Kočárek trojkolka. Jsem spokojená. Jak jste na tom vy?

ema.no
22. led 2008

Jqk na tom jste??My máme momentálně trojk. herqules a jsem spokojená..dříve jsme měli quinny ale jěště ten starší typ(na internetu neumím najít fotku)...prosím o příspěvky a děkuji

morusa
24. led 2008

Myslíš brzdu na madle? Já vůbec nevím, k čemu ji teda budu používat, mně zatím přijde nanic...

alcatko.j
24. led 2008

Morus, ahoj 😵

Brzda na madle je dobra na koleckovy brusle, nebo nase tchyne bydli v takovym udolicku a jede se k ni z kopecka, tak si pribrzduju 😅

yenn
24. led 2008

Rucni brzda je super, kdyz jdes z kopce, pripadne po naledi, nebo po snehu....ja to v zime hodne vyuzivam, jinak bych uz parkrat urco hodila drzku

adris69
24. led 2008

😀 No na rovině je fakt na nic,ale když pak frčíš z kopce na bruslích,ze zatáčky ti vyjede důchodce na kole,ty ti neuhnou 😀 !

morusa
24. led 2008

alí: 😵

Tak děkuji za rady, třeba taky využiju.

bramburka
24. led 2008

holky a jak na tom jezdíte na jezdících schodech nahoru, prijde mi že to neudržím stabilní jen na jednom kole...

macanet
25. led 2008

bramburko jak myslíš na jednom kole na jezdících schodech? Nerozumím, na jezdících schodech kočár stojí na všech třech ne? Prosím ujasni otázku, nevím co myslíš 😉

kacka.va
25. led 2008

myslím, že bramburka myslela to, že se doporučuje držet kočár v rovině, tím pádem zadní kola ve vzduchu 😉

macanet
25. led 2008

Aháá tak to my jezdíme na schodech na všech třech 😉 Myslím, že Aduš nijak není z kopce, záleží na sklonu schodů, ale ani tam bych neviděla problém, když jsou kola širší 🙂

mem
25. led 2008

ahoj, my mame Jane Slalom Pro 3kolku a jsme s ni spokojeni, nekdy vyuzivam i otaceci kolo, hlavne v krame, jinak ne. Docela se tesim az vyzkousim brusle, bydlime 5 min od Ladronky a travila jsem tam dost casu. Tak doufam, ze malou nevyklopim, ze zacatku budu jezdit pekne pomalu a opatrne 🙂

adris69
25. led 2008

To přední kolo se má za aretovat na eskalátorech a vždy se stojí pod kočárem,aby se to jako jistilo,takhle zjednodušeně je to v pokynech pro přepravu,ale zlatej vejtah a slalomem na brusle bezva,je pro to dělanej,žádnej strach,dokonce bych řekla,že je to takový jistější s tím kočárem 😀 !

morusa
25. led 2008

Mně se na eskalátorech jezdí s tím super, když jedu dolů, mám kočár před sebou a přední kolo je jakoby ve vzduchu, a když jedu nahoru, tak na schody nacouvám a stojí zase na dvou a přední je ve vzduchu, jednou jsem to zkusila po směru jízdy a moc mi to teda nevyhovovalo..

rosnicka2
25. led 2008

Osobne jsem odzkousela od kamaradek 2 trojkolky (ale pravda, pouze vypujcene) - Patrona - desive tezce ovladatelny, na jednu stranu tahnul, a to i na dlazbe, tak toho nikdy. Pak jeste Per perego s nafukovacima kolama, ten se mi zdal vybornej, ale jen do chvile nez jsem na jare vyvezla synovce po rozblacene ceste do prirody, tak prestal kocar zvladat, a ja byla po... strachy, pac jsem ho v jednu chvili malem vyklopila. Mozna je to o zvyku, nejsem rozhodne zadna paperka, ale musela jsem vynalozit strasne moc sily a porad davat pozor, abych kocar udrzela. Takze jsem se rozhodla, ze trojkolku ne..planuju totiz spis vylety do terenu nez jezdeni po meste. Nakonec jsme si vybrali 4 kolove MUTSY.....

