Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

marketa97
16. únor 2012

Ahoj holky, nikde jsem tu nenašla diskuzi týkající se přímo tohoto kočárku (nejspíš to bude tím, že je to poměrně novinka). Chtěla jsem se zeptat maminek, které ho již mají, jak jsou s ním spokojené a kde je k vidění v kamenných obchodech. Na netu vypadá na obrázcích pěkně, ale jak víme realita bývá často trochu někde jinde. Díky za odpovědi

lucifereeek
21. únor 2012

já jsem si vybrala taky TAKO ale warior ještě ho musím zkouknout naživo 🙂 jinak ten Laret se mi právě nelíbí. 😉

lucifereeek
21. únor 2012

@megy mám vybraný stejný akorát ve fialové barvě 🙂

marketa97
autor
21. únor 2012

tak já mám dost napíšu, že mají tři barvy a pak vypíšu čtyři, omluvte mou mateřskou demenci 🙂)))

misnek
22. únor 2012

Ahoj..my se také zabyváme prodejem kočárku značky Tako.Nejprodávanější kočárek je Warrior plast a kočárek Laret..oba mají nejaké plus a mínus.Řekla bych že Laret se opravdu povedl,co se týče lehkosti,funkčnosti a vybavením.Na obrázkách jsou krásné ale ve skutečnosti jsou ještě hezčí🙂Korba prostorná délka 79 cm,vnitřní vložka v barvě kočárku,zimní a letní boudička,polohovatelné zádička v korbičce,slunečník zdarma v barvě kočárku,kšíry,sportovní verze také odlehčená,odvětrávaní,prodloužení kšilt proti větru a sluníčku...lze nastavit tvrdost podvozku,jestli chcete houpat nebo ne ,fakt super.Lehká manipulace,krásný desingn..
Warrior má podvozek o něco těžší protože konstrukce kočárku není z Alu,to má právě ten Laret.
Firma Tako se opravdu snaží aby maminkám vyhověla..dělá skoro každý půl rok novinku za novinkou.Máme zákazniky který přídou na kočárek ,představu mají ,ale super je když jsi vyzkouší víc typu Jumper X,Captivu,Laret, Warrior, Warrior plast,Ballilu..každý kočárek se něčím líší.A můžu říct že vyhráva Laret,manipulaci,vybavením,funkčnosti,pokud chtěji něco levnějšího tak zas to je Warrior.
Osobně kočárek Laret doporučuji.
Je mě zaskočilo přispěvku od baibes 5 letá záruka..
Na každé zboží je záruka 24 měsícu.My záruku potvrzujeme od data porodu,servis máme také na místě,také nabízíme pozáruční servis.Ceny máme stejné jak v e-shopu tak v krámku,ale aby byla záruka 5 let..to se mi moc nezdá.
Přeji hezký den 😉

🙂

marketa97
autor
22. únor 2012

@misnek to jsem ráda, že na Laret slyším chválu od profíka 🙂

marketa97
autor
22. únor 2012

@misnek ještě jsem se chtěla zeptat, jedna maminka na jiném serveru tvrdila, že nánožník na sporťák není součástí kompletu, nebo-li že není v ceně kočárku, to se mi ale nezdá. Včera jsem byla v jedné prodejně, kde se také specializují na Taka a tam jej měli přímo u kočárku, paní neříkala, že by nebyl v ceně...

mmisul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misnek
22. únor 2012

Součásti kočárku je nánožník jak na hlubokou tak na sportovní verzi,také ve výbavě jsou kšíry do hluboké korbičky,jedna pláštěnka kterou lze použít jak na hlubokou tak na sportovní verzi,slunečník zdarma v barvě kočárku,aspoň u nás.Kočárky značky Tako se zabýváme skoro už 8 let..a můžu jen potvrdit že typ kočárku Laret, je vymakanej.Není těžky...třeba oproti kočárku Captiva,protože jako jediný je odlehčení z materialu ALU.Ono občas jsi přečtu recenze na značku Tako,píšou značku Tako nekupovat jsou težké!!ale posuzujou kočárky které se vyráběli už skoro před 7-8 lety,kombinované s přehazovací rukojeťi a vložnou taškou.Samozřejmě,musí být těžké,když se z toho se nic nesundáva a na tom podvozku je vše..hluboké lůžko,sporťák.Vše v jednom☹ale už to je dávno pryč.Jde se s dobou a vše se vylepšuje.U nás je nejprodávanější barvička Laret black 03 (tyrkys) 05(béžová) 07(oranžová)
www.kocarky-levne.cz
Taška na rukojeť je vybavená přebalovací podložkou,také v barvě kočárku.🙂Je prostě krásný,nemůžu jsi pomoct.Mě osobně se také líbí moc tyrkysový a fialový.Te růžový 02 je také nádherný,není moc sladký jako klasická růžová,v reálu je takový malinový🙂 🙂

marketa97
autor
22. únor 2012

@misnek díky moc za odpověď potěšila a jsem opravdu ráda, že je tu někdo kdo se tím zabývá a ví o čem mluví. Pokud se ukáže, že čekáme holčičku tak bych právě do toho růžovo-malinového 100% šla, je krásnej

majcam
23. únor 2012

@misnek můžu se zeptat,kde sídlíte?

misnek
23. únor 2012

www.kocarky-levne.cz
14 km od Mladé Boleslavi

marketa97
autor
23. únor 2012

@misnek tak zrovna na vás jsem dostala kontakt na jiné diskusi s velmi pozitivním hodnocením. Bylo to minulý týden když jsem pátrala po tom, kde kočárek zkouknout naživo. Nakonec jsem si ho prohlédla v Mostě.

