Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

balsiger
2. črc 2007

ahoj holky, zaujal me kocarek TFK, je to nemecka vyroba, vic o tom nevim...

ma nekdo zkusenosti? 🙂

challidona
4. únor 2016

Ahoj holky troche obnovim diskuzi, někdo nové zkušenosti, mě to přijde téměř jako super kočár bez chyb...v plánu mám x4

batovauniverzita
12. únor 2016

Ahoj holky,nabízím k prodeji kočárek TFK Twist,šedé barvy+příslušenství-originál fusak,pláštěnka,nánožník.(Pouze sporťák).V záruce do 30.10.2016.Cena dohodou.

andrejinda
12. únor 2016

Ahoj, taky mám TFK Joggster III a maximální SPOKOJENOST!🙂 Je neuvěřitelný, co všechno tyhle kočárky vydrží...jezdila jsem s ním i v lese apod, do města i do terénu SUPER....je prostorný, mám větší děti, tak jsem za to ráda. Mám korbičku pro mimi a pak i jako sporťák a bez problémů.

romana_t
12. únor 2016

Pridam svou zkusenost, mame TFK Twist a jsme maximalne spokojeni. Zvladne teren, brusle, beh, ale pouzivam ho i po meste, do mhd...Vozi uz druhe ditko a jedina vada bylo pichle kolecko a nutnost seridit brzdu, opravdu ho ale nesetrime;) A super vychytavka je Buddy Seat, stupatko se sedatkem, mam deti 20m od sebe a zvladame i delsi cesty. Rozhodne doporucuju!

challidona
12. únor 2016

začíná me to uklidňovat neni uplne lehky v neděli se na nej jedu podivat

mialuuu
12. únor 2016

My mame x4 a je naprosto super. Trochu těžší, ale jestli moc nejezdis autem tak to nemusíš řešit. Sportak akorát nejde otáčet proti směru jízdy. Takže minusove body. A do koše se při sklopenem sportaku do lehu nejde dostat. 😏😏😏 musíš prcka nadzvednout.

el1ska
12. únor 2016

@mialuuu Do kosiku se dostavam pres nozicky, nadzvednu mu je a uz tam hazim nakup 😀 je tam vic prostoru jak ze zadu. Jinak u nas taky maximalni spokojenost. Jedine minus vidim jen ze nejde sportak dat proto smeru jizdy t

misulka1173
24. únor 2016

@batovauniverzita Dobrý den, uz mate prodano?

psya
3. dub 2016

byl by tfk joggster twist dobry do lesa?

misulka1173
3. dub 2016

@psya máme a je perfektní 😊

flor1
12. kvě 2016

Holky oživují diskuzi...help!!! Tříkolku nebo čtyřkolku!!! Vůbec se nemůžu rozhodnout.. Děkuji za jakékoliv informace 🤗

challidona
12. kvě 2016

Ahoj ja ho zavrhla když jsem ho videla ve skutečnosti

uz si jej videla?
@flor1

flor1
12. kvě 2016

@challidona jj..viděla, přijde mi skladnější a celkově mensi..no nevím jak se rozhodnout

challidona
12. kvě 2016

@flor1 sla bych spíš do čtyřkolky, ale nakonec jsem vybrala emmaljungu, tfk byl horký favorit ale když jsem se o nej oprela a mela jsem na nem těžší tašku tak se prevracel.

flor1
12. kvě 2016

@challidona jj..a taky mě překvapilo, že je čtyřkolka o dost dražší 😣

challidona
12. kvě 2016

@flor1 no neni to levny kočár

katrinaelizabeth
31. kvě 2016

Holky, ktera mate TFK Joggster X4 - sportak, nemate na nej plastenku od Emitexu? Budeme za chvilku davat sportak, ale nechce se mi kupovat ta originalni plastenka za 870, tak jsem koukala na Emitex a maji tam nekolik verzi, a nejsem si jista kterou vybrat?? 🙂 Jinak jsem taky moc spokojena, tesim se na sportak, korbu uz me nebavi tahat 🙂 diky za pripadne reakce!

gabuch
14. čer 2016

Ahoj, mam dotaz - nestalo se Vam u korbicky u TFK X4, ze by se vam zacala vice viklat? Nova se viklala jen malinko (kvuli vyrovnani nerovnosti na cestach), nase se ale cca po 7 mesicich pouzivani viklala tak, ze se syn musel zapirat nohama... Predem moc dekuju!

kristyna90
14. čer 2016

@katrinaelizabeth ahoj, ja mam sice joggster 3 ale taky se mi nechtela kupovat plastenka od tfk.. koupila jsem obyc v dm.. sice na strechu uplne nesedi ale zakryje cely kocar..

