Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

balsiger
2. črc 2007
Ahoj holky, zaujal me kocarek TFK, je to nemecka vyroba, vic o tom nevim...

ma nekdo zkusenosti? 🙂
katrinaelizabeth
10. dub 2018
@evikbar1 mam X4 a zadne problemy nemame, a to se vozi uz druhe dite a vyuzivali jsme u prvniho opravdu hodne 🙂 ja bych treba trojkolku nechtela, nelibi se mi, takze mi přijde skoda ze je prestali vyrabet.. 🙂 i TFL Dot mame a spokojenost
mialuuu
11. dub 2018
@evikbar1 já mela X4 a maximální spokojenost co se jízdní vlastnosti tyče.
absintka19
11. dub 2018
Mam tfk joggster III ubehla jsem s nim pulmaraton. Mala spala, koukala se, nic nevrze, lepsi neexistuje.
andrade
10. bře 2019
Ahoj,
rozhodujeme se mezi kočárkem tfk adventure a tfk trail. Poradí někdo, který zvolit? Rozdíl by měl být v podstatě pouze v kolech (gumová x gelová), budeme jezdit hodně v terénu - polní cesty, les apod.
sunny1sis
12. bře 2019
@andrade My mame TFK Joggster Adventure 2018, Quiet Shade. Hory, huste lesy, reky, atd, ...
jezdime vyslovene drsny teren. Kocarek si nemuzeme vynachvalit. Projede uplne vsim. Zpocatku jsme si museli zvyknout na 3 kolku, je trosku jine ovladani (predtim jsme meli Mutsy Urban Rider, taky pecka), ale jak uz to clovek vychyta, jede jak drak. Kdyz je potreba, prejedeme na zadnich dvou kolach, kdyz je hodne tenky chodnik, tak jdeme jak s koleckem na prednim. A kdyz je neschodny teren, tak preneseme - je lehky (vzhledem na velikost). Volili jsme nafukovaci kola prave kvuli narocnosti nasich tras. Lepe pruzi. Co jsme se docetli a bylo nam receno u prodejce, tak gelova spise na asfaltove cesty, cyklostezky, atd... Drzim palce, at vyberete ten spravny pro Vas. 😉
pataja
12. bře 2019
Ahoj, jaký máte skate na kočárek tfk adventure, mám verzi 2017. Originál mi nějak nesedí 😉
andrade
12. bře 2019
@sunny1sis Moc děkuji za zkušenost z praxe. 🙂 Původně už jsme měli vybraný právě adventure, ale já začala zkoumat i trail a líbí se mi o trochu víc vzhledově. Ale máš pravdu, že do terénu budou asi lepší nafukovací kola 🙂
sunny1sis
13. bře 2019
@andrade Urcite nafukovaci, jak manzel uvidel nazivo ty gelova, hned zahlasil, ze v zadnem pripade. 😉
saoirse
13. bře 2019
Ahoj, mám dotaz na vlastníky kočárků TFK adventure nebo trail : kočárek je skvělý, o tom žádná, ale co mě na něm hodně trápí, je ruční brzda. Nedá se prakticky "zaparkovat" jednou rukou a jednoduchým pohybem, vždycky je potřeba naštelovat zarážku za brzdu, pustit mladší dítě z ruky a věnovat se plně kočárku, což je pro mě dost problém. Dá se zabrždění vychytat jinak? Pořešit pouze jednou rukou? Raději bych brala nášlapnou brzdu nebo mechanismy, jako má Gesslein či Hartan, tohle je strašně nepraktické
sunny1sis
15. bře 2019
@saoirse Dobry den, zabrzdit jde i jednou rukou, je to o cviku. 😉 Ze zacatku, nez jsem si na to zvykla, jsem mela ten cerveny bezpecnostni popruh od kocarku navlecen na rucke ditete at mi v pripade vytrhnuti nebo nahleho pusteni neujede. Ale uz neni potreba, zvladnu ridit i brzdit jednou rukou. Tri prsty stisknou brzdu a ukazovakem zatlacim zarazku. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli