Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

marketa97
16. únor 2012

Ahoj holky, nikde jsem tu nenašla diskuzi týkající se přímo tohoto kočárku (nejspíš to bude tím, že je to poměrně novinka). Chtěla jsem se zeptat maminek, které ho již mají, jak jsou s ním spokojené a kde je k vidění v kamenných obchodech. Na netu vypadá na obrázcích pěkně, ale jak víme realita bývá často trochu někde jinde. Díky za odpovědi

martinakl
30. kvě 2012

@marketa97 Jeee ja neumim cist 😀 Na sportak ses ptala, takze asi nemerila, vid 😀

baibies
30. kvě 2012

@misnek
@marketa97
Tak máme ho ode dneška doma.. záruka běží od data porodu plus jeden měsíc.. Takže od 1.9.2012 (TP máme 1.8.) 5 let záruka, servis na počkání.. spoustu dárečků, maximální spokojenost....Opatovice nad Labem areál Vesna (mezi HK a Pardubicemi)

marketa97
autor
30. kvě 2012

paráda, je nadhernej, bude ti to s ním moc sluset. díky za fotky 🙂

barusatko
12. čer 2012

@marketa97 ahojky taky o nem uvazuji v te barve malinove je moc krasnej a ve skutecnosti je uzasnej lepsi nez na fotkach rozhoduju se mezi casualplay a tako laret a taky nevim do kteryho jit

dufa
20. čer 2012

@misnek Mohla by som sa aj ja spytat nieco ohladom Laret grey ? 🙂 Tiez sa mi velmi paci.Este som ho nevidela na zivo, ale na niektorych obrazkoch je ram len cisto hlinikovy pripadne cierny a na niektorych je s tou farebnou castou. Je to volitelne?

djn
24. čer 2012

@misnek Tako Laret se nám konstrukčně moc líbí, ale teď jsem se zděsila barevné škály. Čekáme holčičku a chtěli bychom červený, žádný růžový nebo malinový. Paní u nás v obchodě říkala, že co půlroku mají nový design. Myslíte, že je šance, že by do října začali Laret vyrábět i v červenočerné jako Warior (http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?idProduk...)
A jaký rozdíl je mezi Laretem a Wariorem?

kubinkov
24. čer 2012
djn
24. čer 2012

@kubinkov je, ale je to nějaká specialedition a potah je z hnusné lnové hadry bez pogumování nebo jiné úpravy proti vodě, sněhu a špíně. Jsem praktická a raději bych volila nějaký funkčnější materiál, něco méně savého.
barevně červenorčerný, asi tak jak je v řadě Warrior (http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?idProduk...)

diableria
23. črc 2012

Ahoj, taky se mi líbí kočárek Tako Laret. jediné, co mě trochu odrazuje je jeho hmotnost. Vy, co už jej máte, můžete prosím posoudit, jak se s ním manipuluje? Budu hodně jezdit po městě a využívat MHD. Také budu s kočárem zajíždět do sklepa po rampě - utáhnu ho do schodů a ze schodů? Druhá volba je Firkon verano long - ten má konstrukci o 4 kg lehčí...Ale vzhledově se mi líbí méně. Pořád váhám, ale za měsíc rodím, tak už se musím rozhodnout. Děkuji za každou radu a zkušenost.

maybay
10. zář 2012

@marketa97 prosim kde maji Tako Laret k prohlednuti v Moste?

marketa97
autor
10. zář 2012

@maybay jestli víš jak je prodejna chicco v Mostě pod Muromem, je to vlastně v té řadě obchodů jako je svatební salon Delta akorát blíž k finančáku. Nevím jestli jsem to dobře popsala. Tam jich měli hned několik a ochotně mi je ukázali a předvedli 🙂

maybay
10. zář 2012

@marketa97 supeer, to jsi mi udelala radost, mela jsem svatebni saty pujcene z Delty tak vim zhruba kde to je 🙂 Z Mostu nejsem, ale obcas tam zavitam. Takze se ta prodejna jmenuje Chicco?

marketa97
autor
10. zář 2012

@maybay já si nejsem úplně jistá, ale jiná dětská prodejna tam není 🙂

maybay
10. zář 2012

@marketa97 nevis jestli maji internetove stranky?

marketa97
autor
10. zář 2012

@maybay myslím, že ne, ale nikdy jsem to nehledala. Zkus se mrknout, třeba je najdeš mezi mosteckými firmami. Specializují se právě hodně na Takko

maybay
14. zář 2012

@marketa97 tak jsem bohuzel nenasla, vyjelo mi tam jen Pompo a tam ho pry nemaji tak to holt musime zkusit osobne.

maybay
19. zář 2012

@marketa97 dekuju ti moc za tip, byli jsme tam v sobotu, jmenuje se to Klokanek a pani tam byla moc ochotna, vsechno nam ukazala 🙂 urcite jdeme do nej

marketa97
autor
20. zář 2012

@maybay To jsem ráda, že jsem trošku pomohla. Tak nám pak sem hoď fotku až ho budeš mít doma, jak ti to s ním sluší :D

milca7
30. zář 2012

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda nevíte kde bych našla obchod s kočárkem Tako Laret někde v Plzeňském kraji. Vůbec nevim kde by ho mohli mít. Děkuji

linzi0086
15. říj 2012

Dobrý den, kde bych mohla vidět kočárek Laret v Brně nebo v okolí?

nikmik
16. říj 2012

@linzi0086
Ahoj, taky bych se ráda podívala na kočárek někde v Brně. Zatím jsem se dívala jen na internetu a doufám, že je mají i na prodejně 🙂
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/kocarky-...
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/?run=0

novina
16. říj 2012

@nikmik V prodejně Růžový panter v Brně mají 100%, stejně jako v Hodoníně - Kočárky Ina (mají příšerné webové stránky, ale prodejna je fajn) a v Tivababy taky v Hodoníně.

linzi0086
16. říj 2012

Děkuji moc za odpověď, chci se hlavně kouknout na to, jak je kočárek vysoký, měřím 177 cm a rozměry mají psané, že je korba od země 53cm

tarien
6. lis 2012

Laret se mi taky líbí, hluboká korbička je sice menší, ale nám by stačila. Používáte už ale někdo sporťák? Přijde mi ne moc prostorný...prcka bych v něm chtěla vozila celou příští zimu...

kleik
27. lis 2012

@baibies ahoj, jak se nakonec jezdí?
@marketa97 kupovala jsi ho nakonec?
A holky, můžu úplně blbý dotaz - Tako jsou Poláci, že?

marketa97
autor
28. lis 2012

@kleik nakonec jsme koupili quinny buzz 🙂

petra49
28. lis 2012

Holky- já měla tako jumper GT a už bych ho nekoupila. Korba ok, ale hluboká verze mi absolutně nevyhovovala. Teď na druhý jsem si koupila bazarový x- lander a pak jsem uvažovala o janéčku

baibies
28. lis 2012

@kleik Ano tako jsou Poláci já ho mám z Čech se zárukou 5 let.. A jsem max. spokojená, jiný bych nechtěla, lehoučky, krásně se s ním manipuluje, máme pár schodů do řadovky a poradím si s ním sama i když je v něm prcek.. za mě je supeer.. ;)

ivca85
12. led 2013

Dobrý den maminky, čekáme první mimčo a poohlížím se po kočárcích. Rozmýšlím se nad těmito kočárky: tako laret nebo x-lander move. Poradíte mi? Děkuji

uidk8333
23. led 2013

@marketa97 Můžu se zeptat, proč jste nakonec kočár TAKO Laret nekoupili? Také o něm přemýšlím...