Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

baca
5. led 2007

Ahojtě holky, v jednom fotoalbu jsem viděla kočárek Twister baby smile a zalíbil se mi. Nemůžu ho ale na netu nikde najít. Nevíte o něm něco? Kde ho najít...atd.

petruci6
30. říj 2008

na stranke neni twister,musis tam zavolat 😉

petruci6
30. říj 2008

ved mozes ist aj do obchodu v TT pre neho,len neviem odkial si

petruci6
1. lis 2008

tak mi vcera prisiel,je bordovy,krasny,teplucky a vanicka je tiez dost velka,len sa mi ho nepodarilo zlozit,prilis komplikovane na mna 😅
tak to musi chvilu este pockat
baby skusali ste ho zlozit same?

katy84
11. lis 2008

Ahojky 🙂
Tak já ho taky mám a používám, zatím teda korbičku, malá je začátkem srpna a vůbec jsem zateplení korbičky neřešila..
Taky jsem moc moc spokojená jak "jede sám"

Jo a složila jsem ho sama 😝 i sporťáček jsem zkoušela, dá se nastavit do jakékoliv polohy pomocí té šňůrky akorát nejde úúplně do lehu ale myslím že to vůbec neva, jde tééměř do lehu a mimí pak stejně bude chtít koukat ven..a ten sporťák je fakt doost dlouhý, takže já jsem maximálně spokojená 😉

katy84
11. lis 2008

jo a mám ho v oranžové barvě a zatím se teda vůůbec nevyšisoval 😉

petruci6
12. lis 2008

tak to si sikula,ked si ho zlozila sama,ja sa neodvazim,aby som nieco silou nezlomila,na dalsi kocik uz nie su peniaze 😀

petruci6
13. lis 2008

ahojte baby, dostali sme k twisteru taku bielu nepremokavu podlozku,ale neviem kam ju dat? to ide do vanicky pod tu teplu podlozku,alebo kam?

andrea52
13. lis 2008

ahojte baby 🙂

tak ano slozila som ho sama 😎 petruci nieje to az taka veda, neboj 😉 a ta podlozka no ja som ju dala do vanicky pod tu teplu podlozku, ale myslim ze to je jedno, teraz bude aj tak babo zabalene 🙂

mersinka
13. lis 2008

petruci, to je prebalovacia podlozka, ja som tu podlozku nosila v taske a ked bolo treba, vytiahla som ju hocikde v parku na lavicke a na nej prebalila. No ale kedze uz je zima, uz ju nenosim a ani neviem, kde je zapatrosena 🙂

petruci6
13. lis 2008

diki baby za odpoved,netusila som kam ma ist 😅

petruci6
16. lis 2008

caute,tak vcera som sa rozhodla,ze si postavim kocik, vsetko ok,zapadlo tam kde malo,len mam problem s budkou
nechce stat, ako to spravit?? co tam stlacit,neviete?

a este mi na nom vadi jedna vec,co je v predu take na nozicky do sportaka,myslela som,ze sa to bude dat dole,ale neda sa,vyzera to divne s hlbokou vanickou 😒

andrea52
17. lis 2008

ahoj petruci 🙂

na tej strieske ti musi cvaknut, ked ju das do vystretej polohy tak ti to zacvakne a ostane stat 😉
a to s tou vecou na nozicky som si ani nevsimla 😀 az teraz, no a mne to akosi nevadi

mersinka
17. lis 2008

ani mne ta podnozka nevadi, ani som si to neuvedomila a myslim, ze vela kocikov to tak ma asi? Budem teraz ocumovat 😀 😀 😀

petruci6
17. lis 2008

uz som prisla na tu budku,trebalo len silnejsie potiahnut k sebe,ked ja som sa bala nieco robit so silou,aby som nahodou nieco nezlomila 😀
ale poviem vam,ze je krasny,mne sa teda velmi paci a vyrovna sa tym 30.tis kocikom do kt sa dieta uz po 3mes nezmesti,lebo maju take male vanicky

janakla
3. pro 2008

Ahoj holky, chci se vás zeptat, zda máte i autosedačku, která se dá připnout na tento kočárek? Jak vám vyhovuje její velikost? Není v ní mimčo moc namáčknuté?
Díky

