Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

balsiger
2. črc 2007

ahoj holky, zaujal me kocarek TFK, je to nemecka vyroba, vic o tom nevim...

ma nekdo zkusenosti? 🙂

mialuuu
16. srp 2016

@samoja no v Číně je vyrobeny asi jen ten textil. Na podvozku jsem nic nenašla. Ja hledala poradny bytelny kočár. Je pravda ze je pohodlný, lůžko je dostatečně velké. Ale .... Ma jich víc těch ALE. Naprosto ideální neni. Dnes uz bych do nej nesla.

samoja
17. srp 2016

@mialuuu Já jsem ho poslala na reklamaci, tak jsem zvědavá, jak pořídím. A co by jsi si koupila jiného ? Já fakt nevím, jaký je dobře odpružený, pohodlný a skladný kočár.

jirinka1989
17. srp 2016

Měli jsme velký joggster a vyměnili ho za buggster a jsem spokojená. máme tedy ty nafukovací kola, ty obyč bych nechtěla to radši něco levného se stejnou "kolečkovou pakáží" lůžko je prostorné poměrně otevřené do světa takže maloch vidí velký zorný úhel. Ke kočárku mám dokoupenou sluneční clonu z DMka, bohatě to stačí a stála snad 150kč.

mimcule
23. srp 2016

Ahoj holky, mám koupený TFK Joggster X4 i s korbičkou a potřebovala bych poradit, jakou na něj máte nebo jste měly pláštěnku. Zaujala mě Emitex exklusive, ale nevím, jestli koupit tu maxi nebo tu normální velikost. Moc děkuju za cenné rady 🙂

klaraklim
24. srp 2016

@batovauniverzita dobrý den,
Je kočárek ještě volny? Děkuji za informace

samoja
29. srp 2016

Kočárek mi přišel z reklamace a jsem s ním spokojená. Doufám, že to vydrží. Přemýšlím nad sluneční clonou. Chtěla jsem jí koupit až podle toho, jak dopadne reklamace. Máte s ní někdo zkušenost ? Je přes ní vidět ? Líbila by se mi na zimu, aby do sporťáku nefoukalo. A také přemýšlím o držáku na nápoje. Pokud ho někdo máte, tak mi prosím napište.
Předem moc děkuji

mialuuu
30. srp 2016

@samoja ahoj. Ja vůbec nevim jaky jiný mistoX4 pořídit. Podle me ideální kočár neexistuje 😊 Je pravda ze jízdní vlastní jsou perfektní i velikost lůžka ve sportaku. Každy ma sve mouchy. Tak at ti kocarek drží. Nam se uz 2x podařilo pichnout přední kolečko, a teda diky bohu za par zkušenosti z biku, oprava duše byla o nervy 😀 Ale ne o moje. Kromě toho mírného náklonu korbicky jsem s nim vlastně spokojena. Co ted řeším je koupě boardu pro staršího synka a vůbec netuším co poridim. Zatím vede Lascal Maxi. Nemáte někdo zkušenosti ????

jirikova
1. zář 2016

Holky neprodáváte někdo hlubokou korbičku?

ranysek
5. zář 2016

@samoja
@mialuuu Tak jsem vyměnila hlubokou korbu za sporťák a jsem překvapená, jak se zlepšily jízdní vlastnosti🙂 Malej už měl v hluboké korbě cca 5cm. Potřebovala bych ale radu jakou koupit podložku do spor´táku. Ta originální se mi vůbec nelíbí a ostatní na trhu mi příjdou jakési malé. Budu moc ráda za tip🙂díky

samoja
5. zář 2016

@ranysek Já jsem si koupila sporťák, když malému bylo 12 měsíců a žádnou podložku nepoužívám. Malej už je velký a ty popruhy mu nevadí. Někde jsem ale četla, že ta originální je dobrá. Tak ti moc neporadím.

jirikova
5. zář 2016

@ranysek pohledej na netu, spousta ženskejch šije na zakázku a suprový. 😉

katrinaelizabeth
5. zář 2016

@ranysek ja mam podlozku emitex moby a v pohode, ale sedela by tam i takova ta dlouha podlozka od emitexu 🙂

ranysek
6. zář 2016

@katrinaelizabeth A je ta podložka v pohodě? Mohla bych kdyžtak poprosit o foto, jak v tom kočárku vypadá? moc děkuji🙂

katrinaelizabeth
6. zář 2016

@ranysek je v pohode, mohla by byt i delsi u hlavy, ale i takhle je v pohode.. mam jen fotku se synem, ale aspon trosku to videt je 🙂

sannika86
11. zář 2016

@jirikova dobry den,ja predavam..mam aj multi x aj quick fix

jirikova
11. zář 2016

@sannika86 můžu poprosit foto a ceny? děkuji

mialuuu
12. zář 2016

@ranysek ahoj ja mam od pinkie a je perfektní. Univerzal.

sannika86
13. zář 2016

@jirikova jasne prosim vas napiste mi do sukromnej spravy vas email

bettyn
17. zář 2016

@mialuuu mame lascal maxi k joggster twist a super 🙂

bettyn
17. zář 2016

@sannika86 dobry den, prodavate jeste multix?

sannika86
18. zář 2016

@bettyn ano,foto a cenu poslem do spravy

mialuuu
18. zář 2016

@bettyn diky me to dost uklidnilo. A mate i tu stoličku na sezení ?

willowtree
1. říj 2016

Ahoj holky, hledám kočárek do terénu (kopce, lesní, polní, štěrkové cesty..) a váhám mezi TFK Joggster Twist (případně Lite) a Baby Jogger City Elite. Jak jste s TFK spokojené? Jaký je v terénu? Kdybyste si mohly znovu vybrat šly byste do něj znovu, a nebo vybraly jiný kočárek (jaký?). Díky

zuzinka6
3. říj 2016

Mně se zase líbí Joggster 16", nemá ho někdo??

bettyn
4. říj 2016

@mialuuu nn, stolicku nemame. Deti mam presne o dva roky od sebe a starsi to zvlada uplne v klidu na stojaka 🙂

donnald
4. říj 2016

Holky my měli Joggster X limitovanou edici (kupovaný nový v roce 2010) a na druhou dceru jsme jen dokopupili korbičku Quick Fix - barvy černé. Kočárek je prodaný, ale zůstali mi adaptéry na autosedačku maxi cosi a na nasazení té hluboké korby na kočár. Pokud byste měla některá zájem, na výhodné ceně se určo dohodneme 🙂.
Jinak s oběma verzemi (hluboká i sportovní) 100% spokojenost. Můžu jen doporučit!

mialuuu
5. říj 2016

@bettyn no ja budu mit chlapce taky dva roky od sebe, snad to nevyjde přesně na den 😃, jinak to bude jeste na koupi double formy na dort. Tak pravé řeším jestli i stoličku, nebo boarder bude stačit. ☹️

hankaros
5. říj 2016

@zuzinka6 my mame joggter se 16kovyma kolama. Jsem spokojena, ale je dobre k nemu mit to predni otocne kolo, na bezne denni chozeni je fajn. Jinak skvele se s nim beha, velka kola projedou i lehci teren. Navic ma nejvyssi nastavitelne madlo co u kocarku je, pro vysoke lidi idealni. Ale asi bych ted uz uvazovala nad tou multifunckni korbou.

zerog
5. říj 2016

@hankaros máme stejny a spokojenost projede vsude a lehce manevrovatelny

donnald
5. říj 2016

@mialuuu já mám holky od sebe 23mesicu,prkno jsme měli,ale použili max 3*. Starší dceru jsme během tehu rozchodili🙂,a vše zvládla super🙂.