Kočárek trojkolka. Jsem spokojená. Jak jste na tom vy?

ema.no
22. led 2008

Jqk na tom jste??My máme momentálně trojk. herqules a jsem spokojená..dříve jsme měli quinny ale jěště ten starší typ(na internetu neumím najít fotku)...prosím o příspěvky a děkuji

bramburka
23. led 2008

no tak kmarádka vyklopila rok a pul stareho klučíka, resp. on se předkolnil a vyklopil se sám, když kočárek stál a ona nakupovala, mají quinny speedi. Do té doby taky nic, jen potom když byl těžší... a prž z kopce prudkého tak nevim

morusa
23. led 2008

Ahojte,

díky tomu,že nám ukradli kočár, tak mám možnost vyzkoušet už druhou trojkolku. První byla Cortina, absolutně bez problémů, skvěle se ovládala. Nyní mám Red Castle Shop and Jogg a musím říct, že jsem zatím nadšená, taktéž se skvěle ovládá a navíc oproti Cortině má nafukovací kola, takže fakt paráda. O nestabilnosti se nedá mluvit ani u jednoho kočárů.
Co se týče kritiky trojkolek, tak zatím se mi potvrzuje to, že trojkolky kritizují hlavně lidi, co nikdy trojkolku neměli. Já osobně bych už kočár s více kolama nechtěla. 😉

aponchie
23. led 2008

anebo ji kritizuji lide co si na vlastni triko zkusili neco takoveho ne? 😀 ja kritizuju vic kocarku klidne i ctyrkolky kdyz tu zkusenost mam

morusa
23. led 2008

aponchie: Moje zkušenost je prostě taková, ok?

aponchie
23. led 2008

a moje zase takova ,ok? 😀

kristi
23. led 2008

muj dalsi kocar bude trojkolka

andilek
23. led 2008

kristi, můj taky 😉

morusa
23. led 2008

Děláte dobře, děvčata, děláte dobře. 😀

bufinka
23. led 2008

my jezdíme taky v S4 - je stabilní i v nerovném terénu 🙂, navíc výborně se skládá, je prostorný, vysoký, odpružený ....

natalien
24. led 2008

Taky bych nešla do jiného kočárku než je tříkolka. Mě vyhovuje maximálně.

zajdla
24. led 2008

Čauky máme Jané trojkolku a nemůžu si ji vynachválit.Prvně jsem měla klasický kočár 3-kombinaci,ale to byla hrůza.Těžký a hlavně ta skladnost.Máme babičku docela daleko,tak cestovat autem byl horor.Kočár se musel rozebrat,sundat kolečka.Jané je skladný,vleze se krásně do aute a ještě je v kufru místo a je lehký,že ho vytáhnu i s malou v měn do schodů.Takže jen chvála na trojkolky.

feferonka
24. led 2008

No já mám trojjkolku Quinny Speedy,perfektně se ovládá jednou rukou při jízdě,ale při nerovnostech je trošku nestabilní,ale je to o zvyku,už bych si ji nekoupila z jediného důvodu,který mě před tím vůbec nenapadl...každý den jezdím tramvají a dostat kočár nahoru je pro mě nadlidský výkon...hodím nahoru to přední kolečko a pak tam musím dotáhnout ten zbytek a to je doslova na vyklopení,před tím jsem měla 4kolku a to šlo bez problémů...

ema.no
autor
24. led 2008

To jsem ráda že takhle diskuze neskončila hned po 5. příspěvcích..já mám s mým prvním kočárkem špatné zkušenosti celej se rozjížděl a byl nakloněnej do prava takže když jsme jeli tak jel křivě(na pravo),ted máme herqulesa(u tohoto kočárku je více možností,čtyřkolka,trojkolka,a točíčí i netočící kolo)já mám s točícím a je vážně super...první kočárek byl quinny(ale ten opravdu starší typ,bez otáčecího kolečka)...doufám že ted nám vydrží ten herqules....a když byla řeč o cam cortině tak to byl můj sen,strašně se mi ten kočárek líbil...