aponchie
25. led 2008

dnes sem na prechodu davala prednost pani s kocarkem trojkolou nevim jak ale asi neco jako cam nebo perego me to tak prislo jak se rozjela pres stredovy ostruvek zavravoral kocarek celkem festovne sem se lekla ze vyklopi i ona se lekla a hopsla po kocaru ja to nikomu neberu jen rikam co jsem videla navic si myslim ,ze je to o zvyku asi kdo si koupi pred porodem kocarek trojkolku tak si na nej zvykne a nevyhodi nebo neproda ho hned jak zjisti ze je treba nevhodny pro nej.je to vsecko o zvyku kdyz uz to mam tak si na to snazim zvykat a hledat na tom to dobre.znam malo maminek ktere na svou trojkolku reknou neco spatneho ale i takove jsou 😀

morusa
25. led 2008

Myslím, že každý,opravdu každý kočárek má svoje mouchy, které dotyčná mamina dřív nebo později najde a já osobně věřím, že kdybych u našeho kočáru našla něco,co by mi fakt hodně vadilo, omezovalo mě, tak ho prodám a koupím si jiný.
Jen pro příklad - u Cortiny mi vadila taška u kočáru, malá, nepřehledná,fakt nic moc, ale mohla jsem to vyřešit koupí nové tašky, zbytek kočárku naprosto ok.
Red Castle - taky už jsem přišla na jednu mouchu, ale taktéž mě nijak neomezuje, když se kočárek složí, tak ho nemůžete nechat volně stát, spadne, musí být o něco opřenej, v tom měla Cortina navrch, složenej podvozek nebo i sporťák se mohl kamkoli postavit bez opření.

andilek
25. led 2008

tak já na schodech jezdím jako morusa, nedokážu si představit, že bych jela obráceně 😕 😅
a jinak souhlasím s taškou u Cortiny, jdu k dr. uklizeno načančáno a od dr. tam mám bordel jak v tanku 😅
jinak je kočárek suprrrrrrrr 😵

bramburka
26. led 2008

jo no to jedině, obrávceně, už vidím jak žuchnu. Mám totiž ted pujcenej quinny, ale trápím se s ním, včera jsem vystupovala z autobusu a jak jsem najela na to jedno kolečko - až mě bolely ruce, jak jsem musela vyvažovat, to samý na obrubníku, prostě když sjedu na to jedno kolo, mám tendenci to vyvažovat a fakt je to nepříjemný. Kamarádka taky říkala, že s tímhle kočárkem jela po polní cestě z prudkého kopce dolu a byl to mazec.

aponchie
26. led 2008

bramburka: tohle delalo i me jak jsem jela s graco trekko ,v buse nemam zkusenost ale jinak mam tendeni porad vyvazovat a hlidat to kdyz je sportak ani ne ale jak je hl.korba a hlavicka miminka vepredu na tom jednom kole docela brutalni jak to zavravoralo a letelo do boku docela sem mela strach.mozna trojkolka s dvojkoleckem vepredu je stabilnejsi kdo vi.nekde sem zase cetla ze ctyri kola budou vzdycky stabilnejsi jak tri ale nepopiram ze se s tim lip jede nekomu me se taky zdalo kdyz sem koupila chicco ct o4 s aretacnimi kolecky uplne mobma oproti hlubokemu

morusa
26. led 2008

Holky,mě teda od začátku nenapadlo odkudkoli vystupovat a stavět trojkolku na přední kolo, pokaždé ji mám postavenou na těch dvou, at už vystupuju z tramvaje, ze schodů, prostě odkudkoli, je přece jasný, že když to stojí na těch dvou, tak je to stabilnější.

