko, z důvodů prodloužené záruky 5 let a servis na počkání.. jinak v polsku nevím kde mají obchody a na tržnici jsem nechtěla, neměli tyto novější modely a takhle vím kam mám jít, když by se něco rozbilo, ale vše bylo ok.. ;)

ljelinkova12
26. pro 2013

@baibies
Můžu se zeptat, kde ho u HK v prodejně mají? Děkuji

baibies
26. pro 2013

Tako značky mají v opatovicích nad labem, areál vesna..
@ljelinkova12

ljelinkova12
31. pro 2013

@baibies děkuji 🙂

garfieldova
25. led 2014

Ahoj maminky!
Máte některá kočárek Tako Laret v žluto-černém provedení?
Žlutá-ta ostrá!
Chtěla bych si ho pořídit,ale jiné maminky mě odrazují kvůli
náletům broučkům,včelám a jinému hmyzu,který se mi bude na něj chytat.
Zase mě přijde tato barvy ideální do města kvůli bezpečnosti-auto vás víc vidí na přechodu.
Prostě jste víc vidět než s černým kočárkem!
Prala nebo čistila jste ho některá-pouští např.černá barva do druhé?
Děkuji za odpověď

petula5
29. led 2014

Prosím nemáte někdo Tako Laret barva černo- hnědá? Moc by mě zajímalo, jak vypadá barva v reálu. Děkuji moc

terezazizalka
27. říj 2014

Ahoj, mohu se také zeptat na kočárek Laret ECO 6, kombinace hmavě a světle hnědé. Líbí se mi už od té doby co jsem ho viděla na obrázku, jste s kočárky spokojené? Děkuji za informace

bambullkaa
27. říj 2014

@terezazizalka prosím tě, jezdí se s ním skvěle. Materiál je opravdu měkoučkej, nešustí prostě příjemnej na dotek 🙂 posílám reálnou fotku. Má skvěle řešenej sporťák s velikou XXL stříškou. Já kočárku dávám 1* . Psala jsem že nemám zkušenost s kočárkem...teď už ano má ho sestra. Je to parádní kočárek, chválím.

terezazizalka
27. říj 2014

@bambullkaa no skvělí =) krása,prostě úža...děkuji moc. Ja se do něj zamilovala hned jak jsem ho viděla,nedařílo se mi ho sehnat v realu. Mohu se zeptat máte k tomu i autosedačku? 😉 Ještě se optám je zakoupen po netu nebo z kameného obchodu? Děkuji mockrát

adelinkkaa
27. říj 2014

my taky mame tenhle kočárek.jako hluboka korba super.ale co jsme přešli na sporták tak děs,je hrozně těžký.Autosedačka není tak kvalitní .radši bych koupila nakou ověřenou značku....
každopadně kočarek jsme si nechali pro druhatko😀

bambullkaa
28. říj 2014

Na kočárky Tako pasujou autosedačky Cybex a Maxi Cosi dokoupí se k nim ještě adaptéry.