Kočárek trojkolka. Jsem spokojená. Jak jste na tom vy?

ema.no
22. led 2008

Jqk na tom jste??My máme momentálně trojk. herqules a jsem spokojená..dříve jsme měli quinny ale jěště ten starší typ(na internetu neumím najít fotku)...prosím o příspěvky a děkuji

pirlenka
22. led 2008

Ahoj, mám Cortinu X3 a jsem spokojená. Je ok, zvládne i terény (kolikrát se až divím, kde s ní manžel drandil). Akorát je třeba myslet na to, že je vepředu jedno kolečko - např. při najíždění na obrubník 😀 Ale jde o zvyk.

majkeela
22. led 2008

Já mám Casualplay S4 - vepředu má dvojkolečku. Jakékoliv nestability jsem si teda opravdu nevšimla.... Nemámproblémy ani s najížděním na obrubník... Fakt bez výhrad 🙂

luucia
22. led 2008

Ahoj , já mám Bébé confort Hightrek a taky spokojenost! Zatím se mi nestalo, že bych se mi někde převrátila, něco sem nevyjela,.. a je to taky dobrej teréňák. Když je sníh, tak se jí držím, aby mi nepodjely nohy 😅

agny
22. led 2008

ahoj, my mámá trojkolku ABC desing, stabilita v pohodě, jen jak píše pirlenka, z počátku si člověk musí zvyknout na to najíždění na obrubníky 🙂 Jsem ráda, že jsme se nenechali odradit řečmi o nestabilitě trojkolek, myslím, že maminka která se jednou s trojkolkou projede už nikdy nechce jinak 🙂

macanet
22. led 2008

Mám trojkolku a super neměnila bych, záleží na konstrukci kočárku, kde má těžiště 😉 Nemám otočné kolečko, ale zvykla jsem si. Fakt jde o zvyk navíc mi připadá trojkolka skladnější, zatím se nám nestalo, že bychom se někam nevešli 😉

pirlenka
22. led 2008

Mac, otočné kolečko, to je věc 😀 😀 😀

betule007
22. led 2008

http://www.medvidekshop.cz/15-Kocarky/70-Kocare...

My máme tenhle a je super,ze začátku jsem s tím sice bojovala,neboť jsme měli takový ten pořádně těžký a bytelný 4-kolový kočár,ale teď už bych jiný ani nechtěla,jsem spokojená. 😉

macanet
22. led 2008

Pir neštvi, kolo se neotáčí, ale jedem 😀 Ještě podotýkám, že v zimě jezdila snad líp, než když slezl sníh 😕 skoro sama!!

petular
22. led 2008

Ahoj, my máme Peg-Perego GT3 a je prostě super! Zvládne všechny terény, dá se perfektně ovládat jednou rukou, je pevný - oproti jiným, co jsem zkoušela. Brzdičku má na zadní kolečka, což si myslím je lepší než na to přední kolečko, to se dá navíc i "zamknout" takže uspávání "sem-tam" v pohodě a perfektně se dá houpat. Korbička je celkem lehká, snadno se dá sundat a použít jakou houpačka nebo postavit na nožičky. Taky má slída stojáček, takže v zimě i při velkém větru do kočárku nefouká, to je dobrá věc, většina kočárků to už dnes nemá. Jsem s ním maximálně spokojená a musím teda říct, že se mě každou chvíli někdo ptá, kde jsme ho koupili a chválí jak je krásný. Navíc jsem zatím nepotkala nikoho se stejným. 🙂

perada
22. led 2008

Jééé to ráda čtu. Hledáme teď (nebo už jsme asi našli) vhodnou teréní trojkolku 🙂 Tak jsem se lekla že se tu dočtu, že i ty nové... vymakané budou nestabilní... 😵 uf... 🙂

macanet
22. led 2008

Já taky váhala nad trojkolkou, kvůli terénu jezdíme ke tchánopvcům a řekla bych, že kamení, svah atd... měla i zátěžák v podobě výšlapu do polí a lesa se skálama a ustála to holka.Jinak i ve městě na kostkách dobrý 😉

perada
22. led 2008

macanet a co máš za kočár? Patrona...ten mě jediněj napadá že nemá otočný kolo 🙂

betule ten vypadá krásně!!! Opradu spokojenost? Zkusím najít nějaké diskuze o něm. Vzhledově mi připomíná nahoře zmiňovaný Casualplay S4 který je taky můj favorit ale je kurevsky drahej.. 😉

macanet
22. led 2008

P anther Junior nová řada už otočné kolo má 😉

perada
22. led 2008

Peg-Perego GT3 to je taky sen...😉 na něj jsem četla jen samou chválu 🙂) ale zase ta cena..prostě holt Peg-Perégo 😉

