Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

baca
5. led 2007

Ahojtě holky, v jednom fotoalbu jsem viděla kočárek Twister baby smile a zalíbil se mi. Nemůžu ho ale na netu nikde najít. Nevíte o něm něco? Kde ho najít...atd.

lenka0402
28. srp 2009

Petulik ale mne to robi len jedno koliesko a druhe je v poriadku.Ja som napisala len svoju skusenost 😉

petruci6
28. srp 2009

lenka treba to reklamovat,to nie je v poriadku
ved na nom je 2roc zaruka

petulik254
30. srp 2009

ahoj Lenka 0402,no tak to je potom vada...prepáč,veru to treba dať reklamovať,hm

petulik254
13. zář 2009

maminy neviete prečo každá mamina predáva tento kočík a nevyužíva športovú časť?Všetky inzeráty sú rovnaké...používaná len vanička,hm...stále mi to vrta hlavou 😒 ...

lucka287
17. zář 2009

ahoj petulik254, ja mam tiez tento kociar a som s nim velmi spokojna.ja som vanicku vyuzivala asi len dva mesiace a az do piateho mesiaca som mala na kociku autosedacku.Teraz vyuzivame viac ako dva mesiace sportovu cast a je to super. Velkou vyhodou sprotaku je, ze je fakt dost velky a moj maly sa ma aspon kade natahovat.a hodi sa to najma v zime, ked potrebujes dieta teplo obliect,natiahnut do fusaka a este aj deka, no proste parada....babo aspon nie je v kociku stisnute....takze zo skusenosti odporucam....jedina chybicka na nom, ze sa neda prehodit rucka 😒 ....ale ani to az tak nevadi... 😉

petulik254
22. zář 2009

No my sme tiež spokojní,len som chcela vedieť či náhodou neni niečo zlé na tej športovej časti🙂a super je aj mega nákupný košík-paráda 😀 tak si ho užite ako my🙂pekný deň

petulik254
24. zář 2009

Maminy.....periete športovú časť v práčke????

tamka84
24. zář 2009

petrulik, ja ked ti mám pravdu povedať, nám sa vôbec nepáčila športová verzia tohto kočíka, preto sme si kúpili radšej golfové palice a tento predali. Ale každému sa páči a vyhovuje niečo iné tak musíš vyskúšať. 😉

kathi1234
25. zář 2009

ahojte. Viete mi poradiť či sa na kočík Baby smile Twister ta pripojiť nejaka autosedacka - vajicko? a konkretne aka, lebo som to nikde na nete nenašla. ďakujem

tamka84
25. zář 2009

kathi, ja som mala Baby smile Twister a kupovala som ju ako 3kombináciu aj s autosedačkou a adaptérmi, inú tam asi nedáš len origoš. Je aj na babysmile.pl

slaviq81
13. lis 2009

Kočky, mám na predaj tento kočiar v olivovej farbe.

jitkasss
25. bře 2012

@baca ja prodavam tento kočarek!!jako novy muj email J.Boguszova@seznam.cz

jitkasss
25. bře 2012

@baca ja prodavam tento kočarek!!jako novy muj email J.Boguszova@seznam.cz
oranžovy

jitkasss
25. bře 2012

ješte jsme zapomela mam i k tomu autosedačku ktera neni skoro vubec uživana!!TADY JE ME TEL ČISLO 737 511 228
🙂

baca
autor
26. bře 2012

@jitkasss Díky za nabídku,ale už tři roky jezdíme s Inglesinou 😀