Kočárek trojkombinace do 15 tisíc, který vybrat?

pehamek
6. kvě 2013

Chtěla bych požádat zkušenější maminky o radu, který kočárek vybrat. Už dobré 3 dny pročítám různé diskuze a stále nevím ani jakou značku bych chtěla. Jde mi hlavně o funkčnost. Budu jezdit ve městě, ale sem tam vyjedu i na polní cestu. Absolutně nevím na co bych se měla zaměřit, aby mi kočárek pokud možno co nejvíc vyhovoval. Podmínka je také, aby se dal dobře skládat a abych to zvládla sama bez další pomoci. Můžete mě někdo aspoň trochu nasměrovat? Budu vám neskonale vděčná. Ještě cena max 15 tisíc. Pokud bude levnější, tak budu ráda 🙂

denousek
20. dub 2016

11.200 bez autosedačky a 12.990 s autosedačkou 🙂

pazdelu
20. dub 2016

my taky budem kupovat Adamex Barletta 🙂 za mě jednoznačná volba 😉

marumarun
20. dub 2016

@pazdelu: A proč právě tento?

pazdelu
20. dub 2016

@marumarun U nás hraje roli taky cena, a zde je velmi přívětivá (na špuntíkovi se dá sehnat za 9,500kč ve dvojkombinaci ale dá se dokoupit i trojka) velikost korbičky, je dostatečně vysoký (oba jsme vyšší postavy), a barevně, což už je ta míň podstatná věc, nám taky vyhovuje...houpe akorát...do terénu to taky půjde, ale není to u nás prioritní...

pazdelu
20. dub 2016

@marumarun ještě mě napadá, na youtube po zadaní adamex barleta vyjede několik videí, kde je krásně kočárek představen...stojí za zkouknutí...ještě mě napadá - my jsme třeba ani moc neřešili rozměry, váhu, nebudeme často kočárek převážet a když tak máme kufr auta dost veliký a váhově je kolem 10kg...

buryk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wendissek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sofie112
16. led 2017

Dobrý den, no nedivím se vám že už tři dny koukáte a nevíte co vybrat..Já taky koukala na internetu a byla jsem z toho vyřízená😀..čím víc zkouknete kočárků tím víc nevíte jaký vybrat. A když už vyberete kočárek odradí vás špatná recenze.. dokonce jsem se s přítelem vypravila do obchodů..a to bylo něco na mě. Nevím jak vám ale mě všechny přišly skoro stejné až na barvu konstrukce a kolečka a hloubku korbičky. Co jsem,ale chtěla byla hluboká korbička..abych neměla kočárek jen na chvilku. Kamarádka si koupila kočárek CAM a teda nevím zda v něm dítko posadí za pár měsíců mu podle mě bude malá korbička. Nakonec jsme vybrali kočárek tady tento https://www.kasparek-baby.cz/kocarek-polaris-ci... objednali jsme ho zde a byl i ve slevě. Kolečka fungují dobře a korbička je super. Jinak s ním jezdím ve městě, po vesnici a i na polní cestu jsme se s ním taky vypravili jelikož máme dva pejsky,tak s nimi pořád chodíme ven..a když byla cesta posekaná nebo s nižší trávou neměla jsem problém to projet. takže si vyberte jaký chcete, cena podle mě nerozhoduje, dneska jsou kočárky fakt stejné jen jde spíš o značku.