My máme zatím vybraný dle vlastností, ještě ho musíme kouknout v reálu Kočárek Quinny Freestyle 3XL 2007 nebo 2008 😵 snad mě nezklame v reálu...

perada
22. led 2008

jo na Panthery jsem tehdá koukala jako hlubokáče 🙂

macanet
22. led 2008

My máme sadu hlubokej i sporťák, s tím vyjedem na jaře 😉

betule007
22. led 2008

Perada:fakt spokojenost a navíc ho má hodně málo lidí,u nás ve městě jsme asi 2,víc aňi ťuk.Přiznávám se,že jsem ho koupila na mmb za ani ne 1/2 ceny co stojí nový. 😉 Prodávala ho nějaká kočena co ho koupila v Améru a jezdila s ním jen když byla v ČR.
Petular-jsem si ten kočár musela najít ve vyhledávači,je božský. 😉

aponchie
22. led 2008

svagrova ma graco trekko, kdyz sem pro ne jela na letiste z dovolene mela jsem tu cest jet s kocarkem k autu pres parkoviste po zatoceni kocarku mirne doleva k autu ke kufru se kocarek prevratil 😒 tak nevim

petular
22. led 2008

perada: ta cena je sice drsná, ale my ho koupili v obchodě, který funguje i jako bazar a tak ho tam zase dáme nazpátek a jelikož jsou na tuhle značku v bazárku pořadníky, tak to snad nebude problém i za slušnou cenu. Nejsme žádní pracháči, ale spočítali jsme si, že na něm proděláme tak 5 - 6 tisíc a za to je "normální" kočár, který pak ani neprodáš... A navíc - těch peněz opravdu nelitujem 😉

petular
22. led 2008

betule007: no mě taky hned padl do oka. Ale když jsem ho viděla v reálu tak jsem se prostě zamilovala 😵 a jak už jsem psala perade tak opravdu nelituju ani koruny! 🙂

petular
22. led 2008

aponchie: tak to se u některých bohužel stává, taky jsem zkoušela třeba Chicco a musím říct, že se "třásl jak osika" 😀 Ovšem je taky pravda, že prázdný kočár je vždycky míň stabilní než s dítětem 🙂 My řežem zatáčky v pohodě a hodně často, protože všude spěcháme 😀

perada
22. led 2008

petrular to prodáte určitě!!! 😉 my ho chceme nechat pak na druhý a proto hledám varianty, kdy pak dokoupíme už jen korbu 😉

aponchie
22. led 2008

no ja jsem v tom prave vezla jejich malou 😀

syrael
22. led 2008

Quiny speedy je totalni parada, zvladame s nim i repny pole 🙂

natalien
22. led 2008

Taky jezdíme se tříkolkou Xlander XT a neměnila bych 😉 Stabilita, skladnost, odlehčená konstrukce - no prostě jsem po půl roce ježdění nenašla jediný minus 😉

katarina82
22. led 2008

My máme taky Casualplay S4 a spokojenost maximální. I když musím jednou rukou zvládat svého pomateného tlusťocha-nemyslím MP, ale svou Dalmatinku 😀 , a jezdím v lesoparku po šutrech, výmolech a podobně, tak i přesto se mi ještě nepovedlou malou vyklopit 😎

krista
22. led 2008

Ahojky, já mám Moona S3, ještě jsem ho neměla možnost prozkoumat v terénu, ale postavila jsem si vedle sebe čtyřkolku a trojkolku než jsme ho koupili a kejvali jsme s nima na všechny strany a dobrý 🙂

petular
22. led 2008

aponchie: áha 😀 😀 😀 tak to chce asi pořádného obříka jako máme my 😉

aponchie
22. led 2008

no to ne ta jejich je takova mala zaskvara 😀 fakt prdolka malicka a sedela ani se nehla celkem sem cumela ale david se ani nepodivoval prej jim to dela

petular
22. led 2008

perada: tak jsem to taky chtěla. Myslím, že ty kombinace jsou lepší než pevné kočáry. My na druhé uvažujem taky o tom samém, ale za rok - dva budou na trhu určitě ještě vymakanější, takže zatím uvažujem o prodeji, jenže možná ho nebudu chtít pustit 😀