marketa97
autor
25. únor 2012

@misnek Ještě jsem se chtěla zeptat na toto: dočetla jsem se na netu, že vnitřní rozměr korbičky je d/š/v 82/39/22 cm. Chtěla jsem se zaptat jestli to odpovídá realitě, v krámě se mi korbička zdále většín než ta moje od x-landera, ale že by o tolik?

misnek
25. únor 2012

Dobrý den,korbička X-pram má délku 75cm a korbička kočárků Laret má délku 80cm.Korbička Laretu je větší,delší už na pohled.
Záleží kdo jak to měří.
Měří se matrace která je v korbičce🙂

marketa97
autor
25. únor 2012

@misnek jo jo X-lander jsem zrovna dneska měřila a vyšlo mi přesně těch 75cm, takže jsem měřila dobře. To je super, že je Laret takto větší, těch pět čísel už je hodně znát. Díky za odpověď 🙂 Určitě ještě budu otravovat... 🙂

baibies
2. bře 2012

@misnek jj záruka 5 let mi přijde taky dost.. ;) ale slyšela jsem to od paní v obchodě na vlastní uši jinak bych nevěřila ;) já jsem z něj nadšená a zřejmě dopadne.. ;)

baibies
2. bře 2012

Jinak můžu potvrdit že je opravdu lehoučký a vychytaný, my jdeme bud do tyrkysové nebo do té malinové.. Ještě se chci holky zeptat @marketa97 @misnek @lucifereeek , kdy je nejvhodnější kupovat kočárek, aby nebyl doma příliš brzy a zárověn ne příliš dlouho. 😀 😀 . Díky za info.. 😉

lucifereeek
2. bře 2012

@baibies já kočárek doma ještě nemám, my buď koupíme až budu kolem 36tt nebo objednáme a vyzvedneme až po porodu, přesně ještě nevím 😉

marketa97
autor
2. bře 2012

@baibies my jsme první kočárek kupovali na konci sprna a malej se narodil 11. 11. , takže dost brzy, ale byla jsem nedočkavá. Tentokrát to udělám tak, že se tam na konci léta půjdu zeptat, jak jsou na tom s dodacími lhůtami (to už by jsme měli vědět co čekáme, takže se budu ptát po konkrétní barvě) a objednáme, nebo koupíme tak, aby byl doma nejdřív měsíc před porodem. Je to důležitý i kvůli záruce. Jinak s prostorem problém nemám, mohla bych ho mít doma už teď 🙂

baibies
2. bře 2012

@marketa97 většina prodejcu to dělá tak co já vím, že ti záruka běží až od porodu. My máme termín 1.srpna a tak v červnu bych si pro něj někdy chtěla jet.. ;)

marketa97
autor
2. bře 2012

to jo, když si ho tam u nich necháš na krámě až do porodu, mají ho pod kontrolou, že se s ním neděje nic nekalýho 🙂)) Jakmile ho ale vyskladní, tak si počítají záruku už od toho kdy si kočárek vezmeš domů...

misnek
2. bře 2012

@baibies
@marketa97
Kdy je nejvhodnější kupovat kočárek?..je to na každým člověku.Někdo jsi kupuje hned po 3 měsící,nemůže se radostí dočkat ..🙂máme také zákazniky který jsi pro kočárek přijedou hned z porodnice 🙂
Řekla bych že ten 6 měsíc je takový akorát...kočárek ,postýlka je takový základ a hlavně už můžete být klidná a bez starosti.Oblečení a doplňky ti se můžou dokupovat postupně,kdykoliv.
Co se týče záruky,tak kamenné prodejny a také internetové prodejny Vám záruku potvrdí hned od data zakupení a odeslaní.Málo který Vám potvrdí záruku od data porodu.
My nabízíme potvrzení záruky jak od data porodu tak ponechání kočárku u nás do porodu.Servis máme také u nás..také záruční a pozáruční. 🙂

misnek
9. bře 2012

Zdravím..dobrá zpráva 😉 od 8.3 máme akci na kočárek Laret 3v1 včetně autosedačky-slunečník zdarma za super cenu 8.499kč
Akce platí na všecký barevné kombinace v kočárku Laret jak v blacku tak grayu🙂
www.kocarky-levne.cz

marketa97
autor
11. bře 2012

@misnek to je super, krásná cena 🙂 no my máme ještě moře času, jinak bych to hned využila

mischako
28. bře 2012

@gabulenka můžu se zeptat, kde v brně ho mají?? klidně do IP děkuji mooc

gabulenka
28. bře 2012

@mischako v Brně jsme ho viděli v Růžovém panterovi 😉

marketa97
autor
15. kvě 2012

@misnek ještě bych měla jeden dotaz na odborníka 🙂 jestli teda můžu? zajímala by mě celková délka ložné plochy sporťáku a nebo kdyžtak stačí délka zádové opěrky. Děkuji moc 🙂

martinakl
30. kvě 2012

@marketa97 Ahoj, koukni na tuhle diskuzi:
http://www.emimino.cz/diskuse/tako-laret-86668/...
jedna mamca tam tenhle kocar merila, ma fakt 79cm a da se vyndat i to "polstrovani" a pak je jeste vetsi, jestli si to dobre pamatuju. Nekde to tamnajdes presne 🙂

marketa97
autor
30. kvě 2012

@martinakl Ahoj, já už na tu diskuzi chodím a i jsem tam přispívala, ale i tak díky za tip, jsi hodná. Tady jsem se ptala na délku ložné plochy u sportovní verze, korbičku jsem koukala na krámě kolik má, tu už vím 🙂

martinakl
30. kvě 2012

@marketa97 A kolik jsi namerila u toho sportaku? 🙂 Jdes tedy do nej?