Kočárek TFK Buggster S Air, máte zkušenosti holky?

korityakova
16. říj 2012

Maminy chci vas poprosit o skusenosti co se tyce snehu ,polohovani jestli tam muzu dat ditko 6.mesicu stare jak se vam s nim jezdi chtela bych poprosit za radu!Jestli opravdu stoji za ty penize?

kacka.l
16. říj 2012

Já jsem jej kupovala až na dvouleťáka, ale na golfky naprosto skvělé, polohování nožek, je ale jen fórové, podle mě to nožky snad ani neudrží. Jinak odpružení super, terén zvládly taky. Řídily se také skvěle, ale když se malý tehdy asi 13kg naklonil na stranu měly tendenci se překlopit a jít k zemi. Pokud je chceš jako golfky a ne stálý kočár budou fajn.

maruja
17. říj 2012

Ahoj, já mám Buggster S a je super, kupovala jsem ho na 1,5 letou holku a byla jsem spokojená. Polohování nohou nemá. Ta opěrka na nohy je ten plast nad předním kolem a malá na ní ani nedosáhla, od 2 let potom chodila. Nechala jsem si je na druhý dítko a fakt mě mrzí, že je nebudem potřebovat 😀 na dvojky je nedělaj. Jo a měla jsem je z MMB nový myslím za tu cenu nestojej, nebo možná s tím, že budeš mít druhý dítě.
Takže terén super ,rovnováha myslím taky, trochu mě mrzelo to polohování nohou, ale moc v nich nespala. Půl roční dítě ale bude mít nožky pořád na tom pevným.