zadda1
4. pro 2008

petruci6,
tak sme ho už kúpili aj my. V poľsku na trhu. Bordový. A je naozaj nááádherný. Dúfam, že bude aj riadne slúžiť. Muž ho skúsal ovládať jednou rukou a na mieste chodil akoby do kruhu. Zmestí sa nám aj do kufra favoritky. No super. To s tou búdkou sme aj my pozerali. Vyriešila si to dobre. Len nás predajcovia upozorňovali, že keď ju budeš chcieť naopak zložiť, že to nerob nasilu ale sú tam dve tlačidlá. Aby si to nezlomila. Na športovej časti tie tlačidlá nie sú. Tam sa to robí tak trochu nasilu.
Janakla. máme aj autosedačku. sú tam také dva adaptéri na jej prikliknutie. Miminko sa ešte nenarodilo, tak neviem či vyhovuje. Akurát riešim ako pôjdeme z pôrodnice. Rozmýšľam že nababuším nejakú bábiku a pôjdeme to odskúšať.

petruci6
4. pro 2008

zadda tak uz ste ho poskladali?

nevies naco su tie dve cervene "packy" na pravej strane konstrukcie? mne sa nedaju anii spojit a neviem aky maju vyznam,dufam,ze sa mi nerozpadne kocik na ulici 😀

zadda1
4. pro 2008

júúj. presne to isté ma včera zaujímalo a potom som na to pozabudla. neskladali sme ho ešte tak "na fest". len sme skúšali. chcela som si doma poštudovať návod ale zabudla som ho pri kočiku u svokry. keď to zistím, určite ti napíšem. ale vlastne, ty máš určite tiež návod. nie je to tam?
ty ako plánuješ ísť z pôrodnice. malú budeš mať vo vaničke alebo v autosedačke?

petruci6
4. pro 2008

praveze ani v navode to nie je,ten je dost strucny 😒

ja som autosedacku nekupovala,lebo nemame auto, pojdem naspat v taxiku,alebo sanitke a budem ju mat iba vo fusaku na rukach,mame to iba 5min cesty

zadda1
4. pro 2008

sa mi zdá, že to je práve k tej autosedačke. dám ti vedieť

petruci6
4. pro 2008

ok dakujem 😉

mersinka
4. pro 2008

petruci, jedna cervena packa je na zaistenie konstrukcie, ked je podvozok zlozeny. Len sa to zacvakne o taky vycnelok. A ked je kociar poskladany, tak si tam len tak nefunkcne trci 😀 A druha sluzi na zlozenie kociara, len sa odisti a potiahnes k sebe na rucke po obidvoch stranach take packy a jednoducho sa zlozi podvozok. Takze ziadny strach. Akurat je divne, ze su tie packy cervene, tiez mohli dat nejaku farbu, co sa hodi ku konstrukcii, ale to vlastne nie je podstatne. Asi chceli, aby to bolo dobre viditelne alebo co 😕

petruci6
4. pro 2008

dakujem mersinka,takze sa mi nerozpadne,ked s nim pojdem von 🙂

mersinka
4. pro 2008

nie neboj sa 😀 mne sa celkom paci ten system skladania a pripinania korbicky na konstrukciu, je to rychle a myslim ze aj bezpecne 😉

petruci6
5. pro 2008

mersinka pekne meno ste vybrali dcerke 😅 a este k tomu je aj racik ako ja 🙂

mersinka
5. pro 2008

dakujem, chceli sme take klasicke a univerzalne 😀 Vidim, ze ty to uz mas "za par" tak drzim palce, aby vsetko prebehlo hladko a bez problemov a coskoro vozila malinku v kocariku 😉

mersinka
5. pro 2008

az teraz mi doslo, ze si aj ty Peta 🙄 Pozerala som si tvoj album a tiez mame tu muchu na kocari, je super 😀

petruci6
6. pro 2008

tak mame toho viac spolocne 🙂
a dakujeme,ze drzite palce,budeme to potrebovat 😵

mersinka
6. pro 2008

a este dalsia vec, ja som narodena 26.12. 😀 no ale to uz sme celkom mimo temy 🤐

petruci6
6. pro 2008

😀 a ja 26.6.