Pište dál,mám radost že se tato diskuze nezatratila hned při začátku..

bramburka
24. led 2008

no já ted od zitra budu mit pujcenou trojkolku quinny, starší model, tak se začínám bát. No a jaký jsou teda zaručeně 100% dobrý?

morusa
24. led 2008

Holky, začínám být z toho Red Castlu urvaná čím dál tím víc 😀 Hned jak budu mít víc času, tak se tu rozepíšu, bude-li zájem..

bran
24. led 2008

Já měla Moon S3 a řekla bych ...dost šílený. Možná jsem měla smůlu na špatný kus, ale nejenže neustále zatáčel doprava, ale byl hodně nestabilní v porovnání s několika tříkolkami jiných značek. Neměla jsem na to nervy - reklamace (na to zatáčení) nám všechny zamítli s tím, že každá 3kolka zatáčí 🤐 - vyzkoušela jsem 3 jiné značky a žádná nezatáčela. Takže když se vám s tím něco stane, tak servis vás pošle někam :(((

Teď máme Teutonii Spirit a je to nepoměrně lepší (však taky cena byla nepoměrně vyšší), ale nechtěla jsem už riskovat problémy. Na Teutonii je super uplně všechno 😉 - skladnost, váha, brzda, manipulace, stabilita, výborné odpružení koleček, ale pro mě momentálně hlavně vede to že korbička se dá nasadit po i proti směru jízdy. V ceně byla i pláštěnka, dá se dokoupit slluneční stříška, mají milion barevných kombinací - no já na ní nedám dopustit 😀

morusa
24. led 2008

bran: a využíváš to nasazení obousměrné? U Cortiny to šlo taky, ale přiznám se, že ani jednou jsem to nevyužila, jak s korbičkou ,tak s autosedačkou...

betule007
24. led 2008

Holky,nám taky zatáčel sám kočárek,ael ne 3-kolka,ale 3-kombinace,děs.Proto jsem si koupila 3-kolku a jsem naprosto spokojená.

bran
24. led 2008

Dokud bude Jacoušek "malinkej" a bude na mě chtít koukat 😀 budu ho vozit tak, abych na něj viděla. Jakmile bude větší, otočím to, aby viděl do světa 🙂

k tomu zatáčení: když jsem šla na nějakou delší procházku, bolela mě pravá ruka, jak jsem to furt přetlačovala. No a pak vám v servisu řeknou, že je to naprosto v normě a že když jsme si koupili 3kolku, měli jsme s tím počítat. To bych fakt vyskočila z kůže 😠

morusa
24. led 2008

bran: Tak v servisu byli naprostí vol..é, akorát dělaj trojkolkám špatnou reklamu 😠

kralik
24. led 2008

Tak my máme také Teutonii Spirit a jsem spokojená na 150% 🙂 . Vyzkoušela jsem si pár kočárků a s tímto se mi opravdu jelo nejlépe. Tak strašně jsem si na trojkolku zvykla, že mi všechny čtyřkolky přijdou hrozně těžké na ovládání. Ale to nejspíš jen ze zvyku 😉 .
Můj další kočár bude taky jedině trojkolka! A nejlépe Teutonie 🙂 .

morusa
24. led 2008

kralik: jsem na tom se čtyřkolkama stejně, zrovna dnes jsem si vezla kamarádky a připadala jsem si jak s tankem, ale holt každému vyhovuje něco jiného...

kralik
24. led 2008

morusa: Já si taky myslím 😉 . Moje kamarádka měla Herqulese trojkolku a nebyla s ní spokojená, teď má Gessleina čtyřkolku a je z ní unešená.
Ale já stále preferuji tu naší trojkolku 😉 😉 .

adris69
24. led 2008

Ahoj holky,to jsou horory co čtu,my jezdíme taky jak píše zajda J.Slalomen a bezva,akorát někdy závidím větší ten košík na nákup 😝 !

morusa
24. led 2008

adris: Ten velkej nákupní košík si ted právě už užívám 😝 😀

adris69
24. led 2008

Koukám,že jsem udělala ze ZAJDLI-ZAJDU 😀 ,pardon,pardon 😉 !!!

adris69
24. led 2008

To věřím,náš je jen na 4kg,to je nic 😖 !

adris69
24. led 2008

Jo ty máš ten Red,morusa,tam se dá polohovat vajíčko,to jsem zjistila pozdě,to je fakt lepší 😉 !

morusa
24. led 2008

adris: já u Redu neměla ani korbu,ani vajíčko, mám až sporťák a ten se mi zdá bejt zatím super. 😉 Předtím jsem měla Cortinu a taky si nemůžu vůbec stěžovat.

adris69
24. led 2008

Jo tak,my to objevili už pozdě,ale zas jsem stejně chtěla určo brzdu a to je taky omezenej výběr 😒 !