Kočárek Thule urban glide II. Kde na prodejně je k vidění?

zirafka11
15. srp 2019

Dobrý den všem, chci poprosit dámy, které teď vybírají kočár. Nevíte některá, kde je Thule urban glide II k vidění? Už jsem objela několik obchodů, kde ho prodávají na eshopu, ale reálně tam vystavený nebyl (a to vč. originál prodejny Thule). Je mi jasné, že kvůli tomu budu muset někam dojet, ale po Čechách to zvládnu, na Moravu už ne. Prosím o pomoc, už z toho začínám být zoufalá. Díky.

backspace
15. srp 2019

Zkoušela jste sportobchod? Jejich kamennou prodejnu? Jinak tenhle kočár mám a je to nejlepší kočár, lehká konstrukce, prostorný, dobře se s nim manipuluje a projede všechno. Měli jsme 5 kočáru a tenhle byl opravdu nejlepší.

zelenaesmolda
15. srp 2019

@zirafka11
zkusila jsi nejakou lokalni skupinu?treba ho nejaka mamina ma a mohla by sis ho "osahat"

zirafka11
autor
15. srp 2019

@zelenaesmolda to jsem zkoušela, ale zatím se nikdo neozval. Resp. jedna paní a ta ho má bez korby. Takže jí mám v záloze.

zirafka11
autor
15. srp 2019

@backspace O tom jsem ani neslyšela, ale vypadá to slibně. Moc díky za tip.

backspace
15. srp 2019

@zirafka11 nemáte zač 🙂 snad to klapne, taky jsem nemohla nic najít, až jsem našla sportobchod. Tenhle byl teda na Moravě, ale snad v Praze budou mít jeden výstavní kus. Hezky den!