siima
26. led 2008

Naprosto souhlasím s Morusou, na každým kočárku se najdou mouchy...Já mám hluboký, klasický, 4 nafukovací kola, houpací, velký, super, malá se do něj vejde ještě dneska ve fusaku naprosto bez problémů, ale má relativně těžký podvozek, což mi vadilo pokaždý když jsem ho rvala do kufru u auta, takže denně 🙂 . Teď máme dva týdny trojkolku teutonia spirit, bála jsem se, že budu zvyklá na 4 kola, ale vůbec mi to nepřijde. Je to paráda, zatím bych neměnila a nestabilní není. I když ve velký zimě se vracíme k hlubokýmu 🙂. Náš děda pořád nadával, že trojkolba blbá móda, a že s ní nebude jezdit, a teď brázdí s teutonií v lesíku až to není hezký.

aponchie
26. led 2008

siima:a jaky mas hluboky ze je to tak tezke?ja jsem zkousela peg perego nevim nazev ale ten houpaci a inglesinu a me se to zda velmi lehke podvozek

siima
26. led 2008

Máme Roan Marita, Inglesinu jsem nezkoušela, tak nemůžu porovnat. Možná se mi to jen zdá, ale nějak jsem se tím moc dřela 🙂 i když manžel to má hned... Nevím jestli je to vyloženě váhou nebo když teď o tom přemýšlím, třeba šířkou podvozku, že se mi špatně drží. Ale neměnila bych ho, využila jsem ho maximálně s naprostou spokojeností, kdybych nebyla lenoch a jezdila pěšky, tak bych si toho asi nevšimla 😀

perada
26. led 2008

bramburko jakej Quinny...my chceme jít do Quinny Freestyle... 😕

womann
26. led 2008

Mame Quinny speedy a jinej bych nechtela.Uz budeme mit druhej-nejprve jsme meli sportak, ted mame novy-korba,sedacka,sportak.Na 1.strance nekdo psal, ze nejaka maminka z nej chlapecka vyklopila-no nevim, nas chlapecek je starsi, a kdyz ho kurtuju, tak ho zakurtuju tak ,aby 100% nevypadl, nikdy se ani nehne...A to je sakra aktivni.Z nakupovaciho kosiku by vylitl raz dva.To ho musim porad drzet. 😵
Jezdit s trojkolkou je rozdil, ale zase komfort.Akorat se musi dodrzovat par pravidel.Jak pise Morusa-take by me nenapadlo rvat to pres predni, a pak vyvazovat-to radeji pozadu 🙂
Meli jsme Patron Bohemia,a nikdy vice.Tahnul doleva po par mesicich, neskladnej,no des 😖

alenka83
26. led 2008

ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jak vás tu tak čtu s názory na trojkolky, zda máte někdo zkušenosti s touto značkou nebo s tímto kočárkem. Je to můj favorit, ale asi zkušenosti jiných napoví více. Bdu ráda, když mi dáte vědět. Díky
http://www.nej-kocarky.cz/product/Kombinovane-k...

andilek
26. led 2008

alenko, je tu na ní samostatná diskuze
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉

andilek
26. led 2008

jen asi nikdo nebude mít zatím zkušenost s kolekcí 2008 😉

alenka83
26. led 2008

ahá, to jsem nějak nenašla nebo blbě koukala, díky moc, jdu to pročíst🙂

bramburka
26. led 2008

moruso, jak jezdis z vysokého obrubníku dolů, vždycky se natáčíš zády, to by se mi teda chtělo... pak totiž musíš stoupnout pouze na přední kolečko. Jinak byl to starší quinny fashion

lukin
26. led 2008

Moje mamka viděla chlapa, jak jel s trojkolkou. Sjížděl z obrubníku a v tom mu to přední kolečko upadlo 😀 Chudák pak nevěděl co má dělat, bo mimčo měl v korbě a nešlo to ani postavit prostě nic 😅