kristyna90
14. čer 2016

tak my mame joggster 3 a take spokojenost.. s korbivkou byla uplne maximalni... u sportaku vidim jedine minus pristup do kosiku pokud dite lezi.. jinak super.. zvladne snad vsechny povrchy.. dokonce jsme byli v zoo a pri jizde vlackem vypadl z voziku spolu jeste s jednim protoze pan jel s prominutim jak cunik🙂 no nas kocarek bez skrabance jen trosku spinavy od blata a ten druhy prisel o kolecko... :/

katrinaelizabeth
14. čer 2016

@kristyna90 mne to prijde hrozne drahe, takze ja koupila od Emitexu plastenku na trojkolku, a sedi to uplne paradne i na ten nas X4 🙂 jinak bych taky koupila v DM kdyby tam meli :D

@gabuch to byl jeden z duvodu, proc jsme dali sportak pred par dny. korbicku jsme pouzivali tedy 7 mesicu a tyden. strasne se to v tech adapterech viklalo, jakoby ten konec korbicky kde ma maly nohy, se naklanel smerem dolu k madlu kocarku.. rikala jsem si jestli uz na to neni moc tezky, nebo jestli se to castym pouzivanim nejak uz opotrebovalo... se sportakem jsem velmi spokojena, jen me stve ten blby pristup do kosiku kdyz mimco lezi... ale libi se mi jak se ten kocar ovlada dobre, je stabilni, lehky, a ma teziste hodne dole, takze fakt sportovni, nebojim se s nim behat nebo na brusle 🙂 kazdopadne co se tyce toho viklani korbicky, nevim jak to udelame u druheho ditete...treba to chce koupit nove adaptery, to by nebyla zas takova investice. reklamovat bych to asi ani nezkousela, prece jen ten kocar dostava zabrat..

gabuch
14. čer 2016

@katrinaelizabeth Tak to mame stejny problem a resila jsem to ted prave kvuli druhemu diteti. Nelibi se mi, ze tak drahy kocar nevydrzi 7 mesicu...naklon mi prijde vazne velky a syn se musel zapirat nozickami... Adaptery to bohuzel nevyresi, kdyby ano, koupila bych je a bylo by. Kdyz jsme na prodejne zkouseli nasi korbu dat na novy podvozek, neviklala se...takze to bude v tech adapterech, ktere jsou na podvozku nastalo. Jinak jsem take s kocarkem spokojena, sportak je bezkonkurencni, dobre skladny, skvele se ovlada, zvladne dobre teren!

katrinaelizabeth
14. čer 2016

@gabuch ale vsak ty adaptery se uplne odmontuji kdyz tam das sportak ne? tak by jen pomohlo koupit nove nevyviklane ne? 🙂

gabuch
15. čer 2016

@katrinaelizabeth To je prave takovy ten uchyt na vymenitelne adaptery (treba na korbu, vajicko) a to, pokud se nepletu, se nesindava a dava se do toho striska sportaku, ne? Bohuzel ted je kocarek v reklamaci, tak se nemuzu podivat a presne popsat nebo vyfotit. Kazdopadne temi vymenitelnymi adaptery to neni...

katrinaelizabeth
15. čer 2016

@gabuch aha, tak nam se hybou ty adaptery,ale ten uchyt na strisku sportaku v pohode drzi.. tak preju at reklamace vyjde 🙂

ranysek
20. črc 2016

Tak já nevím -jezdíme s hlubokou korbičkou s Twistem a docela mě štve,že ten kočár skoro nepruží.při každé nerovnosti to s miminem haze.to je u každého kočáru?nevadí vám to?

samoja
20. črc 2016

Já mám X4 a taky s ním nejsem spokojená. Nepruží, drnčí a přední kola občas vibrují. Nevím co s tím.

jirinka1989
25. črc 2016

@zuzi.111 ahoj pořizovala jsi nakonec ten tfk joggster twist? chceme do něj jít...sporťák už jen ale váhám..

mialuuu
4. srp 2016

Samoja Mam stejný problem. U sportaku uz to tolik nevibruje. Je víc kocarek zatíženy.
Gabuch. Mam x4 a náklon korby me stval hrozne vyřešila jsem to provazkem pres riditka a Šroubek na korbicce. Nebyl ani moc vidět za prebalovaci taskou. Jinak sportak mi moc skladny nepřijde. Tfk mam do terénu. V autě a do města vozim Solu Mtx2 ale taky ma sve mouchy. 🙂

samoja
8. srp 2016

@mialuuu Já jsem si kupovala už jen sporťák. Dneska jsem poslala reklamaci, tak jsem zvědavá, jak se to vyřeší. Jsem z toho zklamaná, protože jsem si kočárek kupovala do terénu a hodně dlouho jsem vybírala ( už před ním jsem šáhla vedle ).
Ty jsi ho reklamovala ? Skladný tedy moc není, ale zase jsem si říkala, že bude pohodlný pro malého a super do terénu. Bohužel.
Jestli to nebude tím nápisem: Made in China. Když jsem to viděla, tak mě to dost naštvalo. Máš ho také vyrobený v Číně ?