Kočárek Terrain Mountain Buggy, máte zkušenost?

karolinafm
31. bře 2014

Zravím všechny maminky 🙂
Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Já se do něj zamilovala, hlavně proto, že je lehký a vhodný do města i terénu. Trochu mě ale odrazuje velikost korbičky, dítě se do ní vejde údajně jen do 4 měsíce ☹ a pak i vyšší pořizovací cena - dvojkombinace 21.000,-
Uvítám i tipy na vhodné alternativy kočárku. Důležitá pro mě je váha, možnost nebát se s nim na tůru do hor, stejně tak na inliny. A přiznám se, že koukám trochu i na desing, aby byl jednoduchý, čistý bez ozdob atd. 😀

evajs8
1. dub 2014

Řešíme úplně stejný problém... Ani není moc kde si ho prohlídnout, nikde ho nemají skladem... Odkud je ta fotka? Ale asi ho nakonec objednáme jen tak.

karolinafm
autor
2. dub 2014

@evajs8 mají ho vystavený v Babiez v Praze v Letňanech 🙂 no je úžasný 🙂

pelca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irennn
6. črc 2015

Quinny freestyle, Jane slalom nebo baby joger, měla jsem všechny a dodnes běhám jedině s freestylem a manžel na bruslích nesahne po jiném

fiesta16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pelca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivkaivkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anickaczech
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivkaivkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teonek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronikas17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivkaivkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teonek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carbla
25. led 2019

Holky, tak nakonec jste šli do jakého kočárku? chci taky něco sportovního, jednoduchého, lehkého od narození do nevím kdy 🙂 díky moc

teonek
25. led 2019

@carbla Ja mam na 2.opet Mountain buggy, ale jiz bych brala s brzdou! Ta chybi urcite v terenu nebo kdyz je náledí z kopce a tak. Ja byla spokojena, ale jsou urcite obdobne kocary a neudelas chybu, prijde mi, ze pod 15.000 v plne cene nekoupis dobry kocar, ale to je ciste moje zjištění. 🙂)

jirinka1989
8. bře 2019

@carbla - máme tento a opravdu 100% spokojenost - měli jsme i jiné kočárky - jané slalom, který také není k zahození, ale oproti tomuto hračička....zkoušeli jsme i Xlander run, ale to nebylo dobré.

berculka
11. srp 2020

@jirinka1989 to je mountain buggy urban? Kde jste prosim koupili? Ale ten nema rucni brzdu, nebo se pletu? Je nadherny jinak 😊

teonek
12. srp 2020

@berculka ten pepito myslite? Ano, to bude urban jungle.
Ja jsem tehdy porizovala z 2.ruky a povedlo se koupit. Pak jsem na druhe ditko kupovala take urban téměř nejezdeny z 2.ruky a budu prodavat, jen zvazuji jestli jest necham na zimu nebo ne. Mame 2 roky.

berculka
12. srp 2020

@teonek A mate ho s korbickou nebo jen jako sportak? A je tam rucni pribrzdovaci brzda jako u mountain buggy terrain? Prijde mi ze asi ne? Prijde mi jinak fakt pekny vzhledove ten kocarek, i lehoucky..

jirinka1989
12. srp 2020

@berculka napíšu soukromou zprávu

teonek
13. srp 2020

@berculka Jan mám s korbicku, brzdicka zde skutecne neni. Pokud byste mela zajem, mohu poslat fotky